ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošty DEMONT

Vážení zákazníci,

opět jsme vyslyšeli vaše prosby ohledně nabídky demontovaných lamelových roštů, které se budou jednoduše přepravovat na vámi určené místo (chata, chalupa, letní byt, zahraničí atd.). V nabívce naleznete celkem tři typy těchto rozložených roštů, z toho dva mají bočnice rozdělené na půl a jeden má bočnice vcelku, vše je popsáno u jednotlivě daných modelů.

V nabídce nově naleznete pevný lamelový rošt DEMONT 13, DEMONT BASIC 28 a DEMONT BASIC 26. Právě poslední uvedený rošt DEMONT BASIC 26 má bočnice vcelku. Jedná se o lamelové pevné rošty, které jsou složené v přepravní krabici určené k jednoduché manupulaci, po rozbalení je třeba rošt složit, dle přiloženého návodu. Věříme, že si novinka nalezne spoustu spokojených zákazníků, kteří tenhle produk hledají a naleznou zrovna u nás.


Rošty v demontu jsou převážně určené pro internetový prodej, aby k Vám rošty dorazili v pořádku a nepoškozené. Každý rošt je řádně zabalený tak, aby nedošlo v přepravě zboží k poškození a zároveň tak, aby jste po rozbalení byli schopni rošt i díky návodu složit.

« zpět na seznam článků