ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KONTINENTÁLNÍ POSTEL TROPICO HILLS

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 32 590 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 3-4 týdnů 54 990 Kč
 • 3-4 týdnů 54 990 Kč
 • 3-4 týdnů 68 190 Kč
 • 3-4 týdnů 45 990 Kč
 • 3-4 týdnů 54 990 Kč
 • 3-4 týdnů 32 590 Kč
 • 3-4 týdnů 32 590 Kč
 • 3-4 týdnů 37 490 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si nožky kontinentální postele

KONTINENTÁLNÍ POSTEL TROPICO HILLS

Kontinentální postel Hills je exkluzivní typ postele s vysokou ložnou plochou od 62 cm využívaný v nejlepších světových hotelích. Vše je zasazeno v masivním dřevěném rámu, vyrobeném z vrstveného dřeva a potaženo látkou s volitelným dezénem (čalounění). Kontinentální postel tvoří samonosný rám a sestava matrací - spodního odpruženého korpusu, komfortní střední matrace a vrchního topperu.

Hlavní matrace

Postel je dodávána s ortopedickou čalouněnou matrací střední tuhosti s taštičkovými pružinami. Matrace je cca 19 cm vysoká a obsahuje cca 760 kusů pružinek (pro rozměr 180x200 cm). Pružiny reagují samostatně, tím je zajištěno rovnoměrné rozložení hmotnosti, optimální uvolnění svalstva ve všech spánkových polohách a efektivní podpora páteře. Matrace má 7 zón s rozdílnou tuhostí a dynamikou.

Hlavní čelo

Robustní dřevěná konstrukce s kvalitním ocelovým kováním (snadná montáž), pouze se zasune do kovových části, které jsou umístěné na základně postele. Každý typ kontinentální postele má své vlastní čalouněné čelo. Čelo moderního tvaru s kónickým provedením.

Matrace v základnách postele

Dřevěná čalouněná konstrukce s pružinami Bonell se zvýšenou tuhostí a tloušťkou drátu cca 2,2 mm zajišťuje ideální rozložení tlaku, absorbovaného nosnou zónovou matrací. Základny zároveň dodávají celé konstrukci tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností. Úložné prostory zde nehledejte - postel je konstruována s maximálním důrazem na kvalitu spánku. Základny jsou od rozměru ložné plochy postele většího než 120 cm dodávány vždy jako 2 kusy. Výška základny je cca 27 cm.

Toppery

Vrchní matrace nebo-li topper je cca 6 cm vysoký (topper se dodává standardně v rozměru ložné plochy postele). Topper jemně doladí komfort a tuhost postele. Pro řadu Klasik (čalounění bez příplatku) je k dispozici Topper Comfort. Pro řadu Design (čalounění s příplatkem) pak Topper Tencel. Potahy jsou prošívané dvojdílné s klimatizační vrstvou. Pratelnost do 60°C.

Nožičky

Nožičky z masivního dřeva v různých tvarech a barvách. Volitelná výška 10 nebo 15 cm bez změny ceny. Vyšší variantu doporučujeme zejména tam, kde se používají robotické vysavače (ty vyžadují zpravidla minimální výšku pod postelí cca 12 cm), vyšší varianta našich nožiček tak umožní vašemu domácímu pomocníkovi "hladký průjezd". Káždá základna postele má 4 nožičky.

Čalounění

Čalounění v provedení Klasik jsou následující barvy: Antracit, Camel, Papyrus, SOFT-Tmavě šedá ekokůže, SOFT-Bílá ekokůže. Dále Tropico design a to jsou následující barvy: Černá, Hnědá, Šedá, Béžová, Červená, Modrá, FURIA 410-Tmavě šedý kámen, FURIA 277-Béžový kámen, PLATINUM 21-Tmavě šedá lesklá struktura, PLATINUM 42-Béžová lesklá struktura a PLATINUM 28-Světle šedá lesklá struktura.

Závěrem

Cena zahrnuje kompletní postel: topper, matrace, základny, čelo, nožičky, čalounění. Cena nezahrnuje otoman (taburet), ten lze dokoupit k posteli samostatně. Ke kontinentální posteli doporučujeme přikoupit "Montáž čalouněné postele". Montáž obsahuje výnos, samotnou montáž a úklid obalového materiálu.

Plocha lůžka: 200x200/180x200cm/160x200/140x200/120x200/100x200/90x200/80x200
Šířka postele: dle šířky rozměru postele
Výška čela postele: cca 116 cm
Tloušťka čela postele: cca 16/6 cm (dole/nahoře)
Výška matrace: cca 19 cm
Výška základny: cca 27 cm
Výška nožiček: 10 nebo 15 cm
Nožičky dle výběru: Original Dub přírodní, Select Dub přírodní, Kubik Dub přírodní, Family Buk přírodní, Original Wenge Bříza mořená, Select Wenge Bříza mořená, Kubik Wenge Dub mořený
Záruka 10/5: Plná záruka 10 let na dřevěné rámy; Plná záruka 5 let na celou postel

Postel je vyráběna pouze na zakázku s platbou zálohy nebo celé platby předem.

Atypické rozměry lůžek: + 20 % k nejbližšímu většímu rozměru
Prodloužení do 220 cm: + 20 % příplatek k ceně základního/atypického rozměru

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Martin Suchý Doporučuje produkt

Moderní postel, která se nám hodila do interiéru. Je fakt senzační a suprově se na ní spí. Vše sedí a matrace během spánku drží, postel není ani měkká ani tvrdá, takže za mě OK. Doporučuji si připlatit za látku, postel potom vypadá o level lépe.

 • Naprostá spokojenost. Moderní postel, která dneska patří do interiéru, kdo má nový byt, tak neváhejte!!!

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód