ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BETLER G540

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 4.Středně tuhá/4.Středně tuhá
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 8 860 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 8 860 Kč
 • 14-21 dnů 8 860 Kč
 • 14-21 dnů 9 746 Kč
 • 14-21 dnů 14 176 Kč
 • 14-21 dnů 15 948 Kč
 • 14-21 dnů 17 720 Kč
 • 14-21 dnů 17 720 Kč
 • 14-21 dnů 19 492 Kč
 • cm 9 746 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BETLER G540

Kvalitní taštičková matrace BETLER G540 je celkově cca 24 cm vysoká, zdravotní matrace vhodná pro spáče hledající pružné a vzdušné podloží pro své tělo. Pěti zónové jádro matrace drží páteř v ortopedicky správné poloze. Jádro matrace je složené z pružinových taštiček, tzv. "Montipocket", kterých je cca 400 kusů a tvoří pevné zázemí. Taštičkové jádro matrace je ze své podstaty prodyšné, s tím souvisí eliminace roztočů a vzniku plísní v podloží. Každá taštiška (pružinka) je samostatně zašita do textilního sáčku, z důvodu zajištění maximální bodové elasticity matrace. Samotný poleh na matraci je pevný a díky horním vrstvám z HR pěny matrace drží tvar. Matrace má na obou stranách jednu tuhost.

Taštičková matrace v této cenové kategorii patří mezi očekávané novinky letošního roku a navazuje na tradiční výrobu kvalitních pružinových matrací.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 4 z 6ti a HARD 4 z 6ti.

Matrace doporučujeme položit pouze na pevné lamelové rošty nebo laťové rošty. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je až 140 kg.

Jádro matrace je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah patří mezi velmi kvalitní na trhu. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER, dále je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (400gr/m2), tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra matrace zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé matrace. Standardem potahu je zip po celém obvodu matrace, který umožňuje rozdělit potah matrace na dvě samostatné části. Potah je pratelný do 40°C, ale doporučujeme potah chránit kvalitním chráničem.

Matrace je vhodná pro uložení na pevné lamelové rošty, ve výjimečných případech i na laťové (omezuje se tím životnost matrace)
Jádro matrace: cca 22 cm
Matrace je celkem vysoká: cca 24 cm
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Záruka až 3 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ TUHÁ 4 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Výsledná barva pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení

Matrace lze vyrobit i v zákaznicky požadovaných rozměrech, jedná se o výrobu na zakázku. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole do políčka “ATYP do 100x200cm", rozměry prosíme napsat v celých centimetrech. Atyp do rozměru 100x200cm je již cenově spočítán a cena je daná. 

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Martin Novotný Doporučuje produkt

Na první pohled i lehnutí favorit, nepotřebuji polohovat, chci se jen dobře vyspat, což mi tato pružinová matrace umožní. Výška až moc, ale je to paráda mít postel v nebesích. Samotný prodej rychlý, doba dodání dle termínu dopravy, ale do týdne byla matrace u mě doma.

 • Určitě chválím matraci, vysoká a pohodlná. Dále musím pochválit logistiku, protože firma mi volala cca 1 den předem a určila i předběžný termín, který v den dopravy upřesnili skoro na minutu!!! Absolutní spokojenost.
 • U mě nic.
5
100 %
KP Doporučuje produkt

Určitě spokojenost, byl jsem v prodejně, tak jsem věděl co si kupuji, oproti konkurenční nabídce už od pohledu vyšší kvalita. Pružinová matrace G540 stojí za koupení pro lidi, kteří upřednostňují pružinové matrace. Tohle je prostě matrace vysoké kvality. Dokonce v prodejně si je kupoval starší pán přede mnou, tak jsme se shodli, že ta matrace je jak pocitově příjemná, hlavně je vysoká a za dobrou cenu. Píšu to tady proto, abych i tomu obchodu pomohl, protože je to taková "skrytá" česká kvalita, tak třeba to bude i vás inspirovat.

 • Česká kvalita se vším všudy. Pokud chcete něco hezkého a už čtete moji recenzi, tak jste správně.
5
100 %
Soňa z OVA Doporučuje produkt

Poptávala jsem pružinovou matraci, ale vysokou. Náhodou jsem objevila matrace od výrobce Betler, zavolala jsem na uvedené číslo, jsem z Ostravy a pán na telefonu mi opravdu vše důkladně vysvětlil, jak řekl, tak se i stalo. Objednala jsem 2x 90x200 matrace. Matrace jsem měla doma za 5 dní v úterý, kvalitně zabalené a hlavně, vše odpovídalo informacím od prodejce. Jsem velmi spokojená, protože jsem v dnešní době opatrná a jsem ráda za prodejce, kterým mohu věřit.

 • Kompletní informace na webu a taky od pána na telefonu (jméno si už nepamatuji). Matrace odpovídají popisu a kvalita je opravdu vysoká, jsem velmi spokojená a děkuji i touto písemnou formou.
 • Zde se zdržím komentáře, neboť nic "proti" jsem nezaznamenala.
5
100 %
M. Řezník Doporučuje produkt

Kvalitní, vysoká matrace ze normální cenu. Vyzdvihuji celkové pojetí matrace, je 24cm vysoká s velmi krásným a funkčním potahem. Oceňuji i tvrdost matrace, taková přirozená tuhost, která mi s mými skoro 120 kily vyhovuje. Nelze polohovat, což je dané tím, že je pružinková, ale to zrovna nepotřebuji, já se potřebuji dobře vyspat a k tomu slouží perfektně.

 • Matrace je super, vysoká se správnou tuhostí. Snímatelný potah a vlastně i cena je ok, za tak kvalitní výrobek. Matraci jsem si vyzkoušel v prodejně.
 • Asi doba dodání což bylo reálných 8 dní, ale to jsem věděl před nákupem.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu