ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ PLOCHÝ 4MOTOROVÝ ROŠT PANTER FLAT 45 MOT RADIO

  • Výrobce:
  • SLEVA 10 % 44 290
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 39 861 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 2-3 týdny 39 861 Kč
  • 2-3 týdny 44 290 Kč
  • 2-3 týdny 48 719 Kč
  • Počet kusů

LUXUSNÍ PLOCHÝ 4MOTOROVÝ ROŠT PANTER FLAT 45 MOT RADIO

PLOCHÝ 4 MOTOROVÝ LAMELOVÝ ROŠT S LED KONZOLI POD POSTEL A STOJANEM NA OVLÁDÁNÍ

NOVINKA ROKU - LIMITOVANÁ EDICE Z KOLEKCE PANTER 

DESIGN & FUNKČNOST & TECHNOLOGIE & KVALITA

Exkluzivní extra plochý čtyřmotorový rošt PANTER FLAT 45 MOT RADIO patří mezi nejmodernější elektrické rošty na trhu. Rošt využívá nejmodernější komponenty zaručující kvalitní spánek: speciální rám roštu s konstrukcí polohování poháněnou čtyřmi motory, speciální zádová vlna (WAVE SYSTEM) pro ergonomické uložení páteře, tenké a pružné lamely, antialergickou fóliovanou úpravu, perfektní zpracování do nejmenšího detailu, LEDkovou konzoli a bezdrátový ovládač.

AKČNÍ SLEVA 10% + KOVOVÝ DRŽÁK MATRACE ZDARMA (časově omezená akce pro standardní vybraný rozměr)

Zákazníci u motorového roštu PANTER FLAT 45 MOT RADIO velmi oceňují plochou konstrukci roštu. Motory i kování roštu jsou uložené v prostoru mezi spodní části bočnice a vrchní ložnou plochou roštu. Od motoru vedou pouze kabely ke stojanu s bezdrátovým ovladačem a k LEDkové konzoli, která se pokládá na zem pod postel a večer se případným pohybem nohou okolo konzole na krátkou dobu rozsvítí LED pás a osvětlí prostor pod postelí. Při polohování zadní části roštu, díky systému WAVE, (ergonomicky vlnitý tvar polohovací zadové části roštu) dosáhnete optimální polohy pro čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli. Jedná se o velmi exkluzivní výrobek, který splňuje vysoké nároky pro zdravé spaní.

Čtyřmotorový rošt je složený z pevného speciálního rámu a 45 tenkých lamel potažených noblesní dekorativní fólií (šíře lamel cca 2,5 cm). Fólie slouží k udržení čistoty a brání usazení prachu, jedná se o lamelový rošt s kompletní antibakteriální úpravou (rám i lamely). Funkce výkyvu pružných lamel je díky kvalitním elastickým kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí přes rám roštu. Elastické kaučukové pouzdra prodlužují životnost lamelového roštu a zajišťuji komfort během spánku. Kvalitní pevné lamely a kaučukové pouzdra přesahující rám lamelového roštu, zajišťují bezhlučné pružení během změny polohy těla při spánku.

Při spánku na boku oceníte tenké lamely po celé ložné ploše motorového roštu, které slouží k ještě lepšímu odvětrávání a ortopedickému využití matrace. Tenké lamely se velmi dobře přizpůsobují ramenům při změně polohy těla během spánku a zajišťují správnou oporu páteři. Matrace u lamelového čtyřmotorového roštu PANTER FLAT 45 MOT RADIO je plně využitá a flexibilně podepřena po celé ploše, navíc v oblasti zad je speciální zvlnění roštu (tzv. WAVE SYSTEM), který slouží k ergonomickému přirozenému uložení páteře během polohování roštu. Motorový rošt maximálně využívá ortopedické zóny matrace a znatelně prodlužuje životnost matrace. Vnější pevný rám roštu je z vrstveného dřeva, což zajišťuje pevnost a odolnost lamelového roštu, navíc je rám potažený noblesní dekorativní černou fólií.

Exkluzivní vzhled lamelového čtyřmotorového roštu PANTER FLAT 45 MOT RADIO je nadčasový, velmi moderní a zároveň funkční, rošt obsahuje nejmodernější trendy v oblasti zdravého spaní. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (9x2 ks jezdců), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou pružné lamely (6 ks) potaženy moderní dekorativní lávově červenou metal – optik fólií, ostatní lamely jsou potaženy černou metal - optik fólií. Konstrukce lamelového čtyřmotorového roštu je stabilní a pevná, jedná se o kvalitní značkový plochý motorový rošt české výroby s komponenty "Made in Germany". Polohovací elektrické rošty PANTER FLAT 45 MOT RADIO jsou konstrukčně zdařilé lamelové rošty.

Středová regulace tvrdosti plochy roštu. Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem červených jezdců (9x2 ks jezdců) nastavit (měkčí až tvrdší zóna).

Posunu matrace na ploše roštu zabraňuje kovové madlo, které dostanete ZDARMA.

Polohování roštu zajišťují výkonné ploché bezúdržbové čtyři motory (Made in Germany) schované v pouzdrech umístěných v bočnici roštu, motory nijak nezasahují pod plochou konstrukci roštu. Motorový plochý čtyřmotorový rošt nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou (samostatný motor) a potom následuje plynulé zvednutí zad (samostatný motor) až do polohy vsedě. Záda se ovládají dvěma motory, které samostatně polohují horní a spodní část polohování zad. Polohování zad má speciální zvlnění (tzv. WAVE SYSTEM), který zlepšuje polohu páteře na roštu. U polohování nohou, nový systém umožňuje samostatné polohování lýtkové části (samostatný motor) a stehenní části (samostatný motor). Polohování u tohoto roštu je jejkomfortnější ze všech motorových roštů.

Motory ovládá uživatelsky jednoduchý tenký bezdrátový ovládač, který dobře padne do ruky a obsahuje i kabelový stojan ovládače pro umístění např. na noční stolek. Součásti ovládání je i světelná kabelová LED diodová konzole, která se vkládá pod postel a reaguje na pohyb. Pohybem nohou zapnete ve tmě světlo na dobu určitou (světlo lze vypnout vložením ovládače do kabelového držáku, který je součásti roštu). Bezdrátové ovládání má dvě paměti pro předem stanovenou polohu.  Ovládání roštu je velmi intuitivní (samostatně polohujete hlavu - 2 motory, samostatně polohujete nohy - 2 motory).

Polohování roštu ovládáme pomocí bezdrátového dálkového ovladače, který se umísťuje do kabelového stojanu (viz. fotogalerie, napájení 2x AAA baterie trafo jsou součásti balení), ovládač obsahuje tyto tlačítka: 4x samostatné tlačítko, kterým se samostatně polohují jednotlivé motory nahoru a dolů, ovládač umí uložit 2 nastavené polohy do paměťi (pamatuje si nastavené oblíbené polohy, viz. návod k použití). Moderní bezdrátový ovladač dobře padne do ruky.

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy pomocí táhel v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěné přímo u motoru). Spotřeba v klidovém režimu 0,0W (stand-by). V době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní. Délka přívodního kabelu 180 cm.

Doporučená nosnost polohovacího lamelového motorového roštu PANTER FLAT 45 MOT RADIO je do 140 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 4 roky.

Součásti motorového roštu je bezdrátové speciální dálkové ovládání, kabelový stojan pro ovladač (umístěný např. na noční stolek) a kabelová světelná LED konzole, která se vloží pod postel s přívodním kabelem do sítě
Plochá konstrukce motorového roštu, který je celkově pouze cca 10 cm vysoký
Komfortní sedmi zónový motorový rošt
Kovový držák matrace k motorovému roštu ZDARMA
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře uchyceném na bočnici roštu 
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu (tato vlastnost prodlužuje životnost roštu i matrace) 
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování 2x hlavy/samostatné polohování 2x nohou nebo obojí
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: cca 10 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 10 cm
Počet lamel: 45 ks
Doporučená nosnost roštu: cca 140 kg
Váha roštu: cca 33 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 4 roky

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

Český výrobek vysoké jakosti
Počet lamel: 42 kusů
(předpružené břízové vrstvené tenké lamely)
Výkyvné kaučukové trio pouzdra umístěné přes rám roštu (prodlužují životnost matrace)
Konstrukce roštu: speciální plochá konstrukce a motor umístěný v bočnici roštu
(motor nijak nezasahuje pod úroveň roštu)
Zádové lamely 6 ks (červená metal optik fólie)
Nastavení tuhosti roštu pomocí 9ti zdvojených lamel (černá metal optik fólie)
Kovový držák matrace k motorovému roštu ZDARMA
Fóliované lamely a rám - kompletní antibakteriální úprava
Sedm anatomických zón
Jednoduché polohování pomocí silného výkonného 4 motorového FLAT motoru
Černé bezdrátové dálkové ovládání se stojánkem (základna s kabelovým nabíjením) pro umístění na noční stolek (ovladač je na baterie 2x AAA, nutné časem vyměnit)
Kabelová černá LED konzole určená pro umístění pod postel (zapnutí světla pohybem nohou), konzole má kabel pro připojení do sítě a obsahuje i baterie (2x AAA trafo, nutné časem vyměnit)
Manuální pojistky (červené táhla), které tahem prstů vrátí rošt do základní polohy (např. při výpadku elektřiny)
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /2x samostatné polohování hlavy/2x samostatné polohování nohou nebo obojí
Výška roštu: cca 10 cm
(výška od uložení roštu na lištu/lať/kování postele)
Celková výška roštu i s motorem: cca 10 cm
(od spodní části motoru k vrchní části lamel v základním stavu)
Záruka: 4 roky
(dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 4 roky
Doporučená nosnost roštu: cca 140 kg
Váha roštu: cca 33 kg
(váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Balení: rošt je složený (připravený po rozbalení a zapojení k okamžitému použití), zabalený do fólie, s kartony v rozích i po stranách. Součásti roštu je ovládání, kovový držák, LED konzole a návod k použití.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

Ploché motorové rošty (neboli také FLAT) - jsou motorové rošty se speciální plochou konstrukcí, motor je schovaný v bočnici roštu. Jedná se o speciální konstrukci, která umožňuje vložit rošt do postele, aniž by konstrukce roštu jakkoliv zasahovala pod úroveň roštu, jen berte na vědomí, že k motoru vedou kabely od elektřiny nebo modulu nebo i od ovládače.

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu