ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PEVNÝ LAMELOVÝ ROŠT SILVER 28 ÚP/BOK/LEVÝ

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 8 860 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 2-3 týdny 8 860 Kč
  • 2-3 týdny 8 860 Kč
  • 2-3 týdny 9 746 Kč
  • 2-3 týdny 12 404 Kč
  • cm 9 746 Kč
  • Počet kusů

PEVNÝ LAMELOVÝ ROŠT SILVER 28 ÚP/BOK/LEVÝ

PEVNÉ LAMELOVÉ ROŠTY S PŘÍSTUPEM DO ÚP Z BOKU POSTELE A DOPORUČENOU ZÁTĚŽÍ AŽ 140 Kg

Luxusní pevný výklopný lamelový rošt SILVER 28 ÚP/BOK/LEVÝ s jednoduchým manuálním přístupem do úložného prostoru postele z pravé strany od nohou. Pro snadnou manipulaci s roštem, jsou na kratších stranách roštu umístěné dvě plynové vzpěry, které pomáhají při zvednutí roštu. Zvedání roštu provádíte pomocí delší textilní pásky, která je pevně umístěná na středu rámu určeného k polohování (bočnice roštu). Lamelový rošt má 28 lamel uložených v kaučukových duo pouzdrech v ojedinělém pevném rámu. Bočnice lamelového roštu, kde jsou umístěné plynové vzpěry, jsou z tvrdého vrstveného bukového dřeva. Celý rošt je potažený šedou ochrannou fólií (jednoduchá údržba a rošt je vhodný i pro alergiky).

V bederní oblasti roštu je pět zdvojených lamel s možností nastavení tuhosti plochy lamelového roštu. V ramenní oblasti má lamelový rošt ojedinělou ramenní pružnou kolébku FLEXDRIVE, která zajišťuje správnou oporu páteři i při spánku na boku. Při spánku na boku oceníte i vyfrézované lamely v oblasti zad, které se s ramenní kolébkou velmi dobře přizpůsobují ramenům při spaní na boku.

Plocha roštu je rozdělena pouzdry dvojí tuhosti do 7 anatomických zón, které reagují na odlišnou zátěž jednotlivých částí lůžka. Lamelový rošt rovnoměrně rozloží váhu těla na plochu matrace, takže dochází k uvolnění páteře a kloubů.

Pevný výklopný lamelový rošt SILVER 28 ÚP/BOK/LEVÝ je vysoký cca 11 cm, což umožňuje zátěž a to do doporučeného zatížení až 140 kg. V případě kombinace pevného roštu SILVER 28 ÚP/BOK/LEVÝ nebo PRAVÝ (11 cm vysoký) s motorovým roštem SILVER 28 MOT nebo roštem s přístupem do SILVER 28 ÚP/HN (11 cm) je vše v pořádku. V případě použití zmíněných 11 cm vysokých roštů s pevným roštem SILVER 28 nebo polohovacím SILVER 28 HN vysokými cca 8 cm, dochází při kombibaci s těmito rošty v posteli k výškovému rozdílu.

Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (5 ks) v bederní oblasti, označené dekorativní šedou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). Středový textilní popruh zvyšuje stabilitu a nosnost pevného roštu.

Pevné lamelové rošty SILVER 28 ÚP/BOK jsou vyráběné pod prémiovou značkou BETLER® a rošty díky super kvalitě MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME.

Lamelové pevné rošty do postele SILVER 28 ÚP/BOK jsou nejmodernější rošty, které se používají napříč věkovými generacemi a hlavně jsou vhodné pro matrace označené vhodnosti umístění na polohovací rošt.

Doporučená nosnost polohovacího lamelového roštu SILVER 28 ÚP/BOK je do 140 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění).

Velmi kvalitní pevný lamelový rošt nejvyšší jakosti s přístupem do ÚP z boku postele
Výkyvné kaučukové speciální duo pouzdra (prodlužují životnost roštu i položené matrace)
Komfortní sedmi zónový pevný rošt
Funkce výkyvu pružných lamel je využita až do okrajových částí rámu
V ramenní oblasti je použitý pružný systém FLEXDRIVE (ramenní kolébka)
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Hmotnost cca 24 kg
Výška roštu: výška rámu cca 8 cm, výška rámu včetně pouzder cca 11 cm
Počet lamel: 28 ks
Doporučená nosnost roštu: cca 140 kg
Váha roštu: cca 18 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění)

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon).

Tyto postelové rošty lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete rošt vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka "ATYP do 100x200cm". Atypické rozměry vyrábíme v šířce po 1 cm (celý cm), v délce také po 1 cm (celý cm).

CENY ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 20 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Atypické rošty větší než 100x200 cm - +20% přirážka k ceně nejbližšímu většímu rozměru (bez slev).

Základní standardní rozměry postelového roštu jsou pouze 90x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Maximální rozměr u postelových roštů je na výšku 220 cm a na šířku 120 cm.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby.

Doporučení, jak správně měřit rozměr roštu? Vždy se měří prostor, kam rošt potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech).  Rošty se vyrábějí na celé centimetry na šířku i na délku. Na šířku musí být rošt o jeden centimetr menší než naměřený prostor, aby se dal rošt do prostoru vložit. Na délku potom doporučujeme zvolit rozměr o 5 centimetrů kratší než naměřený prostor. Rošty se v posteli standardně nijak nepohybují, neboť je zafixuje vložená matrace. Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu