ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postele BETLER

Postele Boxspring

Jednolůžka BETLER

Luxusní matrace BETLER

Pevné rošty

Motorové rošty

Rošty do úložného prostoru

Lůžkoviny

Nový e-shop postele-betler.cz

Nový e-shop postele-betler.cz

jak jsme avizovali již před koncem roku 2021, vstoupili jsme do roku 2022 s novým e-shopem, který více reflektuje požadavky dnešních zákazníků. Postupně přidáváme nové zboží, upravujeme služby a hlavně zjednodušujeme nákup. Nově si nás můžete prohlédnout nejen na svém PC, ale také tabbletu a mobilu. Vše jsme připravili tak, aby to bylo uživatelsky jednoduché a přehledné. Postupně doplňujeme i nové služby, jedna z klíčových novinek bude ON-LINE platba kartou, po které jste velmi toužili. Vaše prání jsme vyslyšeli.

Celý článek »

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Společnost BETLER CZ, s.r.o., se sídlem Hornoměcholupská 663/143, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, IČ: 03315878, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 229566 (dále jen „prodávající“ nebo „správce“) zpracovává ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:

Celý článek »

Vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě

Vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě

Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu ve lhůtě 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem.

Celý článek »

Plochý motorový rošt Bodyflex 42 MOT RADIO

Plochý motorový rošt Bodyflex 42 MOT RADIO

Na základě několika požadavků zákazníků, jsme vyslyšeli Vaše připomínky a zařadili do výroby plochý motorový rošt BODYFLEX 42 MOT RADIO s bezdrátovým dálkovým ovládáním. Tato novinka je již v prodeji a dokonce již má své nové spokojené zákazníky. Jsme specializovaná výroba na postelové rošty, matrace a postele, proto bereme požadavky zákazníků velmi vážně a díky tomu zařazujeme do výroby i zákaznicky orientované výrobky.

Celý článek »

Kvalitní moderní postele prémiové značky BETLER® se vyznačují kvalitou, zpracováním a zaměřují se na praktickou využitelnost postele. Celkový koncept výroby postelí je zaměřený na funkčnost, vysokou kvalitu dlouhou životnost a uspokojení náročné klientely. Každá čalouněná postel je originální, neboť prochází rukama zkušených čalouníků. V nabídce naleznete i výběrové postele ostatních ověřených výrobců. Nabízíme pevné dřevěné postele, které jsou zajímavé svým neotřelým designem, postele Boxspring, kontinentální postele, ale také čalouněné postele s úložným prostorem.

V dnešní době zákazníci vyžadují postele s úložným prostorem, proto většina postelí má úložný prostor ve standardním provedení bez příplatku nebo se dá úložný prostor při objednaní postele dokoupit. Právě víceúčelovost postele je základním posláním postelí prodávaných v našem e-shopu nebo kamenné prodejně. Naše postele působí v ložnici velmi decentně a luxusně, navíc Vás design postele nijak nesvazuje, právě naopak, umístění postele do Vaší ložnice Vám otevírá prostor pro Vaší tvůrčí fantazii. Každá ložnice je místem odpočinku a relaxace a to si velmi uvědomujeme, proto tvary našich postelí působí lahodně, jemně a dávají Vám vizuální pocit klidu a bezpečí. Otevřete srdce a vnímejte ložnici, tak jak ji vnímáme my při tvorbě a výběru postelí určených k prodeji.

Přehledný e-shop je samozřejmostí, stejně jako kamenná prodejna

V našem e-shopu si můžete koupit kompletní nabízený sortiment, zboží doručujeme časově podle toho jaká je uvedená dodací lhůta u jednotlivých produktů. E-shop je k dispozici 24 hodin denně a jedná se o prověřený e-shop.

Kamenná prodejna Postele BETLER se nachází v ulici Kurta Konráda 6/2457, na Praze 9 - Libeň. Obchod je zaměřený pouze na postele, které nabízíme, vystavený je průřez nabídkou a k dispozici jsou hlavně vzorky látek, výběr nožek atd. V obchodě si můžete postele prohlédnout, vyzkoušet a také ihned koupit. Kromě kvalitních postelí jistě oceníte i naše nadstandardní služby, dopravu postele a třeba i možnost dle výběru montáž postele, kterou u některých typů postelí nabízíme ZDARMA. Tento servis provádí přímo naší zaměstnanci u Vás doma. Parkování je přímo před prodejenou nebo v OC Harfa, veškeré informace k parkování Vám sdělí personál prodejny, více viz. kontakty "Kamenná prodejna BETLER".