ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ ROHOVÁ POSTEL BETLER ALTEO S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 26 840 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 6-8 týdnů 26 840 Kč
 • 6-8 týdnů 26 840 Kč
 • 6-8 týdnů 29 524 Kč
 • 6-8 týdnů 37 576 Kč
 • 6-8 týdnů 42 944 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si zvýhodněný rošt s přístupem do ÚP postele se slevou 10%

Vyberte si nožky k čalouněné posteli

Vyberte si zvýhodněnou matraci se slevou 10%

Vyberte si vnitřní vzhled úložného prostoru postele

Vyberte si na které straně požadujete boční čelo

ČALOUNĚNÁ ROHOVÁ POSTEL BETLER ALTEO S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Jednolůžko zkrášlující každý roh místnosti

Rohové čalouněné jednolůžko BETLER® Alteo je ozdobou každého moderního pokoje. Rohové jednolůžko Alteo se nabízí ve dvou variantách: Levé čelo a Pravé čelo (viz. výběr v parametrech). Rohová postel BETLER Alteo je vhodná jak pro studenty, děti i seniory, tak do menších pokojů nebo relaxačních a odpočinkových místností. Zákazníci u postele oceňují zvýšené boční čela, které chrání zdi okolo postele. O čela lze opřít i větší polštáře a postel používat jako příležitostní sedačku. Postel lze vystavit i do prostoru, právě díky zadnímu a bočnímu čalounění postele. Velmi podstatnou výhodou rohového jednolůžka BETLER Alteo je praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Čalouněné jednolůžko je určené náročným zákazníkům, kteří hledají velmi pohodlnou a esteticky přitažlivou postel.

Jednolůžko je složené ze samostatného čalouněného boxu řady "BETLER® PRAKTIK" (jednoduché konstrukční řešení), box obsahuje pevné větratelné dno, které slouží jako úložný prostor pro lůžkoviny a dvou hlavních celočalouněných čel v oblasti hlavy a boku postele. Čela postele jsou do písmene "L" a vyrábí se "Pravá" a "Levá" strana postele, samostatná čela jsou až na zem a tvoří nosnou část postele.

Jednolůžko zaujme novým inovativním konstrukčním řešením čalouněného boxu postele s praktickým a jednoduchým uložením samostatného lamelového roštu s přístupem do ÚP. Čalouněné jednolůžka BETLER® patří mezi průkopníky v oblasti technologie a designu čalouněných postelí.

Kvalitní postelový rošt a matrace zvyšuje pohodlí jednolůžka

K jednolůžku doporučujeme koupit zvýhodněný kvalitní lamelový rošt nebo laťový rošt s přístupem do úložného prostoru postele a zvýhodněnou matraci (postel lze objednat i bez zvýhodněného roštu, matrace a z nabídky e-shopu si vybrat jiný rošt, jinou matraci. My Vám následně postel upravíme podle výšky Vámi vybraného roštu, ale mějte na mysli, že postel má vždy úložný prostor. Námi předvybraný rošt umožňuje jednoduchý přístup do úložného prostoru postele dle typu přístupu (od nohou nebo z boku). Navíc námi doporučený lamelový rošt výrazně prodlužuje životnost matrace.

Předvybrané zvýhodněné rošty (zvýhodněná nabídka platí pouze pro rozměry 80x200 a 90x200 cm):
- Dynamic 28 ÚP, lamelový rošt, výška cca 5 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Dynamic 28 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 5 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Dynamic 28 ÚP/BOK, lamelový rošt, výška cca 5 cm, doporučená nosnost 130 kg, dodáváme levý nebo pravý (po domluvě)
- Beta 14 ÚP/BOK, laťový rošt, výška cca 7 cm, doporučená nosnost 150 kg, dodáváme levý nebo pravý (po domluvě)
- Beta 14 ÚP/H, laťový rošt, výška cca 7 cm, doporučená nosnost 150 kg
- Elastic 28 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 8 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Panter 42 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 8 cm, doporučená nosnost 140 kg

Výška zvoleného postelového roštu ovlivňuje i velikost úložného prostoru, čím "vyšší" je rošt, tím "menší" je úložný prostor. Uložení roštu vždy upravujeme podle výšky vybraného roštu. Jakmile si zvolíte rošt, tak podle výšky roštu upravíme uložení roštu, tak aby matrace byla v bočnici postele zapuštěna.

K posteli nabízíme cenově zvýhodněné kvalitní matrace BETLER®. Zvýhodněná cenová nabídka platí pouze pro rozměry 80x200 a 90x200 cm. Větší rozměry se kupují samostatně.

U rohové postele Alteo doporučujeme kovovou nožku BedBox (1 kus), která je vysoká cca 6,5 cm. Výška nožky je poměrně nízká, ale zase působí velmi moderně a hezky. U postele BETLER je samozřejmostí si vybrat i jiný typ nožiček z nabídky a svou postel si upravit dle vašich představ.

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní textilní kůže (koženka) vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Textilní kůže je příjemná na dotek. Vzhledem k oblíbeností látek, nabízíme možnost čalounění postele do zátěžové látky, která má opět jednoduchou údržbu. Za individuální příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem v prodejně. Výběr barev naleznete u každé postele, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační a je jich jen omezený počet, fyzicky se potom odstíny mohou lišit dle nastavení obrazovky. Kompletní vzorníky (všechny barvy) jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Ruční práce a výrobní postupy dávají posteli jedinečnou originalitu

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Čalouněná postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele mezi kvalitní postele.

Součásti dodání čalouněného jednolůžka jsou čalouněný box s úložným prostorem a větratelným dnem (ÚP), čelo postele, doprava, montáž a matrace a rošt dle výběru. V případě individuálního řešení postele (např. jiný lamelový rošt, jiná matrace, jiné rozměry atd.) navštivte prosím naši prodejnu nebo volejte na přiložené kontakty.

Čalouněné jednolůžko vyrábíme od 6 do 8 týdnů od objednání, v rámci nadstandardního prodejního servisu Vám postel ZDARMA dovezeme a smontujeme přímo u Vás doma, doba montáže včetně vynesení a sestavení trvá cca 1 hodinu.

Čalouněná postel v designu "BETLER® PRAKTIK" - bílá vnitřní konstrukce boxu s barevně bílým větratelným úložným prostorem pouze na lůžkoviny, za příplatek lze postel vyrobit v BETLER® DESIGN - ojedinělá šedá vnitřní konstrukce boxu s pevným barevně vínovým dnem použitém ve standardu pouze u luxusních typů postelí s úložným prostorem.
Vyrábíme postele v rozměru: 90x200, 80x200, 100x200, 120x200 a 140x200 cm nebo dle přání zákazníka (pokud je to technicky možné).
Lamelové nebo laťové rošty: cenově zvýhodněné dle předvýběru, jinak dle nabídky v e-shopu
Vnější rozměry postele (90x200 cm): Celková výška cca 90 cm,  Šířka cca 100 cm, Délka cca 210 cm.
Výška bočnice: cca 35 cm
Šířka bočnice: cca 4 cm
Šířka čel: cca 6 cm
Výška čela: cca 90 cm
Použité fotografie jsou skutečné postele, ale slouží pouze k ilustraci výrobku, v jednotlivých detailech se postel může lišit oproti dodanému výrobku zákazníkovi. Modely neustále prochází konstrukční i vzhledovou modernizací, kterou nemusí zachytit použitá fotografie.

Textilní kůže: 85% PVC (polyvinylchlorid), 15% PES (polyester), gramáž: 742g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0/EN 1021 part 1
- Zápalkový test BS 5852 source 1/EN 1021 part 2
Světlostálost: 5
Pokyny pro údržbu a čištění: Skvrny čistěte vlhkým hadříkem namočeným v neutrálním mýdlovém roztoku. Tímto způsobem odstraňte většinu běžných neagresivních nečistot, aniž by na "kožence" zůstávaly viditelné stopy po čištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla nebo chemii, může dojít k poškození struktury látky a její následné destrukci.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.
Odstín a dezén látky se z technologických důvodů mohou mírně lišit od vzorníků.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 490g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0
Žmolkování: 4
Světlostálost: 5
Úprava: nešpinivá - vodoodpudivá
Pokyny pro údržbu a čištění: Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete vlhkým hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Individuální řešení nabízené pouze v prodejně:
Pravá kůže:
Kůže je přírodní materiál a má nehomogenní povrch, nemá tvarovou paměť a při používání se tvarově přizpůsobuje. Kůže je velmi odolná, velice flexibilní a je prodyšná. Kůže je měkká a má velmi dobré absorpční schopnosti. Kůže jako přírodní materiál přebírá teplotu z okolí. Kůže je čistě přírodní materiál s určitými povrchovými nedostatky, vráskami a jizvami zvířete, proto nikdy nelze docílit naprosto stejného výsledku při použití.
Pokyny pro údržbu a čištění: Kožené výrobky je nutné pravidelně ošetřovat přípravky určenými přímo na kůži, nejvhodnější jsou přípravky na bázi přírodních olejů a vosků. Nikdy nepoužívat mazadla ropného původu! Kůže díky správné péči dlouho vydrží a je vodě odolná.

Postele jsou vyráběny pouze na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při individuální výrobě na zakázku lze vyrobit: 
Jiné než uvedené rozměry (do šíře rozměru max 140 cm/box a délky ložné plochy max 220 cm). 
Čalouněné postele umíme vyrobit i pro motorové rošty, tento požadavek lze uplatnit pouze před začátkem výroby (ÚP je vždy součásti boxu bez ohledu na používaný rošt). 
Barevné čalounění postele lze prošít jinou barvou nití, pokud se barva nitě nespecifikuje, používáme námi zvolenou standardní kombinaci. 
Postel lze za poplatek cca 20.000,- Kč až 25.000,- Kč očalounit pravou kůži.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Jiří Novotný Doporučuje produkt

Líbilo se mi rohové pojetí postele a taky celkový vzhled postele. Postel je celočalouněná, takže i boční čelo z obou stran vypadá dobře. Ocenil jsem poměrně velký úložný prostor a rošt s polohováním hlavy. Rošt umožňuje i vstup do úložného prostoru, tohle je pecka. Matraci jsem si nechal poradit s línou pěnou G220 a na spaní je to příjemná matrace. Celkově jsem velmi spokojený.

 • Dopravu i montáž provedla firma Betler v ceně postele.
5
100 %
Jiřina Nová Doporučuje produkt

Velká spokojenost, ve skutečnosti postel vypadá lépe, určitě doporučuji nižší nožku, protože při sednutí na 20 cm matraci je vše tak jak má být. Samozřejmě záleží na co chcete postel použít, ale pokud ji chcete kombinovat se sezením (náš případ), tak ta standardní výška je tak akorát. Výroba trvala cca 4 týdny a pak nám firma Betler zavolala a domluvila s námi termín montáže. Vše proběhlo relativně rychle i pánové byli sympatičtí. Jsme s posteli i službami velmi spokojeni.

 • Celkově spokojeni s nákupem, s pomocí při výběru. Firma má hodně zkušeností a bylo zřejmé, že to dělají profesionálně, na cokoliv jsem se zeptala, tak věděli o čem mluví.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu