ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BETLER G560

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 2.Měkká/4.Středně tuhá
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 17 890 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 17 890 Kč
 • 14-21 dnů 17 890 Kč
 • 14-21 dnů 19 679 Kč
 • 14-21 dnů 28 624 Kč
 • 14-21 dnů 32 202 Kč
 • 14-21 dnů 35 780 Kč
 • 14-21 dnů 35 780 Kč
 • 14-21 dnů 39 358 Kč
 • cm 19 679 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BETLER G560

Luxusní taštičková matrace BETLER G560 je celkově cca 24 cm vysoká, zdravotní matrace vhodná pro spáče hledající pružné a vzdušné podloží pro své tělo a zároveň preferuje rozdílné strany tuhosti. Sedmi zónové jádro matrace drží páteř v ortopedicky správné poloze. Jádro matrace je složené z měkčích (oproti modelu matrace G540) pružinových taštiček, tzv. "Montipocket", kterých je cca 400 kusů a tvoří pevné zázemí. Taštičkové jádro matrace je ze své podstaty prodyšné, s tím souvisí eliminace roztočů a vzniku plísní v podloží. Každá taštiška (pružinka) je samostatně zašita do textilního sáčku, z důvodu zajištění maximální bodové elasticity matrace. Každá ložná plocha matrace má jinou tuhost. Jedna strana matrace je tvořena luxusní línou nebo-li VISCO termopěnou o vysoké gramáží, která zajišťuje velmi příjemný poleh, druhou ložnou plochu tvoří komfortní BIO pěna s přírodními extrakty. Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti (SOFT/HARD), matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala.

Paměťová VISCO pěna je velmi kvalitní elastický materiál, který reaguje a přizpůsobuje se teplu a tlaku těla, díky této vlastnosti matrace přesně podepře tělo v jeho každém bodě, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a hluboký spánek. Matrace díky použitým materiálům patří mezi těžší matrace. Taštičková matrace v této cenové kategorii patří mezi očekávané novinky letošního roku a navazuje na tradiční výrobu kvalitních pružinových matrací.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti a HARD 4 z 6ti.

Matrace doporučujeme položit pouze na pevné lamelové rošty nebo laťové rošty. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je až 140 kg.

Jádro matrace je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah patří mezi velmi kvalitní na trhu. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER doplněný okrasnou paspulí po obvodu matrace, dále je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (400gr/m2), tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra matrace zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé matrace. Standardem potahu je zip po celém obvodu matrace, který umožňuje rozdělit potah matrace na dvě samostatné části, které lze i samostatně prát. Potah je pratelný do 40°C, ale doporučujeme potah chránit kvalitním chráničem

Matrace je vhodná pro uložení na pevné lamelové rošty, ve výjimečných případech i na laťové (omezuje se tím životnost matrace)
Jádro matrace: cca 22 cm
Matrace je celkem vysoká: cca 24 cm
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Záruka až 3 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Výsledná barva pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu