ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ POSTEL BETLER PANORAMA S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 69 740 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 6-8 týdnů 69 740 Kč
 • 6-8 týdnů 69 740 Kč
 • 6-8 týdnů 76 714 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si zvýhodněné rošty (2 kusy) s přístupem do ÚP postele se slevou 10%

Vyberte si nožky k čalouněné posteli

Vyberte si zvýhodněné matrace (2 kusy) se slevou 10%

Vyberte si vnitřní vzhled úložného prostoru postele

ČALOUNĚNÁ POSTEL BETLER PANORAMA S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Pohodlí, kvalita a vzhled postele na prvním místě

Čalouněná postel BETLER® Panorama je u zákazníků oblíbená pro svou vysokou lehací plochu, která je vysoká až cca 64 cm od země a vzhledově oblíbené čalouněné "vlnkové" čelo postele umístěné až na zem. Čalouněné čelo s krásným designovým prvkem v horní části (2 čalouněné vlny) je velmi líbivé a hodí se do včech moderních ložnic. Další výhodou postele Panorama je použitý čistý design, linie postele se dobře kombinují v ložnici i s jiným nábytkem. Velmi podstatnou výhodou postele BETLER Panorama jsou praktické úložné prostory pro lůžkoviny. Čalouněná postel je určená velmi náročným zákazníkům, kteří hledají velmi pohodlnou a esteticky přitažlivou postel.

Postel je složená ze dvou samostatných čalouněných boxů řada "BETLER® DESIGN" (ojedinělé řešení), vnitřek každého boxu je v šedém designovém provedení a osahuje pevné barevně vínové dno, které je použité ve standardu pouze u luxusních typů postelí s úložným prostorem a hlavní čalouněné čelo postele umístěné až na zem.

Postel zaujme novým inovativním konstrukčním řešením čalouněného boxu postele s praktickým a jednoduchým uložením samostatného lamelového roštu s přístupem do ÚP. Čalouněné postele BETLER® patří mezi průkopníky v oblasti technologie a designu čalouněných postelí.

Kvalitní postelové rošty a matrace zvyšují pohodlí postele

K posteli doporučujeme koupit zvýhodněné kvalitní lamelové rošty nebo laťové rošty s přístupem do úložného prostoru postele a zvýhodněné matrace (postel lze objednat i bez zvýhodněných roštů, matrací a z nabídky e-shopu si vybrat jiné rošty, jiné matrace. My Vám následně postel upravíme podle výšky Vámi vybraných roštů, ale mějte na mysli, že postel má vždy úložný prostor. Námi předvybrané rošty umožňují jednoduchý přístup do úložného prostoru postele dle typu přístupu (od nohou nebo z boku). Navíc námi doporučené lamelové rošty výrazně prodlužují životnost matrací.

Předvybrané zvýhodněné rošty (zvýhodněná nabídka platí pouze pro rozměry 80x200 a 90x200 cm):
- Dynamic 28 ÚP, lamelový rošt, výška cca 5 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Dynamic 28 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 5 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Dynamic 28 ÚP/BOK, lamelový rošt, výška cca 5 cm, doporučená nosnost 130 kg, dodáváme levý nebo pravý (po domluvě)
- Beta 14 ÚP/BOK, laťový rošt, výška cca 7 cm, doporučená nosnost 150 kg, dodáváme levý nebo pravý (po domluvě)
- Beta 14 ÚP/H, laťový rošt, výška cca 7 cm, doporučená nosnost 150 kg
- Elastic 28 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 8 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Elastic 42 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 8 cm, doporučená nosnost 140 kg

Výška zvolených postelových roštů ovlivňuje i velikost úložného prostoru, čím "vyšší" jsou rošty, tím "menší" je úložný prostor. Uložení roštů vždy upravujeme podle výšky vybraných roštů. Jakmile si zvolíte rošty, tak podle výšek roštů upravíme uložení roštu, tak aby matrace byly v bočnici postele zapuštěné.

K posteli nabízíme cenově zvýhodněné kvalitní matrace BETLER®. Zvýhodněná cenová nabídka platí pouze pro rozměry 80x200 a 90x200 cm. Větší rozměry se kupují samostatně.

U postele Panorama doporučujeme kovové nožky Element (2 kusy), které jsou vysoké cca 10 cm. Výška nožek umožňuje udržovat hygienicky čisté prostředí pod postelí. U postele BETLER je samozřejmostí si vybrat i jiný typ nožiček z nabídky a svou postel si upravit dle vašich představ.

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní textilní kůže (koženka) vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Textilní kůže je příjemná na dotek. Vzhledem k oblíbeností látek, nabízíme možnost čalounění postele do zátěžové látky, která má opět jednoduchou údržbu. Za individuální příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem v prodejně. Výběr barev naleznete u každé postele, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační a je jich jen omezený počet, fyzicky se potom odstíny mohou lišit dle nastavení obrazovky. Kompletní vzorníky (všechny barvy) jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Ruční práce a výrobní postupy dávají posteli jedinečnou originalitu

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Čalouněná postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele mezi kvalitní postele.

Součásti dodání čalouněné postele jsou čalouněné boxy s úložným prostorem a větratelným dnem (ÚP), čelo postele, doprava, montáž a matrace a rošty dle výběru. V případě individuálního řešení postele (např. jiné lamelové rošty, jiné matrace, jiné rozměry atd.) navštivte prosím naši prodejnu nebo volejte na přiložené kontakty.

