ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KONTINENTÁLNÍ POSTEL TROPICO CITY

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 32 590 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 3-4 týdnů 54 990 Kč
 • 3-4 týdnů 54 990 Kč
 • 3-4 týdnů 68 190 Kč
 • 3-4 týdnů 45 990 Kč
 • 3-4 týdnů 54 990 Kč
 • 3-4 týdnů 32 590 Kč
 • 3-4 týdnů 32 590 Kč
 • 3-4 týdnů 37 490 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si nožky kontinentální postele

KONTINENTÁLNÍ POSTEL TROPICO CITY

Nejprodávanější kontinentální postel City je exkluzivní typ postele s vysokou ložnou plochou od 62 cm využívaný v nejlepších světových hotelích. Vše je zasazeno v masivním dřevěném rámu, vyrobeném z vrstveného dřeva a potaženo látkou s volitelným dezénem (čalounění). Kontinentální postel tvoří samonosný rám a sestava matrací - spodního odpruženého korpusu, komfortní střední matrace a vrchního topperu.

Hlavní matrace

Postel je dodávána s ortopedickou čalouněnou matrací střední tuhosti s taštičkovými pružinami. Matrace je cca 19 cm vysoká a obsahuje cca 760 kusů pružinek (pro rozměr 180x200 cm). Pružiny reagují samostatně, tím je zajištěno rovnoměrné rozložení hmotnosti, optimální uvolnění svalstva ve všech spánkových polohách a efektivní podpora páteře. Matrace má 7 zón s rozdílnou tuhostí a dynamikou.

Hlavní čelo

Robustní dřevěná konstrukce s kvalitním ocelovým kováním (snadná montáž), pouze se zasune do kovových části, které jsou umístěné na základně postele. Každý typ kontinentální postele má své vlastní čalouněné čelo. Vysoké čelo, které nevyjde z módy. Decentní prošití a majestátní vzhled.

Matrace v základnách postele

Dřevěná čalouněná konstrukce s pružinami Bonell se zvýšenou tuhostí a tloušťkou drátu cca 2,2 mm zajišťuje ideální rozložení tlaku, absorbovaného nosnou zónovou matrací. Základny zároveň dodávají celé konstrukci tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností. Úložné prostory zde nehledejte - postel je konstruována s maximálním důrazem na kvalitu spánku. Základny jsou od rozměru ložné plochy postele většího než 120 cm dodávány vždy jako 2 kusy. Výška základny je cca 27 cm.

Toppery

Vrchní matrace nebo-li topper je cca 6 cm vysoký (topper se dodává standardně v rozměru ložné plochy postele). Topper jemně doladí komfort a tuhost postele. Pro řadu Klasik (čalounění bez příplatku) je k dispozici Topper Comfort. Pro řadu Design (čalounění s příplatkem) pak Topper Tencel. Potahy jsou prošívané dvojdílné s klimatizační vrstvou. Pratelnost do 60°C.

Nožičky

Nožičky z masivního dřeva v různých tvarech a barvách. Volitelná výška 10 nebo 15 cm bez změny ceny. Vyšší variantu doporučujeme zejména tam, kde se používají robotické vysavače (ty vyžadují zpravidla minimální výšku pod postelí cca 12 cm), vyšší varianta našich nožiček tak umožní vašemu domácímu pomocníkovi "hladký průjezd". Káždá základna postele má 4 nožičky.

Čalounění

Čalounění v provedení Klasik jsou následující barvy: Antracit, Camel, Papyrus, SOFT-Tmavě šedá ekokůže, SOFT-Bílá ekokůže. Dále Tropico design a to jsou následující barvy: Černá, Hnědá, Šedá, Béžová, Červená, Modrá, FURIA 410-Tmavě šedý kámen, FURIA 277-Béžový kámen, PLATINUM 21-Tmavě šedá lesklá struktura, PLATINUM 42-Béžová lesklá struktura a PLATINUM 28-Světle šedá lesklá struktura.

Závěrem

Cena zahrnuje kompletní postel: topper, matrace, základny, čelo, nožičky, čalounění. Cena nezahrnuje otoman (taburet), ten lze dokoupit k posteli samostatně. Ke kontinentální posteli doporučujeme přikoupit "Montáž čalouněné postele". Montáž obsahuje výnos, samotnou montáž a úklid obalového materiálu.

Plocha lůžka: 180x200cm/160x200/140x200/120x200/100x200/90x200/80x200
Šířka postele: dle šířky rozměru postele + 6 cm
Výška čela postele: cca 125 cm
Tloušťka čela postele: cca 12 cm
Přesah čela na každé straně je cca 3 cm
Výška matrace: cca 19 cm
Výška základny: cca 27 cm
Výška nožiček: 10 nebo 15 cm
Nožičky dle výběru: Original Dub přírodní, Select Dub přírodní, Kubik Dub přírodní, Family Buk přírodní, Original Wenge Bříza mořená, Select Wenge Bříza mořená, Kubik Wenge Dub mořený
Záruka 10/5: Plná záruka 10 let na dřevěné rámy; Plná záruka 5 let na celou postel

Postel je vyráběna pouze na zakázku s platbou zálohy nebo celé platby předem.

Atypické rozměry lůžek: + 20 % k nejbližšímu většímu rozměru
Prodloužení do 220 cm: + 20 % příplatek k ceně základního/atypického rozměru

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Vášnivý kocour Doporučuje produkt

Postel přijela firemní dopravou zdarma a dle oznámeného termínu. Nechtěl jsem platit za montáž, jako že si to složím sám... Jde to, až na čelo, to jsem sám nebyl schopný dát, takže pokud mohu poradit, jste sami nebo máte slabšího druha, zaplaťte si montáž, budete mít z postele ještě větší radost. Jinak postel za ty peníze parádní, krásně se spí a je i poměrně vysoká.

 • Postel je kvalitní, dobře se spí a je vysoká. Chválím i cenu, která je za "levno" oproti jiným modelům.
 • Montáž v jedné osobě jako jsem já, nemožná...
5
100 %
Kryl Doporučuje produkt

Hledali jsme kontinentální postel, z toho všeho co jsme viděli, nás zaujala tato postel City, nákup přes e-shop nás trošku odrazoval, ale v dnešní době je to asi normální. Postel dovezli v ohlášený termín a s postelí jsme velmi spokojeni. Po objednání jsme zaplatili zálohu převodem, firma působí velmi důvěryhodně, tak jsme s tím neměli problém, zbytek jsme doplatili až po montáži, kde jsme si mohli postel i pořádně prohlédnout. Byl to náš první velký nákup přes e-shop a jsme velmi spokojeni. Děkuji a firmu Rosty.cz doporučujeme.

 • Po objednání postele nás firma kontaktovala a vše důkladně vysvětlila, takže jsme byli o všem informováni. Paní byla hrozně příjemná a věděla o čem mluví.
 • Obava nákupu přes e-shop, ale vše dopadlo k naší velké spokojenosti.
5
100 %
Jitka Nováčková Doporučuje produkt

Jedná se opravdu o kompletní postel, včetně vrchní matrace. Po několika nocích strávených na posteli musím konstatovat, že jsem opravdu velmi spokojená. Vyhovuje mi hlavně matrace v rozměru 180, která je neskutečně pohodlná. Látku jsem si koupila tu příplatkovou, přece jen je hezčí a postel plánuji mít delší čas, budu na ní přece každý den koukat :-). Celkově jsem spokojená jak se zbožím, tak s firmou, takže postel i firmu doporučuji.

 • Moje naprostá spokojenost, vše proběhlo regulérně a k mé spokojenosti.
 • Nic jsem nezaznamenala

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód