ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BETLER G620

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3.Středně měkká/4.Středně tuhá
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 960 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 15 960 Kč
 • 14-21 dnů 15 960 Kč
 • 14-21 dnů 17 556 Kč
 • 14-21 dnů 25 536 Kč
 • 14-21 dnů 28 728 Kč
 • 14-21 dnů 31 920 Kč
 • 14-21 dnů 31 920 Kč
 • 14-21 dnů 35 112 Kč
 • cm 17 556 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BETLER G620

Matrace BETLER G620 je cca 20 cm vysoká, zdravotní luxusní matrace je vhodná pro spáče hledající pevné pohodlné a při tom cílené zdravé spaní. Sedmizónové velmi pohodlné jádro matrace drží páteř a tím pádem i tělo během spánku v ortopedicky správné poloze, spánek na zhutnělých matracích je opravdu velmi, ale velmi příjemný a prospívá tělu i duši.  Sendvičové jádro matrace tvoří kombinace dvou moderních zhutnělých HR pěn o velmi vysoké hustotě (váhově těžší matrace), v různé tuhosti jednotlivých ložných ploch matrace (SOFT/HARD). Jádro matrace se výhradně používá pouze u luxusních matrací, vzhledem k vysoké náročnosti výroby. Matrace má ložné plochy různé tuhosti, matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám tuhost vyhovovala.

Matrace G620 je velmi oblíbená matrace, má vysokou životnost a dobré elastické vlastnosti. Matrace je vhodná pod zátěží k uložení na polohovací rošty a to jak manuálně polohovací, tak i motorové lamelové rošty.

Matrace BETLER G620 je určena pro jedince preferující středně tuhou pohodlnou matraci s dlouhou životností, která poskytne tělu oporu během spánku.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 6ti a HARD 4 z 6ti.

Matrace patří mezi středně tuhé matrace, právě matrace ve střední tuhosti patří dlouhodobě k nejoblíbenějším a nejpoúživanějším matracím.

Jádro matrace je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah patří mezi velmi kvalitní na trhu, prošití potahu je moderní a splňuje nároky pro uložení i na polohovací rošty. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER, dále je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (400gr/m2), tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra matrace zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé matrace. Standardem potahu je zip po celém obvodu matrace, který umožňuje rozdělit potah matrace na dvě samostatné části. Potah je pratelný do 40°C, ale doporučujeme potah chránit kvalitním chráničem.

Matrace je vhodná na pevné, polohovací i motorové lamelové rošty (matraci lze polohovat pouze pod zátěží tělem)
Matrace je vysoká cca 20 cm
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Záruka až 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Výsledná barva pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení

Matrace lze vyrobit i v zákaznicky požadovaných rozměrech, jedná se o výrobu na zakázku. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole do políčka “ATYP do 100x200cm", rozměry prosíme napsat v celých centimetrech. Atyp do rozměru 100x200cm je již cenově spočítán a cena je daná. 

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Kali Jan Doporučuje produkt

Koupil jsem na vyzkoušení jednu, zaujala mě na prodejně BETLER, tak jsem si řekl, že do toho půjdu. Dneska už mám třetí (samozřejmě dvě doma a jednu na chatě). Ta matrace je dokonalá, tak dobře jsem se snad na ničem nevyspal, ten vnitřek matrace je dokonalý, funguje jako nabíječka, po vyspání jsem prostě čilý a odpočatý, jedním slovem - nádhera.

 • Rád za své peníze dostávám kvalitu a spánek je důležitý, první jsem vyzkoušel a další už byli tutovka. Excelentní matrace!
 • Neznal jsem tyto matrace, ale hodně mi pomohla prodejna BETLER v Libni.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu