ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Boxspring BETLER® Fenix

Vážení zákazníci,

dneska vám zveřejníme zajímavou realizaci postele v rekonstruované ložnici, kde hlavní pohledový prvek tvoří velmi oblíbený lamelový panel. Jistě jste již na tyto panely narazili a hledáte inspiraci, zda tento prvek do ložnice použít, či nikoliv. Zákazníkovi se k lamelovému panelu nejvíce hodil čalouněný kompletní boxspring BETLER Fenix, který působí velmi moderně a v kombinaci s lamelovým panelem vytváří opravdu velkolepou podívanou. Zákazníkovi se líbilo tmavé pojetí postele v kombinaci s bílou luxusní taštičkovou matraci.

Čalouněný boxspring BETLER Fenix je kompletní moderní postel, jedná se o ručně vyráběnou a zatím cenově dostupnou postel, která se hodí snad do všech katalogových interiérů. Velkou výhodou této postele je vysoké spaní a konstrukce, neboť se jedná o dva čalouněné dřevěné rámy , které obsahují pružiny Bonell a na těchto spojených rámech je položená velká matrace s vestavěným topperem. Do spodních základen je přišroubované hlavní čelo postele, což je velká přednost, neboť postel lze umístit ke zdi, čelo díky umístění nad nožky postele (zároveň s rámem) a díky tomu přesáhne přes podlahovou okrajovou lištu. Velká matrace v rozměru 180x200 cm potom tvoří pomyslnou "třešničku", je ručně vyrobená, jádro je z mikropružin a topper je vestavěný a lze si vybrat vnitřek ze tří materiálu (latex, visco a HR pěna), matrace působí velmi kompaktně a pohodlně. Celkově postel působí velmi krásně a lehnutí na ní, vám ukáže úplně jinou dimenzi spánku.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici během pracovní a otevírací doby naší prodejny, kde si většinou můžete postel prohlédnout a hlavně i vyzkoušet, tak neváhejte a přijďte za námi, my se na Vás velmi těšíme. Děkujeme, Váš Betler.cz

« zpět na seznam článků