ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ PLOCHÝ 4MOTOROVÝ ROŠT PANTHER 45 MOT RADIO

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 59 860 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 59 860 Kč
  • 2-3 týdny 59 860 Kč
  • 2-3 týdny 65 846 Kč
  • Počet kusů

LUXUSNÍ PLOCHÝ 4MOTOROVÝ ROŠT PANTHER 45 MOT RADIO

PLOCHÝ 4 MOTOROVÝ LAMELOVÝ ROŠT PANTHER 45 MOT S LED KONZOLI A S KOVOVÝM DRŽÁKEM ZDARMA

Exkluzivní extra plochý čtyřmotorový rošt Panther 45 MOT patří mezi nejmodernější elektrické rošty na trhu. Rošt využívá nejmodernější komponenty zaručující kvalitní spánek: speciální rám roštu s konstrukcí polohování poháněnou čtyřmi motory, speciální zádová vlna (WAVE SYSTEM) pro ergonomické uložení páteře, tenké a pružné lamely, antialergickou fóliovanou úpravu, perfektní zpracování do nejmenšího detailu, LEDkovou konzoli a bezdrátový ovládač.

Zákazníci u motorového roštu Panther 45 MOT velmi oceňují plochou konstrukci roštu. Motory i kování roštu jsou uložené v prostoru mezi spodní části bočnice a vrchní ložnou plochou roštu. Od motoru vedou pouze kabely ke stojanu s bezdrátovým ovladačem a k LEDkové konzoli, která se pokládá na zem pod postel a večer se případným pohybem nohou okolo konzole na krátkou dobu rozsvítí LED pás a osvětlí prostor pod postelí. Při polohování zadní části roštu, díky systému WAVE, (ergonomicky vlnitý tvar polohovací zadové části roštu) dosáhnete optimální polohy pro čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli. Jedná se o velmi exkluzivní výrobek, který splňuje vysoké nároky pro zdravé spaní.

Čtyřmotorový rošt je složený z pevného speciálního rámu a 45 tenkých lamel potažených noblesní dekorativní fólií (šíře lamel cca 2,5 cm). Fólie slouží k udržení čistoty a brání usazení prachu, jedná se o lamelový rošt s kompletní antibakteriální úpravou (rám i lamely). Funkce výkyvu pružných lamel je díky kvalitním elastickým kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí přes rám roštu. Elastické kaučukové pouzdra prodlužují životnost lamelového roštu a zajišťuji komfort během spánku. Kvalitní pevné lamely a kaučukové pouzdra přesahující rám lamelového roštu, zajišťují bezhlučné pružení během změny polohy těla při spánku.

Při spánku na boku oceníte tenké lamely po celé ložné ploše motorového roštu, které slouží k ještě lepšímu odvětrávání a ortopedickému využití matrace. Tenké lamely se velmi dobře přizpůsobují ramenům při změně polohy těla během spánku a zajišťují správnou oporu páteři. Matrace u lamelového čtyřmotorového roštu Panther 45 MOT je plně využitá a flexibilně podepřena po celé ploše, navíc v oblasti zad je speciální zvlnění roštu (tzv. WAVE SYSTEM), který slouží k ergonomickému přirozenému uložení páteře během polohování roštu. Motorový rošt maximálně využívá ortopedické zóny matrace a znatelně prodlužuje životnost matrace. Vnější pevný rám roštu je z vrstveného dřeva, což zajišťuje pevnost a odolnost lamelového roštu, navíc je rám potažený noblesní dekorativní černou fólií.

Exkluzivní vzhled lamelového čtyřmotorového roštu Panther 45 MOT je nadčasový, velmi moderní a zároveň funkční, rošt obsahuje nejmodernější trendy v oblasti zdravého spaní. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (9x2 ks jezdců), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou pružné lamely (6 ks) potaženy moderní dekorativní lávově červenou metal – optik fólií, ostatní lamely jsou potaženy černou metal - optik fólií. Konstrukce lamelového čtyřmotorového roštu je stabilní a pevná, jedná se o kvalitní značkový plochý motorový rošt české výroby s komponenty "Made in Germany". Polohovací elektrické rošty Panther 45 MOT jsou konstrukčně zdařilé lamelové rošty.

Středová regulace tvrdosti plochy roštu. Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem červených jezdců (9x2 ks jezdců) nastavit (měkčí až tvrdší zóna).

Posunu matrace na ploše roštu zabraňuje kovové madlo, které dostanete ZDARMA.

Polohování roštu zajišťují výkonné ploché bezúdržbové čtyři motory (Made in Germany) schované v pouzdrech umístěných v bočnici roštu, motory nijak nezasahují pod plochou konstrukci roštu. Motorový plochý čtyřmotorový rošt nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou (samostatný motor) a potom následuje plynulé zvednutí zad (samostatný motor) až do polohy vsedě. Záda se ovládají dvěma motory, které samostatně polohují horní a spodní část polohování zad. Polohování zad má speciální zvlnění (tzv. WAVE SYSTEM), který zlepšuje polohu páteře na roštu. U polohování nohou, nový systém umožňuje samostatné polohování lýtkové části (samostatný motor) a stehenní části (samostatný motor). Polohování u tohoto roštu je jejkomfortnější ze všech motorových roštů.

