ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KOMPLETNÍ POSTEL BOXSPRING STAR

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 64 760 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 5-6 týdnů 64 760 Kč
 • 5-6 týdnů 64 760 Kč
 • 5-6 týdnů 64 760 Kč
 • 5-6 týdnů 58 284 Kč
 • 5-6 týdnů 77 712 Kč
 • 5-6 týdnů 49 865 Kč
 • 5-6 týdnů 45 332 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si materiál pro vrchní topper postele boxspring

Vyberte si nožky postele boxspring

KOMPLETNÍ POSTEL BOXSPRING STAR

Jednoduchý styl, vysoký poleh od cca 60 cm, postel bez čela.

Postele boxspring - moderní vyzkoušený trend a vysoký komfort

Boxspring Star je stabilní, vzdušná, pružná a bodově přizpůsobivá postel. Strohý design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí se dbá především na kvalitu.

Jedinečný poleh na posteli boxspring zajišťuje matrace, která má velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích, úžasná bodová elasticita v rozměru matrace, pružiny jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost matrace.

Pružinová matrace Boxsprings Q

Pružinová matrace Boxsprings Q: luxusní taštičková matrace je celkově vysoká cca 25 - 26 cm včetně vestavěného Topperu. Matrace má svou specifickou tuhost, kterou lze mírně upravit zvoleným topperem. Jádro matrace tvoří taštičkové pružiny „MultiPocket“, které mají výbornou bodovou elasticitu. Tuhost ložné plochy matrace Q je 3 z 6ti (středně měkká tuhost).

Konstrukce postele boxspring - vše dle vašich vysněných představ

Pružinová základna postele boxspring - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Spodní díl postele má zabudovaný vzdušný systém bonellových pružin v dřevěném smrkovém rámu, který reaguje na pohyb v horní vrstvě postele. Konstrukce Boxspring představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny je cca 30 cm.

Pružinová matrace - hlavní matrace vysoká cca 25 - 26 cm včetně Topperu tvoří vrchní díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace Multi-Pocket (cca 1 000 kusů pružinek) s přijatelnou a oblíbenou tuhostí.

Topper - vrchní součást matrace, který má za cíl jemně doladit pohodlí pružinové matrace (tuhost, odrazovou pružnost a komfort obejmutí těla). Vnitřek Topperu (Latex, Visco nebo HR pěna) je volitelný.

Postel boxspring Star nemá čelo

U vzhledu postele boxspring Vega byl kladen důraz na naprostou jednoduchost a líbivost. Proto postel nemá čelo a hodí se do místností, kde již obložení (čalounění) stěny je nebo si zákazník z nějakého důvodu čelo nepřeje. Celkově potom postel působí jednoduše, ale v kombinaci s matrací krásně.

Volitelné vnitřní materiály topperu

Topper je vrchní díl taštičkové matrace Q a je s matrací spojený ZIPem. Topper je vyrobený z velmi kvalitních materiálů pro Váš maximální spánkový komfort. Tato nejtenčí vrstva na matraci dokresluje vysokou kvalitu polehu. Na výběr je z několika materiálových vnitřků Topperu o výšce cca 5 cm: 
- Latex - komfotní měkký materiál složený z latexu (nejpoužívanější),
- Visco - pěna reagující na teplotu těla,
- HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži.

Volitelné nožičky postele

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte opravdu širokou paletu nožiček (podnoží), u kterých jsou uvedené i rozměry (výška nožiček).

Doprava postele boxspring je vždy ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Volitelná barva čalounění postele boxspring

Potahová látka, nebo-li čalounění postele je tváří Vaší boxspring postele. Potahový materiál má velmi elegantní vzhled a výjimečnou funkčnost, použitá technologie při výrobě brání vstřebávání rozlitých kapalin. Tkanina je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofofní povlak, který chrání před rychlým prosokováním kapalin. Povlak tkaniny zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu, díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odstranění rozlité kapaliny. Péče o tkaninu je opravdu snadná, navíc je vysoce odolná vůči oděru. Textilii doporučujeme vyčistit jemnými prostředky pro čalouněný nábytek, nejlépe bez použití vody. Látku nevystavujte vysokým teplotám a nebělte.

Výhody tkaniny:
- Rovnoměrné protkání nití,
- hladkost,
- vysoká odolnost a pevnost,
- vodoodpudivá látka.

V základním provedení nabízíme moderní potahovou čalounickou látku. Materiál 100% Polyester s gramáží 300g/m2, martindale/35.000 otáček/oděruodolnost.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie kvalitní postele.

Bez hlavního čela postele
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 90/100/120/140/160/180/200 cm a délka postele včetně čela cca 200 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): od cca 60 cm
Konstrukce postele: Základna + nožičky + matrace s topperem
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 300g/bm a test oděru Martindale: >35.000 otáček/oděruodolnost
Žmolkování: 4-5
Světlostálost: 5
Úprava: odolnost vůči oděru a vodoodpudivost
Pokyny pro údržbu a čištění: Doporučujeme čištění bez použítí vody. Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + přirážka 20% k čelu postele).
Základnu vysokou 20 cm.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu