ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART SOFT

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3.Středně měkká/3.Středně měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 9 880 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 9 880 Kč
 • 14-21 dnů 9 880 Kč
 • 14-21 dnů 11 856 Kč
 • 14-21 dnů 13 832 Kč
 • 14-21 dnů 15 808 Kč
 • 14-21 dnů 19 760 Kč
 • 14-21 dnů 19 760 Kč
 • cm 11 856 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART SOFT

LUXUSNÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

Matrace DREAM ART SOFT je špičková, 17 cm vysoká na trhu ojedinělá matrace z limitované edice LEVITA. Jádro matrace je monolit z exkluzivní značkové pěny. Obě ložné plochy jsou stejně měkké a jsou z vysokogramážní pohodlné změkčené pěny, vynikající neskutečně příjemným středním polehem. Právě spánek na změkčené matraci je hluboký a zdravý, málokterý materiál dokáže navodit podobnou spící atmosféru. Matrace je určená širokému spektru spáčů, kteří hledají opravdu kvalitní spánek a hlavně funkční a nezničitelnou matraci. Použitá pěna má vysokou hustotu, díky které matrace zvládne zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbenou středně měkkou matraci.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 6ti.

Zákazníci oceňují:
+ Monolitické jádro matrace vhodné i na polohovací a motorové rošty
+ Luxusní moderní vzhled a provedení matrace
+ Exkluzivní neopakovatelný středně měkký poleh poskytující komfortní a zdravý spánek
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART SOFT je vhodná na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká 17 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrace je až 150 kg.

Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Monolitické značkové jádro matrace: 17 cm vysokogramážní pěna
Výška matrace: cca 17 cm
Snímatelný exkluzivní potah pratelný do 60°C
Záruka: 24 měsíců dle zákona + 36 měsíců na jádro matrace (prodloužená záruka se řídí splněním Záručního plnění a návodu k použití).

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají funkční a kvalitní výrobek. 

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka “ATYP do 100x200cm".

Ceny ATYPU: 

- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 

- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).

- Atypické matrace větší než 100x200 cm- +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
A. Vyskočilová Doporučuje produkt

Matrace jsem měla doma do druhýho dne od objednání. Řidič mi pomohl matrace vynést do 2. patra, kde jsem měla možnost si matrace zkontrolovat. Matrace jsou zabalené ve fólií, takže jsem hned viděla, že se jedná o kvalitní výrobek, čemu odpovídala i cena. Matrace je velmi pohodlná a přestala jsem se během noci budit, takže se ráno probouzím svěží. Líbí se mi i zpracování a kvalita matrací. Takové matrace ráda doporučuji.

 • Konečně spánek po celou noc a to je pro mě osobně velký úspěch.
5
100 %
BM Doporučuje produkt

Měkká madrace na které se dobře leží a spí. Potah matrace je pružný a dobře kopíruje vyleženou měkkost. Matraci mám 2 měsíce a úplně mě přestala bolet záda a kýčel. Celá transakce proběhla k mé spokojenosti, madrace dovezla firma v předem domluveném čase. Madrace je perfektní.

 • Funkční měkká madrace v perfektním potahu. Spokojenost
5
100 %
Karel Janák Doporučuje produkt

Moderně pojatá měkká matrace, která vytváří příjemné prostředí pro záda. Matraci jsem si koupil na doporučení fyzioterapeuta. Matrace je opravdu měkká, ale hustota materiálu vytváří tzv. příjemnou měkkost polehu. Doporučuji před nákupem vyzkoušet, abyste pochopili o čem píšu. Matrace působí velmi moderně a v posteli vypadají výborně. Jsem velmi spokojený s kvalitou výrobku.

 • Ojedinělá měkkost matrace, moderně pojatá matrace, která posouvá vzhled naší čalouněné postele.
 • Vyšší cena, ale za tu kvalitu to stojí.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu