ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Saténové povlečení every

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro vás ložní povlečení od renomovaného českého výrobce every-czech, kteří jsou schopni v dnešní době zajistit nadstandardní kvalitu. Povlečení splňuje vysoké nároky našich zákazníků a zajišťuje při šetrném zacházení delší životnost. V dnešní době zákazníci vyžadují přírodní materiály a vysokou kvalitu, proto hlavní nabídku tvoří pouze luxusní saténové povlečení

Nabízené ložní povlečení je velmi příjemné při kontaktu s lidským tělem a velmi příjemné na dotek, což ocení každý, kdo má rád přímý kontakt s povlečením. Saténové povlečení nabízíme za velmi rozumné ceny v luxusní kvalitě. Jedná se o saténové povlečení z materiálu Mako - Satén, což je hustá bavlnářská tkanina malé hmotnosti s hladkým lesklým povrchem. Saténové povlečení je tkané v atlasové vazbě z jemných česaných přízí, vyrobených z jakostních druhů dlouhovláknité egyptské bavlny. Velmi jemná tkanina použita na povlečení dosahující hustoty 200 nití na palec čtvereční. Tato kvalita povlečení se řadí na nejvyšší evropskou úroveň a patří mu označení "Luxusní povlečení". Každé saténové povlečení opatřujeme nežehlivou úpravou a zipovým uzávěrem s plochým jezdcem.

Pokud máte dobrou postel, kvalitní matrace, příjemné lůžkoviny, tak si dopřejte i luxusní povlečení, ženám se to líbí a chlapy se přizpůsobí, dle výzkumu platí, že dle povlečení hodnotíte pohodlí vaší ložnice. V dnešní době lidé poznají kvalitu, tak si ji dopřejte i vy, aby Vaše ložnice naplnila vaše náročné požadavky na zdravé a pohodlné spaní.

« zpět na seznam článků