Motory ovládá uživatelsky jednoduchý tenký bezdrátový ovládač, který dobře padne do ruky a obsahuje i kabelový držák ovladače pro umístění na noční stolek. Součásti ovládání je i světelná kabelová LED diodová konzole, která se vkládá pod postel a reaguje na pohyb. Pohybem nohou zapnete ve tmě světlo na dobu určitou (světlo lze vypnout vložením ovládače do kabelového držáku, který je součásti roštu). Bezdrátové ovládání má dvě paměti pro předem stanovenou polohu.  Ovládání roštu je velmi intuitivní (samostatně polohujete hlavu - 2 motory, samostatně polohujete nohy - 2 motory).

Polohování roštu ovládáme pomocí bezdrátového dálkového ovladače ve stojanu (viz. fotogalerie, napájení 2x AAA baterie trafo jsou součásti balení), který obsahuje tyto tlačítka: 4x samostatné tlačítko, kterým se samostatně polohují jednotlivé motory nahoru a dolů, ovládač umí uložit 2 nastavené polohy do paměťi (pamatuje si nastavené oblíbené polohy, viz. návod k použití). Moderní bezdrátový ovladač dobře padne do ruky.

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy pomocí táhel v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěné přímo u motoru). Spotřeba v klidovém režimu 0,0W (stand-by). V době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní. Délka přívodního kabelu 180 cm.

Doporučená nosnost polohovacího lamelového motorového roštu Panther 45 MOT je do 140 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 4 roky.

Součásti motorového roštu je bezdrátové speciální dálkové ovládání, kabelová základna pro ovladač (umístěná např. na nočním stolku) a kabelová světelná LED konzole, která se vloží pod postel s přívodním kabelem do sítě
Plochá konstrukce motorového roštu, který je celkově pouze cca 10 cm vysoký
Komfortní sedmi zónový motorový rošt
Kovový držák matrace k motorovému roštu ZDARMA
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře uchyceném na bočnici roštu 
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu (tato vlastnost prodlužuje životnost roštu i matrace) 
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování 2x hlavy/samostatné polohování 2x nohou nebo obojí
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: cca 10 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 10 cm
Počet lamel: 45 ks
Doporučená nosnost roštu: cca 140 kg
Váha roštu: cca 33 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 4 roky

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon).

Tyto postelové rošty lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete rošt vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka "ATYP do 100x200cm". Atypické rozměry vyrábíme v šířce po 1 cm (celý cm), v délce také po 1 cm (celý cm).

CENY ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 20 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Atypické rošty větší než 100x200 cm - +20% přirážka k ceně nejbližšímu většímu rozměru (bez slev).

Základní standardní rozměry postelového roštu jsou pouze 90x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Maximální rozměr u postelových roštů je na výšku 200 cm a na šířku 100 cm.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby.

Doporučení, jak správně měřit rozměr roštu? Vždy se měří prostor, kam rošt potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech).  Rošty se vyrábějí na celé centimetry na šířku i na délku. Na šířku musí být rošt o jeden centimetr menší než naměřený prostor, aby se dal rošt do prostoru vložit. Na délku potom doporučujeme zvolit rozměr o 5 centimetrů kratší než naměřený prostor. Rošty se v posteli standardně nijak nepohybují, neboť je zafixuje vložená matrace. Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Karel Doporučuje produkt

Pokud hledáte skutečně luxusní motorový rošt, tak můžu jen doporučit. S manželkou jsme nadmíru spokojení, i když to nebyla malá investice, určitě se vyplatí. Manželka hodně čte, já zase píšu na notebooku - nejraději v posteli -:). Navíc nás už občas trápí záda a na tomto motorovém roštu se dá nastavit optimální poloha pro příjemný relax. K motorovému roštu Panther 45Mot radio nám doporučili i velmi příjemnou matraci. Jsou to profíci.

  • Příznivá cena za luxusní motorový rošt, kvalita provedení, jednoduché ovládání, profesionální přístup pracovníků obchodu
5
100 %
Věra Doporučuje produkt

Rošt splňuje naše představy o kvalitě a ceně. Postel máme s výsuvným úložným prostorem, důležité bylo pro nás i konstrukční řešení roštu, tak abychom šuplíky pod postelí mohli vysouvat. Zaujal nás motor, který je schovaný v rámu roštu a nic nezasahuje dolů, to je opravdu skvělé. Polohování je jednoduché a příjemné. Vřele doporučujeme

  • Cena, kvalita, konstrukce

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu