ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postel Polstrin® Evora

Vážení zákazníci,

dneska vám představíme realizaci v moderní ložnici, kde zákazník požadoval čalouněnou postel s úložným prostorem. Zákazník hledal jednoduchý, ale účelný design bez zbytečných kudrlinek, nejvíce ho zaujala čalouněná postel Polstrin Evora. Zvolená postel nejlépe zapadala do jeho ložnice. Zákazník nežádal většinou oblíbené u této postele velmi používané dubové nožičky s rámem, které jsou za příplatek, ale standardní kovové nožičky, které se mu více líbili a zároveň splňovali jeho požadavky na jednoduché pojetí postele.

Moderní čalouněná postel Polstrin Evora, je postel od renovovaného českého výrobce, proto postel ve své podstatě spňuje náročnější požadavky klientů na vyšší kvalitu. Postel má velmi kvalitní konstrukci, která je zesílena kovovými vzpěrami, zmíněný prezentovaný model postele obsahuje i úložné prostory, které jsou umístěný mezi bočnicemi. Tento úložný prostor je ve výšce bočnic, takže umožňuje udržovat hygienicky čisté prostředí pod postelí a zároveň esteticky (úložný prostor) nijak nemění moderní vzhled postele. Do postele se vložil 2x výklopný lamelový rošt Dynamic 28 ÚP s přístupem do úložného prostoru postele a kvalitní spánek zajistí zdravotní matrace BETLER G340. Takhle zkombinovaná postel dokáže zakazníkovi poskytnout nadstandardní komfort a velmi kvalitní spaní.

Věříme, že se Vám zveřejněná realizace líbí a že jistě budete mít doplňující otázky, proto nás neváhejte během pracovních dnů a v otevírací době prodejny kontaktovat a zeptat se nebo kdykoliv napsat e-mail. My Vám velmi rádi pomůžeme si vybrat a doporučit Vaší novou postel. Děkujeme Betler.cz

« zpět na seznam článků