ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postel BETLER® Panorama s ÚP

Vážení zákazníci,

dnešní realizace proběhla u zákazníka, který požadoval vzhledově hezkou, vizuálně světlou postel do své nové moderní ložnice. Podmínkou bylo, že postel bude mít velké úložné prostory, které nebudou zasahovat až na zem a pod postelí bude možné udržovat hygienicky čisté prostředí. Vzhledově ho po návštěvě prodejny zaujala čalouněná postel  BETLER Panorama s úložným prostorem v rozměru 180x200 cm. Vnější čalounění si vybral světle béžovou textilní kůži, která mu nejlépe zapadala do jeho právě tvořeného nového interiéru. 

Čalouněná postel BETLER Panorama obsahuje velké úložné prostory ve firemní identitě BETLER DESIGN, jedná se o speciální zpevněné úložné prostory, které dodávají posteli naší firemní identitu a zákazníkovi přínáší praktické využití postele. Zákazník si dále vybral luxusní polohovací rošt Elastic 42 ÚP/H, který umožňuje vstup do ÚP postele od nohou a zároveň umožňuje polohování hlavy. Celošedé foliování roštu jen podtrhuje luxusní vzhled a 42 úzkých lamel zase evokuje k relaxu a pohodlí. Matrace BETLER G320 využívájí svou ergonomii a během spánku tělu umožňují maximální regeneraci. Výsledek použitých komponent a postele tvoří opravdu výjimečný ložnicový efekt, který ocení snad každý náročnější zákazník.

Věříme, že se Vám zveřejněná realizace líbí, i když fotky neumožnily posteli příliš vyniknout a že jistě budete mít i doplňující otázky. Proto nás neváhejte během pracovních dnů a otevírací době prodejny kontaktovat a zeptat se nebo kdykoliv napsat e-mail. My Vám velmi rádi pomůžeme vybrat a doporučit Vaší novou postel. Děkujeme Betler.cz

« zpět na seznam článků