Čalouněnou postel vyrábíme od 6 do 8 týdnů od objednání, v rámci nadstandardního prodejního servisu Vám postel ZDARMA dovezeme a smontujeme přímo u Vás doma, doba montáže včetně vynesení a sestavení trvá cca 1 - 2 hodiny.

Čalouněná postel v designu "BETLER® DESIGN" - ojedinělá šedá vnitřní konstrukce boxu s pevným barevně vínovým dnem použitém ve standardu pouze u luxusních typů postelí s úložným prostorem.
Vyrábíme postele v rozměru: 180x200, 160x200 a 200x200 cm nebo dle přání zákazníka (pokud je to technicky možné).
Lamelové nebo laťové rošty: cenově zvýhodněné dle předvýběru, jinak dle nabídky v e-shopu
Vnější rozměry postele (180x200 cm): Celková výška cca 121 cm,  Šířka cca 193 cm, Délka cca 214 cm.
Výška bočnice: cca 35 cm
Šířka bočnice: cca 6 cm
Celková šířka čela: cca 10 cm
Výška čela: cca 121 cm
Použité fotografie jsou skutečné postele, ale slouží pouze k ilustraci výrobku, v jednotlivých detailech se postel může lišit oproti dodanému výrobku zákazníkovi. Modely neustále prochází konstrukční i vzhledovou modernizací, kterou nemusí zachytit použitá fotografie.

Textilní kůže: 85% PVC (polyvinylchlorid), 15% PES (polyester), gramáž: 742g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0/EN 1021 part 1
- Zápalkový test BS 5852 source 1/EN 1021 part 2
Světlostálost: 5
Pokyny pro údržbu a čištění: Skvrny čistěte vlhkým hadříkem namočeným v neutrálním mýdlovém roztoku. Tímto způsobem odstraňte většinu běžných neagresivních nečistot, aniž by na "kožence" zůstávaly viditelné stopy po čištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla nebo chemii, může dojít k poškození struktury látky a její následné destrukci.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.
Odstín a dezén látky se z technologických důvodů mohou mírně lišit od vzorníků.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 490g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0
Žmolkování: 4
Světlostálost: 5
Úprava: nešpinivá - vodoodpudivá
Pokyny pro údržbu a čištění: Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete vlhkým hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Individuální řešení nabízené pouze v prodejně:
Pravá kůže:
Kůže je přírodní materiál a má nehomogenní povrch, nemá tvarovou paměť a při používání se tvarově přizpůsobuje. Kůže je velmi odolná, velice flexibilní a je prodyšná. Kůže je měkká a má velmi dobré absorpční schopnosti. Kůže jako přírodní materiál přebírá teplotu z okolí. Kůže je čistě přírodní materiál s určitými povrchovými nedostatky, vráskami a jizvami zvířete, proto nikdy nelze docílit naprosto stejného výsledku při použití.
Pokyny pro údržbu a čištění: Kožené výrobky je nutné pravidelně ošetřovat přípravky určenými přímo na kůži, nejvhodnější jsou přípravky na bázi přírodních olejů a vosků. Nikdy nepoužívat mazadla ropného původu! Kůže díky správné péči dlouho vydrží a je vodě odolná.

Postele jsou vyráběny pouze na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při individuální výrobě na zakázku lze vyrobit: 
Jiné než uvedené rozměry (do šíře rozměru max 140 cm/box a délky ložné plochy max 220 cm). 
Čalouněné postele umíme vyrobit i pro motorové rošty, tento požadavek lze uplatnit pouze před začátkem výroby (ÚP je vždy součásti boxu bez ohledu na používaný rošt). 
Barevné čalounění postele lze prošít jinou barvou nití, pokud se barva nitě nespecifikuje, používáme námi zvolenou standardní kombinaci. 
Postel lze za poplatek cca 30.000,- Kč až 35.000,- Kč očalounit pravou kůži.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Vaše jméno: Doporučuje produkt

Velice krásná postel, hezky zpracovaná, čalounění perfektní. Vnější velikost akorát a v ložnici působí velmi důstojně a hezky, škoda že nejde tady zveřejnit fotky, protože si myslím, že by to lidem ukázalo, že se jedná o velmi krásnou postel. Konstrukce pevná a díky kvalitním roštům i matraci (Elastic 28 a G220) se spí naprosto úžasně. Jsem nadšený!

 • Užíval jsem si to od nákupu až po následnou realizaci, co firma slíbila to dodržela, nemám žádných výhrad. Velmi jsem ocenil i pomoc s výběrem v prodejně, kde se mi prodejce velmi věnoval a vše rozebíral do posledních detailů, něco neuvěřitelného.
5
100 %
František Novotný Doporučuje produkt

Postel jsem viděl na vlastní oči v prodejně BETLER v P9, takže jsem věděl co objednávám. Montáž proběhla cca 6 týdnů od objednání. Objednal jsem vše - postel, matrace i postelové rošty. Montáž telefonicky domluvená a uskutečněná dle dohody, dva pánové sympatičtí, dle jejich slov, vše v pořádku. Po cca měsíci používání postele v ložnici vládne pohodová atmosféra.

 • Výška lehací plochy, veškeré komponenty - postel, matrace i postelové rošty od stejného výrobce. Služby e-shopu!
 • Cenově náročnější, ale postel je opravdu mimořádná.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu