ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ POSTEL POLSTRIN AMATA

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 23 559 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 6-8 týdnů 25 071 Kč
  • 6-8 týdnů 23 559 Kč
  • 6-8 týdnů 26 547 Kč
  • Počet kusů

Vyberte si úložný prostor dle rozměru postele

Vyberte si vzhled bočnice postele

ČALOUNĚNÁ POSTEL POLSTRIN AMATA

Čalouněná postel Amata vyniká sympatickou jednoduchostí, která je zvýrazněna pečlivým řemeslným zpracováním i kvalitou použitých materiálů. Elegantní hladké čelo přechází ve své horní části mírně do oblouku a umožňuje tak maximální pohodlí pro opření. Tento ergonomický detail ocení ti, kteří chtějí v posteli nejenom spát, ale také si pohodlně číst nebo sledovat televizi.

Design, detail a zdraví

Značný důraz jsme kladli na design a použití poutavých detailů, které podtrhují celkový dojem. Jedná se zejména o oblé hlavní čelo a čalouněné bočnice. Všechny postele Polstrin jsou pevné, stabilní a přináší to nejlepší pro zdravý spánek.

Pevná konstrukce a kvalitní kování

Dřevěná očalouněná konstrukce postele je pevná a velmi stabilní a to díky kvalitnímu vnitřnímu železnému kování zpevňující rám v rozích postele. Rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o příplatkový úložný prostor, který končí se spodní části bočnice, popř. v případě výběru bočnice až na zem, tak ÚP desky jsou položeny pouze na zemi (v tomto případě doporučujeme lamelový nebo laťový rošt se vstupem do úložného prostoru).

Výška

Pohodlné vstávání umožňuje komfortní výška bočnice 31 cm + výška podnoží + výška matrací. Sami si můžete regulovat výšku uložení roštu díky kování v rámu postele a výšku ovlivníte také výběrem matrace a podnoží. Za příplatek lze spustit bočnice postele až na zem.

Úložné prostory

Za příplatek si lze dokoupit úložný prostor pro lůžkoviny. Přidáním podlážky do úrovně spodní hrany bočnic se vytvoří úložný prostor, který opticky nezmění vzhled postele a zachovává si i svou vzdušnost. K úložným prostorům doporučujeme dokoupit rošty s přístupem do ÚP (ÚP - úložné prostory), které usnadní přístup k uskladněným lůžkovinám. Rošty do ÚP můžou být s přístupem od nohou i z boku. Úložný prostor lze objednat pouze při objednání nové postele, dodatečně tam již úložný prostor nejde dodělat.

Zvolte si svou barvu a materiál čalounění

Čalounění postele si lze vybrat  z kvalitní zátěžové látky vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Zátěžová látka je příjemná na dotek a nabízíme ji v různých barvách. Vzhledem k oblíbeností textilní kůže, nabízíme za drobný příplatek možnost čalounění postele do textilní kůže, která má opět jednoduchou údržbu a základní paletu barev. Za vyšší příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Rozměry

Postele jsou standardně vyráběné pro šířky matrací 160, 180 a 200 cm a délce 200 cm. Délku vnitřního rozměru postele lze za příplatek 20% ze standardní ceny prodloužit na  210 nebo 220 cm.

Čalouněné postele si lze prohlédnout v naší prodejně BETLER® v Praze, kde získáte i podrobnější informace
Vyrábíme postele v rozměru: 180x200, 160x200 a 200x200 cm
Lamelové rošty: Nejsou součásti postele dokupují se samostatně
Matrace: Nejsou součásti postele dokupují se samostatně
Nosnost postele vždy určuje: Doporučená nosnost lamelového roštu
Konstrukce postele: Šroubovaná za pomocí kovových vzpěr, velmi pevné řešení
Tloušťka čela: cca 5 cm v horní části, 17 cm ve spodní části
Výška čela: 100 cm
Šířka čela: 160x200 - 171 cm, 180x200 - 191 cm a 200x200 - 211 cm
Tloušťka bočnice: cca 4 cm
Výška bočnice: cca 31 cm
Celková délka postele: 223 cm
Velikost mezery k bočnici: cca 14 cm

Doprava postele k zákazníkovi je ZDARMA, k posteli si lze objednat i profesionální montáž postele.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 490g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0
Žmolkování: 4
Světlostálost: 5
Úprava: nešpinivá - vodoodpudivá
Pokyny pro údržbu a čištění: Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete vlhkým hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Pravá kůže: Kůže je přírodní materiál a má nehomogenní povrch, nemá tvarovou paměť a při používání se tvarově přizpůsobuje. Kůže je velmi odolná, velice flexibilní a je prodyšná. Kůže je měkká a má velmi dobré absorpční schopnosti. Kůže jako přírodní materiál přebírá teplotu z okolí. Kůže je čistě přírodní materiál s určitými povrchovými nedostatky, vráskami a jizvami zvířete, proto nikdy nelze docílit naprosto stejného výsledku při použití.
Pokyny pro údržbu a čištění: Kožené výrobky je nutné pravidelně ošetřovat přípravky určenými přímo na kůži, nejvhodnější jsou přípravky na bázi přírodních olejů a vosků. Nikdy nepoužívat mazadla ropného původu! Kůže díky správné péči dlouho vydrží a je vodě odolná.

Postele jsou vyráběny pouze na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Postele jsou standardně vyráběné pro šířky matrací 160, 180 a 200 cm a délce 200 cm. Délku vnitřního rozměru postele lze za příplatek 20% ze standardní ceny prodloužit na  210 nebo 220 cm.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu