ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rozkládací postel BMB® Tandem Klasik

Rozkládací postel BMB® Tandem Klasik

Rozkládací postel BMB Tandem Klasik je postel, která ve složeném stavu je v rozměru 90x200 cm, po rozložení potom 180x200 cm. Díky půlené matraci lze šířku postele upravovat tak, aby vám postel vyhovovala. Dále postel obsahuje úložné prostory, šuplíky. Šuplíky jsou ze spodní části zpevněné a mají výsuvný mechanismus, takže něco unesou a zároveň se dobře otevírají. Bukový laťový rošt je dostatečně pevný, aby vydržel dennodenní zátěž a zároveň má i velmi vysokou nosnost. Rozkládací postel doporučujeme umístit na rovnou podlahu, ale postel umožňuje i mírnou regulaci roviny, v každém rohu postele je umístěný regulační šroub, který lze jednoduše pomocí imbusu nastavit.

Celý článek »

Boxspring BETLER® Fenix

Boxspring BETLER® Fenix

Čalouněný boxspring BETLER Fenix je kompletní moderní postel, jedná se o ručně vyráběnou a zatím cenově dostupnou postel, která se hodí snad do všech katalogových interiérů. Velkou výhodou této postele je vysoké spaní a konstrukce, neboť se jedná o dva čalouněné dřevěné rámy , které obsahují pružiny Bonell a na těchto spojených rámech je položená velká matrace s vestavěným topperem. Do spodních základen je přišroubované hlavní čelo postele, což je velká přednost, neboť postel lze umístit ke zdi, čelo díky umístění nad nožky postele (zároveň s rámem) a díky tomu přesáhne přes podlahovou okrajovou lištu. Velká matrace v rozměru 180x200 cm potom tvoří pomyslnou "třešničku", je ručně vyrobená, jádro je z mikropružin a topper je vestavěný a lze si vybrat vnitřek ze tří materiálu (latex, visco a HR pěna), matrace působí velmi kompaktně a pohodlně. Celkově postel působí velmi krásně a lehnutí na ní, vám ukáže úplně jinou dimenzi spánku.

Celý článek »

Postel Polstrin® Evora

Postel Polstrin® Evora

Moderní čalouněná postel Polstrin Evora, je postel od renovovaného českého výrobce, proto postel ve své podstatě spňuje náročnější požadavky klientů na vyšší kvalitu. Postel má velmi kvalitní konstrukci, která je zesílena kovovými vzpěrami, zmíněný prezentovaný model postele obsahuje i úložné prostory, které jsou umístěný mezi bočnicemi. Tento úložný prostor je ve výšce bočnic, takže umožňuje udržovat hygienicky čisté prostředí pod postelí a zároveň esteticky úložný prostor nijak nemění moderní vzhled postele. Do postele se vložil 2x výklopný lamelový rošt Dynamic 28 ÚP s přístupem do úložného prostoru postele a kvalitní spánek zajistí zdravotní matrace BETLER G340. Takhle zkombinovaná postel dokáže zakazníkovi poskytnout nadstandardní komfort a velmi kvalitní spaní.

Celý článek »

Jednolůžko BMB® Denerys Paradise

Jednolůžko BMB® Denerys Paradise

Jednolůžko BMB Denerys Paradise vyniká svým čalouněným čelem, které je materiálově i barevně odděleno od zbytku lamino konstrukce. Zákazník si vybral ze široké palety lamina a ze široké barevné palety čalounění, zde se opravdu meze nekladou a vy sami si stanovíte výsledný vzhled postele. Zákazník neměl žádné požadavky na úložné prostory, proto si do postele vybral pevný lamelový rošt Dynamic 28 v rozměru 120x200 cm. Postel BMB Denerys Paradise je vyšší postel a má i možnost si výšku roštu v posteli upravit, kovové kování ve tvaru písmene "L", umožňují cca 4-5 poloh a tím si zvýšit nebo snížit ložnou plochu. 

Celý článek »

Postel BETLER® Panorama s ÚP

Postel BETLER® Panorama s ÚP

Čalouněná postel BETLER Panorama obsahuje velké úložné prostory ve firemní identitě BETLER DESIGN, jedná se o speciální zpevněné úložné prostory, které dodávají posteli naší firemní identitu a zákazníkovi přínáší praktické využití postele. Zákazník si dále vybral luxusní polohovací rošt Elastic 42 ÚP/H, který umožňuje vstup do ÚP postele od nohou a zároveň umožňuje polohování hlavy. Celošedé foliování roštu jen podtrhuje luxusní vzhled a 42 úzkých lamel zase evokuje k relaxu a pohodlí. Matrace G320 využívájí svou ergonomii a během spánku tělu umožňují maximální regeneraci. Výsledek použitých komponent a postele tvoří opravdu výjimečný ložnicový efekt, který ocení snad každý náročnější zákazník.

Celý článek »

Jednolůžko BETLER® Spring s ÚP

Jednolůžko BETLER® Spring s ÚP

Čalouněné jednolůžko BETLER Spring je velmi oblíbená postel, která zaujme jednoduchým vzhledem, optimálními celkovými vnějšími rozměry, praktickým úložným prostorem a možností výběru čalounění postele z různých typů čalounění. Díky tomu, že postel má čelo umístěné nad zvolenými nožkami, lze postel umístit až na zeď. Do postele doporučujeme vložit rošty s přístupem do úložného prostoru, neboť úložný prostor je nedílnou součásti postele. Matrace z nabídky jsou potom pomyslnou třešničkou, neboť matrace BETLER jsou svou kvalitou a přijatelnou cenou již u zákazníku pověstné.

Celý článek »

Rozkládací postel BMB® Tandem Jora

Rozkládací postel BMB® Tandem Jora

Lamino rozkládací postel BMB Tandem Jora patří mezi nejprodávanější rozkládací postele, velkou výhodou je, že postel ve složeném stavu má rozměry 90x200cm a v rozloženém stavu 180x200cm, navíc postel disponuje i šuplíky s úložným prostorem pro uchování různých drobností (hračky, lůžkoviny atd.). Rozložení je velmi jednoduché a je třeba použít pouze běžnou sílu pro vyjetí rozkládacího modulu. U této realizace vidíte područky, které jsou velmi praktické při delším sezení. Celkově postel působní minimalisticky a čalounění matrací ji dokáže i barevně zatraktivnit. Použitý dřevěný laťový rošt z bukového dřeva je opravdu v této cenové kategorií výjimečný a zaručuje správnou tuhost a nosnost.

Celý článek »

Boxspring BETLER® Vega

Boxspring BETLER® Vega

Kompletní postel boxspring BETLER Vega patří do kategorie luxusních postelí a díky dřevěným čalouněným základnám s Bonelli pružinami, kde si můžete vybrat barvu a typ čalounění a luxusní velmi vysoké mikropružinkové matraci s topperem, patří opravdu k tomu nejlepšímu co nabízíme. I když je boxspring bez hlavního čela, tak sami vidíte, že čelo plně nahrazuje zvolené dřevěné obložení. Postel působí velmi moderně a přirozeně. Postele BETLER nijak neomezují Vaší fantazií a na této realizaci Vám chceme jen ukázat, co vše je možné. 

Celý článek »

Postel BMB® Bruno

Postel BMB® Bruno

Lamino postel BMB Bruno je vzhledově čistá postel s ostrými rohy, navazuje na oblíbené moderní postele a u zákazníků je oblíbená, protože do postele lze vložit jak pevné, polohovací, tak motorové rošty, navíc lze k posteli dokoupit úložné prostory, takže lze rozšířit funkčnost postele i o tento praktický doplněk. V případě úložných prostor doporučujeme rošty s přístupem do úložného prostoru postele. Zákazník úložné prostory nepotřeboval, proto se rozhodnul vložit pevné lamelové rošty Klasik 28. Tyto rošty budou dobře sloužit řadu let. Výhodou umístění roštů v posteli je i možnost nastavení výšky zmíněných roštů, postel díky kování umožňuje až 5 poloh.

Celý článek »

Boxspring BETLER® Fenix

Boxspring BETLER® Fenix

Čalouněný boxspring BETLER Fenix je moderní postel, jedná se o ručně vyráběnou a cenově dostupnou postel, která se hodí snad do všech interiéru. Velkou výhodou této postele je konstrukce, neboť se jedná o čalouněný dřevěný rám, který je vyplněný pružinami Bonelli. Do spodních základen je přišroubované hlavní čelo postele, což je velká přednost, neboť postel lze umístit ke zdi, čelo přesáhne přes podlahovou okrajovou lištu. Matrace vcelku potom tvoří pomyslnou "třešničku", je ručně vyrobená, jádro je z mikropružin a topper je vestavěný, takže matrace působí velmi kompaktně a pohodlně. Celkově postel působí velmi hezky a pohodlně.

Celý článek »

Postel Polstrin® Dafné

Postel Polstrin® Dafné

První postel, kterou Vám ukážeme je čalouněná postel Polstin Dafne, jedná se o cenově velmi oblíbenou postel s velmi zajímavým hlavním čelem postele, které lze mít za příplatek i ve vyšší úpravě než vidíte na pořízené fotografií. Čalouněná postel Polstin Dafné na fotografií je v provedení včetně příplatkových nočních stolků, noční stolky působí velmi elegantně a vrchní odkládací část nočního stolku je skleněná.  Noční stolky se samostatně montují k posteli a tvoří kompaktní prodloužení hlavního čela postele. 

Celý článek »