ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BETLER G490

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 5.Tuhá
 • SLEVA 15 % 19 540
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 16 609 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 16 609 Kč
 • 14-21 dnů 16 609 Kč
 • 14-21 dnů 21 494 Kč
 • 14-21 dnů 31 264 Kč
 • 14-21 dnů 35 172 Kč
 • 14-21 dnů 39 080 Kč
 • 14-21 dnů 39 080 Kč
 • 14-21 dnů 42 988 Kč
 • cm 21 494 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BETLER G490

Matrace BETLER G490 je cca 22 cm vysoká, špičková zdravotní matrace vhodná pro spáče hledající tuhé spaní na "přírodním" materiálu. Jádro matrace tvoří velmi oblíbená latexová deska. Latex je přírodní materiál, který má speciální výrobní úpravu zabraňující postupnému drolení jádra matrace, díky tomu má matrace dlouhou životnost a je velmi oblíbená pro svou elasticitu. Latexová matrace se přizpůsobuje podloží, takže je to nejvhodnější matrace pro uložení na polohovací rošty.

AKČNÍ SLEVA 15% (časově omezená akce pro standardní vybrané rozměry)

Matrace G490 je komfortní tuhá matrace, má vysokou životnost a zachovává si elastické vlastnosti. Poleh na latexové matraci se ničemu nevyrovná a je velmi ojedinělý.

Matrace BETLER G490 je určena pro jedince preferující "elastickou" matraci vhodnou na polohovací rošty, která vám ale poskytne tuhé podloží.

Tuhost ložných ploch matrace: HARD 5 z 6ti.

Matrace patří mezi tuhé matrace z kolekce latexových matrací (matrace vykazuje pocitovou tuhost, která je způsobená hustotou materiálu). Během spánku matrace dokonale kopíruje tělo i podloží (lamelový rošt).

Jádro matrace je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah patří mezi velmi kvalitní na trhu, prošití potahu je moderní a splňuje nároky pro uložení i na polohovací rošty. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER doplněný okrasnou paspulí po obvodu matrace, dále je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (400gr/m2), tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra matrace zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé matrace. Standardem potahu je zip po celém obvodu matrace, který umožňuje rozdělit potah matrace na dvě samostatné části, které lze i samostatně prát. Potah je pratelný do 40°C, ale doporučujeme potah chránit kvalitním chráničem.

Matrace je vhodná pro uložení na pevné, polohovací i motorové lamelové rošty (pro motorové rošty doporučujeme matrace cca 20 cm vysoké, nad 20 cm je polohování s "určitým" omezením)
Jádro matrace: cca 20 cm
Matrace je celkem vysoká: cca 22 cm
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Záruka až 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 
Pocitová tuhost jádra matrace: HARD/TUHÁ 5 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu