ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rozkládací postel BMB® Tandem Klasik

Vážení zákazníci,

dneska vám ukážeme realizaci velmi oblíbené lamino rozkládací postele BMB Tandem Klasik, která je nejenom velmi praktická, funkční, ale i vzhledově atraktivní. Tato realizace je zajímavá tím, že se jednalo o rohovou postel s levým vysokým čelem, které navazuje na zadní čelo postele. Díky tomu si můžete udělat reálnou představu, jak vysoké boční čelo vypadá. Rozkládací postel je vyfocena bez matrací, ale zákazník si objednal nejprodávanější matrace Start 1+1 matrace půlená, která mu nejvíce vyhovovala svou vyšší tuhostí v poměru sezení a ležení.

Rozkládací postel BMB Tandem Klasik je postel, která ve složeném stavu je v rozměru 90x200 cm, po rozložení potom 180x200 cm. Díky půlené matraci lze šířku postele upravovat tak, aby vám postel vyhovovala. Dále postel obsahuje úložné prostory, šuplíky. Šuplíky jsou ze spodní části zpevněné a mají výsuvný mechanismus, takže něco unesou a zároveň se dobře otevírají. Bukový laťový rošt je dostatečně pevný, aby vydržel dennodenní zátěž a zároveň má i velmi vysokou nosnost. Rozkládací postel doporučujeme umístit na rovnou podlahu, ale postel umožňuje i mírnou regulaci roviny, v každém rohu postele je umístěný regulační šroub, který lze jednoduše pomocí imbusu nastavit.

Lamino rozkládací postele BMB se vyrábějí v různých dezénech, výběr dezénu lze přes e-shop nebo si lze vybrat dezén i u nás v prodejně, nákup přes internet je zcela jednoduchý a zvládne ho snad úplně každý. Navíc jsou postele vyráběné v České republice, čemuž odpovídá i vysoká kvalita materiálu a zpracování. Za přípatek nabízíme i montáž rozkládací postele nebo jen výnos. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Váš prodejce postelí Betler.cz.

« zpět na seznam článků