ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ POSTEL POLSTRIN DAFNÉ

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 33 686 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 6-8 týdnů 35 356 Kč
  • 6-8 týdnů 33 686 Kč
  • 6-8 týdnů 37 752 Kč
  • Počet kusů

Vyberte si počet pruhů v hlavním čele

Vyberte si nožky k čalouněné posteli

Vyberte si úložný prostor dle rozměru postele

Vyberte si vzhled bočnice postele

Vyberte si noční stolek

ČALOUNĚNÁ POSTEL POLSTRIN DAFNÉ

Elegantní, jednoduché čelo tvořené obdélníkovými dílci vypadá skvěle v každém interiéru. Čelo obsahuje ve standardu pouze dva pruhy. Tento model je vhodný pro všechny, kteří si rádi hrají s prostorem a jednoduchým designem. Čelo může kopírovat šířku rámu, nebo za příplatek přesahovat o jeden a více dílů do stran. V takovém případě se nabízí doplnit postel Dafné o skleněné čalouněné noční stolky a vytvořit tak ve své ložnici výrazný, ničím nerušený solitér. Propracované čelo postele odkazuje na velký podíl ruční řemeslné práce. Postel Dafné je jemná a decentní s hlavním čelem, které se velikostně umí přizpůsobit vaší fantazii. Nevšednost a originalitu můžete podtrhnout správně vybraným podnožím (nožky postele).

Přizpůsobivé čelo postele

Ve fotogalerií produktu naleznete fotografie postele Dafné se základním hlavním čelem (2 pruhy), čelo lze zvýšit vždy po jednom pruhu (obdélníku) o výšce cca 27 cm (maximální počet pruhů navíc jsou tři pruhy, celkem může mít čelo až 5 pruhů). Každý pruh navíc je zpoplatněný. Ve fotogalerií v parametrech postele Dafné "Vyberte si počet pruhů v hlavním čele" jsou použité fotografie hlavních čel postele Grácie.

Design, detail a zdraví

Značný důraz jsme kladli na design a použití poutavých detailů, které podtrhují celkový dojem. Jedná se zejména o zdobné prvky na hlavním čele, čalouněné bočnice a nevšední podnoží. Všechny postele Polstrin jsou pevné, stabilní a přináší to nejlepší pro zdravý spánek.

Pevná konstrukce a kvalitní kování

Dřevěná očalouněná konstrukce postele je pevná a velmi stabilní a to díky kvalitnímu vnitřnímu železnému kování zpevňující rám v rozích postele. V železném kování jsou upevněné podnoží (nožky) postele. Rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o příplatkový úložný prostor, který končí se spodní části bočnice, popř. v případě výběru bočnice až na zem, tak ÚP desky jsou položeny pouze na zemi (v tomto případě doporučujeme lamelový nebo laťový rošt se vstupem do úložného prostoru).

Podnoží

Pro novou kolekci postelí bylo speciálně navrženo nové dřevěné podnoží, které můžeme zvýraznit rámem po obvodu bočnic. Je to výrazný, poutavý prvek, který nabízíme i v dubovém provedení, ponechaném v jeho přírodní barvě s olejovým nátěrem. Odvážnější variantou je potom bukové podnoží v barvě malin a tyrkysu. Model postele Dafné má pouze dvě nožičky nebo jednu kovovou ližinu a hlavní čelo až na zem. Výška nožek cca 14 cm. Výška nožek cca 14 cm, v případě výběru výšky nožiček cca 16 cm se zvýší celková výška postele o cca 2 cm.

Výška

Pohodlné vstávání umožňuje komfortní výška bočnice 31 cm + výška podnoží + výška matrací. Sami si můžete regulovat výšku uložení roštu díky kování v rámu postele a výšku ovlivníte také výběrem matrace a podnoží. Za příplatek lze spustit bočnice postele až na zem. 

Úložné prostory

Za příplatek si lze dokoupit úložný prostor pro lůžkoviny. Přidáním podlážky do úrovně spodní hrany bočnic se vytvoří úložný prostor, který opticky nezmění vzhled postele a zachovává si i svou vzdušnost. K úložným prostorům doporučujeme dokoupit rošty s přístupem do ÚP (ÚP - úložné prostory), které usnadní přístup k uskladněným lůžkovinám. Rošty do ÚP můžou být s přístupem od nohou i z boku. Úložný prostor lze objednat pouze při objednání nové postele, dodatečně tam již úložný prostor nejde dodělat.

Noční stolky

Noční stolky nejsou součásti postele a dokupují se samostatně. Noční stolky se vyrábějí ve dvou variantách a to v rozměru: Šířka 43 cm a hloubka 52 cm nebo šířka 63 a hloubka 52 cm, výška se přizpůsobuje výšce hlavního čela.

Zvolte si svou barvu a materiál čalounění

Čalounění postele si lze vybrat  z kvalitní zátěžové látky vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Zátěžová látka je příjemná na dotek a nabízíme ji v různých barvách. Vzhledem k oblíbeností textilní kůže, nabízíme za drobný příplatek možnost čalounění postele do textilní kůže, která má opět jednoduchou údržbu a základní paletu barev. Za vyšší příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Rozměry

Postele jsou standardně vyráběné pro šířky matrací 160, 180 a 200 cm a délce 200 cm. Délku vnitřního rozměru postele lze za příplatek 20% ze standardní ceny prodloužit na  210 nebo 220 cm.

Čalouněné postele si lze prohlédnout v naší prodejně BETLER® v Praze, kde získáte i podrobnější informace
Vyrábíme postele v rozměru: 180x200, 160x200 a 200x200 cm
Úložný prostor: Není součásti postele a dokupuje se samostatně (nelze dodatečně dokoupit)
Lamelové rošty: Nejsou součásti postele dokupují se samostatně
Matrace: Nejsou součásti postele dokupují se samostatně
Nosnost postele vždy určuje: Doporučená nosnost lamelového roštu
Konstrukce postele: Šroubovaná za pomocí kovových vzpěr, velmi pevné řešení
Tloušťka čela: cca 6 cm
Šířka čela: 160x200 - 171 cm, 180x200 - 191 cm a 200x200 - 211 cm + na zakázku rozměry nočních stolků
Výška čela: Výšku čela určuje počet čalouněných pruhů, základní výška z dvěma pruhy je cca 99 cm (1 pruh = +27 cm)
Tloušťka bočnice: cca 4 cm
Výška bočnice: cca 31 cm
Celková délka postele: 212 cm
Výška podnoží: cca 14 cm

Doprava postele k zákazníkovi je ZDARMA, k posteli si lze objednat i profesionální montáž postele.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 490g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0
Žmolkování: 4
Světlostálost: 5
Úprava: nešpinivá - vodoodpudivá
Pokyny pro údržbu a čištění: Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete vlhkým hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Pravá kůže: Kůže je přírodní materiál a má nehomogenní povrch, nemá tvarovou paměť a při používání se tvarově přizpůsobuje. Kůže je velmi odolná, velice flexibilní a je prodyšná. Kůže je měkká a má velmi dobré absorpční schopnosti. Kůže jako přírodní materiál přebírá teplotu z okolí. Kůže je čistě přírodní materiál s určitými povrchovými nedostatky, vráskami a jizvami zvířete, proto nikdy nelze docílit naprosto stejného výsledku při použití.
Pokyny pro údržbu a čištění: Kožené výrobky je nutné pravidelně ošetřovat přípravky určenými přímo na kůži, nejvhodnější jsou přípravky na bázi přírodních olejů a vosků. Nikdy nepoužívat mazadla ropného původu! Kůže díky správné péči dlouho vydrží a je vodě odolná.

Postele jsou vyráběny pouze na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Postele jsou standardně vyráběné pro šířky matrací 160, 180 a 200 cm a délce 200 cm. Délku vnitřního rozměru postele lze za příplatek 20% ze standardní ceny prodloužit na  210 nebo 220 cm.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu