ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jednolůžko BMB® Denerys Paradise

Vážení zákazníci,

tahle zveřejněná realizace je určená dospívající mládeži, kde zákazník požadoval "dospěláckou" postel v rozměru 120x200 cm. Požadavek byl, aby postel byla něčím zajímavá a zároveň pevná, aby v případě potřeby unesla i druhou osobu. Zákazník opravdu hledal něco nevšedního, ale zároveň pěkného, požadavek byla i rozumná cena. Vítězem výběru se stalo jednolůžko BMB Denerys Paradise, které přesně splňovalo zákaznické požadavky. Jednolůžko je od českého výrobce firmy BMB a splňuje náročné požadavky na funkční a esteticky dokonalou postel.

Jednolůžko BMB Denerys Paradise vyniká svým čalouněným čelem, které je materiálově i barevně odděleno od zbytku lamino konstrukce. Zákazník si vybral ze široké palety lamina a ze široké barevné palety čalounění, zde se opravdu meze nekladou a vy sami si stanovíte výsledný vzhled postele. Zákazník neměl žádné požadavky na úložné prostory, proto si do postele vybral pevný lamelový rošt Dynamic 28 v rozměru 120x200 cm. Postel BMB Denerys Paradise je vyšší postel a má i možnost si výšku roštu v posteli upravit, kovové kování ve tvaru písmene "L", umožňují cca 4-5 poloh a tím si zvýšit nebo snížit ložnou plochu. 

Věříme, že se Vám zveřejněná realizace líbí a že jistě budete mít i doplňující otázky, proto nás neváhejte během pracovních dnů a otevírací době prodejny kontaktovat a zeptat se nebo kdykoliv napsat e-mail. My Vám velmi rádi pomůžeme vybrat a doporučit Vaší novou postel. Děkujeme Betler.cz

« zpět na seznam článků