ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

VÝKLOPNÝ LAŤOVÝ ROŠT BASIC 16 ÚP

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 3 095 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 3 095 Kč
  • 2-3 týdny 3 095 Kč
  • 2-3 týdny 3 405 Kč
  • 2-3 týdny 4 952 Kč
  • 2-3 týdny 5 571 Kč
  • Počet kusů

VÝKLOPNÝ LAŤOVÝ ROŠT BASIC 16 ÚP

LAŤOVÝ ROŠT S PŘÍSTUPEM DO ÚP A S NOSNOSTÍ AŽ 130 KG

Výklopný laťový rošt BASIC 16 ÚP umožňuje přístup do úložného prostoru postele (ÚP) jednoduchým vyklopením roštu v oblasti nohou. Pro snadné vyklopení roštu jsou po jeho delších stranách umístěny dvě plynové vzpěry. Ve středu roštu u nohou je umístěná delší textilní páska, která slouží pro otevírání a zavírání roštu. Vyklopení laťového roštu se provádí právě pomocí plynových předpružených vzpěr (pístů), které zjednodušuji manipulaci s roštem, který je zatížený matrací.

Laťový rošt je vhodný pro vyznavače tvrdého spaní bez odpružení. Výhodou laťového roštu je možnost cirkulace vzduchu a vysoká nosnost. Výklopný laťový rošt BASIC 16 ÚP má 16 pevných smrkových latí nastřelených sponami do rámu.

V nabídce naleznete i laťové rošty LUX, hlavní rozdíly jsou v tom, že rošty BASIC mají laťe nastřelené sponami, kdežto rošty LUX mají latě šroubované a díky tomu rošty LUX vykazují vyšší nosnost a konstrukční pevnost.

Zákazníci oceňují:
- Nízkou cenu
- Nosnost laťového roštu až 130 Kg
- Kvalitní pevnou konstrukci
- Tlakové písty umožňující manipulaci s roštem
- Přístup do úložného prostoru postele
- Záruku 3 roky

Matrace u výklopného laťového roštu je podepřena po celé ploše, neboť laťe jsou kvalitně a konstrukčně správně uložené a tvoří pro matraci rovnou plochu. Na polohovací rošty se hodí matrace, které jsou vhodné pro tento typ roštu.

Výklopný laťový rošt je praktický dřevěný rošt s přístupem do úložného prostoru postele od nohou.

Doporučená nosnost výklopného laťového roštu je 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratšínež uvedený rozměr pro správné uložení roštu do postele.

Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění).

Výklopný laťový rošt od nohou vyrobený ze smrku
Manuální přístup do úložného prostoru od nohou
Jednoduchá manipulace díky plynokapalinové vzpěře/pístu (2x)
Velmi jednoduchá manipulace roštu pomocí textilního úchytu
Doporučená nosnost roštu: cca 130 kg
Váha roštu: cca 22 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Výška roštu: cca 7 cm
Počet latí: 16 ks nastřelené sponami do rámu
Šíře latí: cca 9 cm
Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění)

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Rošty doporučujeme vložit do postele tak, aby boční strana roštu byla podepřena minimálně na třech místech (u hlavy, ve středu a u nohou). Samozřejmě záleží na tlouštce bočnice, ale čím tenčí bočnice roštu, tím více doporučujeme rošt podložit. Na zatížení roštu má vliv i výška matrace. Rošty jsou určené pro ležení a spaní na posteli.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu