ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BETLER G340 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3.Středně měkká/4.Středně tuhá
 • SLEVA 15 % 28 740
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 24 429 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 24 429 Kč
 • 14-21 dnů 24 429 Kč
 • 14-21 dnů 31 614 Kč
 • 14-21 dnů 22 992 Kč
 • 14-21 dnů 25 866 Kč
 • 14-21 dnů 28 740 Kč
 • 14-21 dnů 28 740 Kč
 • 14-21 dnů 31 614 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BETLER G340 1+1

ZVÝHODNĚNÁ KOUPĚ

Zdravotní matrace BETLER G340 1+1 jsou velmi luxusní cca 24 cm vysoké extra pohodlné matrace. Matrace má sendvičové jádro tvořené třemi vrstvami top pěn na trhu. Jednu ložnou plochu tvoří luxusní termopěna reagující na teplotu a tlak těla s podílem přírodních olejů, druhou ložnou plochu tvoří komfortní BIO pěna s přírodními extrakty. Střední část matrace tvoří zhutnělá moderní zátěžová pěna HR foam. Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti (SOFT/HARD), matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala.

AKČNÍ SLEVA NA SET 15% (časově omezená akce pro standardní vybrané rozměry)

Paměťová VISCO pěna je velmi kvalitní elastický materiál, který reaguje a přizpůsobuje se teplu a tlaku těla, díky této vlastnosti matrace přesně podepře tělo v jeho každém bodě, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a hluboký spánek.

Díky špičkovým materiálům se jedná o výjimečně příjemnou matrací s exkluzivním změkčeným polehem, který může vytvořit pouze  vysokojakostní HR pěna o vyšší gramáží. Matrace díky použitým materiálům patří mezi těžší matrace. Tato matrace patří mezi očekávané novinky letošního roku a navazuje na předešlý velmi oblíbený model matrace G340.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 6ti a HARD 4 z 6ti.

Matrace patří mezi středně tvrdé matrace, během spánku matrace dokonale kopíruje tělo. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je až 140 kg.

Matrace doporučujeme položit na lamelové rošty nebo laťové rošty a to pevné, polohovací i motorové (zde díky výšce 24 cm s menším omezením). 

Jádro matrace je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah patří mezi velmi kvalitní na trhu, prošití potahu je moderní a splňuje nároky pro uložení i na polohovací rošty. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER, dále je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (400gr/m2), tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra matrace zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé matrace. Standardem potahu je zip po celém obvodu matrace, který umožňuje rozdělit potah matrace na dvě samostatné části. Potah je pratelný do 40°C, ale doporučujeme potah chránit kvalitním chráničem.

Cenově zvýhodněný akční set matrací
Matrace je vhodná pro uložení na pevné, polohovací i motorové lamelové rošty
(pro motorové rošty doporučujeme matrace cca 20 cm vysoké, nad 20 cm je polohování s "určitým" omezením)
Jádro matrace: cca 22 cm
Matrace je celkem vysoká: cca 24 cm
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Záruka až 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).
Výsledná barva pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu