ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ POSTEL MATERASSO CORIUM

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 31 890 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 4-6 týdnů 31 890 Kč
  • 4-6 týdnů 31 890 Kč
  • 4-6 týdnů 31 890 Kč
  • 4-6 týdnů 31 890 Kč
  • 4-6 týdnů 35 079 Kč
  • Počet kusů

Vyberte si nožky k čalouněné posteli

Vyberte si úložný prostor dle rozměru postele

ČALOUNĚNÁ POSTEL MATERASSO CORIUM

Oblíbená čalouněná postel s vysokým hlavním čelem

Čalouněná postel Corium má krásný moderní design, pevnou konstrukci a velmi estetické zpracování. Velký důraz je kladen na funkčnost postele, kvalitu použitých materiálů, jejich zpracování a na důsledné pevné spojení jednotlivých částí postele.

Čalouněné postele jsou navrženy podle posledních trendů v oblasti spánkové kultury, vycházejí vstříc představám a očekáváním zákazníků. Jedná se o rámové postele, tzn. že je postel složená z čela až na zem, dvou bočnic po stranách a jedné bočnici u nohou, tyto "desky" se sešroubují do rámu, do kterého se vloží rošty a matrace. Lišta pro zapuštění roštů je cca 10 cm od vrchní části bočnice.

Volba úložného prostoru

Postel je v základní ceně bez úložného prostoru (ÚP), ale lze si při objednání postele připlatit i za ÚP, v tom případě si zvolte rošty s přístupem do ÚP postele podle vašeho požadavku (přístup do ÚP z boku, od nohou, od nohou s polohováním atd.). Úložné prostory tvoří deska mezi bočnicemi s podpůrnými nožkami. Úložné prostory lze objednat pouze před výrobou postele u postele bez ÚP, úložné prostory nelze dodatečně dodělat.

Postelové rošty a matrace

Součástí ceny postele nejsou rošty a matrace, vše se dokupuje samostatně. Zákazník si matrace a rošty vybírá sám dle vlastních požadavků. Do standardní postele lze vložit všechny typy postelových roštů (laťové rošty nebo lamelové rošty pevné, polohovací nebo také rošty s elektrickým motorovým polohováním). Ve spojení s nabídkou našich zdravotních matrací Vám poskytne postel maximální komfort a pohodlí nejvyšší úrovně.

Volitelné nožičky postele

Na výběr máte opravdu širokou paletu kovových nožiček (podnoží), u kterých jsou uvedené rozměry (výška nožiček) a barva. Postel má celkem dvě nožičky, neboť hlavní čelo je umístěné až na zem.

Doprava postele je vždy ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Volitelná barva čalounění postele

Potahová látka, nebo-li čalounění postele je tváří Vaší postele. Potahový materiál má velmi elegantní vzhled a výjimečnou funkčnost, použitá technologie při výrobě brání vstřebávání rozlitých kapalin. Tkanina je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofofní povlak, který chrání před rychlým prosokováním kapalin. Povlak tkaniny zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu, díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odstranění rozlité kapaliny. Péče o tkaninu je opravdu snadná, navíc je vysoce odolná vůči oděru. Textilii doporučujeme vyčistit jemnými prostředky pro čalouněný nábytek, nejlépe bez použití vody. Látku nevystavujte vysokým teplotám a nebělte.

Výhody tkaniny:
- Rovnoměrné protkání nití,
- hladkost,
- vysoká odolnost a pevnost,
- vodoodpudivá látka.

V základním provedení nabízíme moderní potahovou čalounickou látku. Materiál 100% Polyester s gramáží 300g/m2, martindale/35.000 otáček/oděruodolnost.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré vnější rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele, např. nepřesnými švy, čalouněnou nerovností nebo i jinak, na takové "nepřesnosti" nelze nárokovat, uplatňovat reklamaci. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie "Kvalitní, ale levné postele". Použité fotografie jsou pouze ilustrativní a nemusí vždy odpovídat typu, výslednému vzhledu a provedení postele, finální vzhled ovlivníte i vašim výběrem látky, typu nebo rozměru, díky tomu se můžou na posteli objevit švy, které fotka nezachycuje. Čalouněné postele se vyrábí dle Vámi vybrané barevné, rozměrové a konstrukční kombinace, proto se jedná vždy o výrobu na zakázku. Před výrobou budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu.

Výška hlavního čela postele: cca 150 cm od země
Bočnice postele: výška a tloušťka bočnice cca 30 cm  x 5 cm
Skutečné vnější rozměry postele 180x200 cm: šíře 189 cm, délka postele včetně čela cca 214 cm
Výška k vrchní části lišty pro rošty: cca 19 cm + výška roštu + výška matrace + výška nožiček
Konstrukce postele: rám s kováním + čelo postele, za příplatek ÚP
Balení: čelo samostatně v kartonu, bočnice včetně kování opět v samostatném balíku
Postele jsou vyráběny pouze na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 300g/bm a test oděru Martindale: >35.000 otáček/oděruodolnost
Žmolkování: 4-5
Světlostálost: 5
Úprava: odolnost vůči oděru a vodoodpudivost
Pokyny pro údržbu a čištění: Doporučujeme čištění bez použítí vody. Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu