ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER SPRING S ÚLOŽNÝM PROSTOREM
Prostorově nenáročné moderní čalouněné jednolůžko
Čalouněné vysoké jednolůžko BETLER® Spring je moderní postel vhodná do každého pokoje. U zákazníků je jednolůžko oblíbené pro svou vysokou lehací plochu až cca 65 cm od země, prostorovou nenáročnost a pro čalouněné hlavní čelo postele umístěné od země dle výšky nožiček. Čalouněné čelo a bočnice jednolůžka jsou pouze cca 4 cm široké, proto ta prostorová nenáročnost. Výšku mezi spodkem čela a zemí ovlivňuje výška zvolených nožiček (doporučené nožky Spring cca 13 cm vysoké + výška čela cca 100 cm). Celkově jednolůžko nezabírá příliš prostoru, proto zákazníci postel umísťují i do malých pokojů. Další výhodou jednolůžka Spring je minimalistický, čistý design s ostrými tvary, který se dobře kombinuje v pokoji i s jiným nábytkem. Velmi podstatnou výhodou jednolůžka BETLER Spring je praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Čalouněné jednolůžko je určené zákazníkům, kteří hledají velmi pohodlnou a esteticky přitažlivou postel.
Jednolůžko je složené ze samostatného čalouněného boxu řady "BETLER® PRAKTIK" (jednoduché konstrukční řešení), čalouněný box obsahuje dno s akulitovou (větratelnou) membránou, která slouží jako úložný prostor pro lůžkoviny a hlavní čalouněné čelo postele umístěné od země dle výšky nožiček. Akulitové dno je děrovaný materiál, zajišťující správnou cirkulaci vzduchu. Hlavní čelo postele je ve spodní části zároveň s boxem a od země je oddělují 4 kusy nožiček. Za příplatek lze postel vyrobit ve zpevněném boxu "BETLER® DESIGN", jedná se o ojedinělou šedou vnitřní konstrukci boxu s barevně vínovým pevným dnem z MDF desky. Jedná se o pevnější konstrukci boxu s úložným prostorem pro vyšší "textilní" zátěž (např. lůžkoviny, deky, oblečení atd.).
Jednolůžko zaujme konstrukčním řešením očalouněného boxu postele, do kterého lze vložit samostatný lamelový rošt s přístupem do úložného prostoru (ÚP) postele. Úložný prostor je součásti konstrukčního řešení postele, proto je nedílnou součásti čalouněné postele.
K jednolůžku doporučujeme zakoupit naší matraci a náš kvalitní lamelový nebo laťový rošt s přístupem do úložného prostoru postele. Výška vybraného postelového roštu ovlivňuje i velikost úložného prostoru, čím "vyšší" je rošt, tím "menší" je úložný prostor. Uložení roštu vždy upravujeme podle výšky vybraného roštu. Jakmile si zvolíte rošt, tak podle výšky roštu upravíme uložení roštu, tak aby i vámi vybraná matrace, byla v bočnici postele zapuštěna. Obecně platí, že právě lamelové rošty výrazně prodlužují životnost matrace.
U jednolůžka Spring doporučujeme kovové nožky Spring (4 kusy), které jsou vysoké cca 13 cm. Výška nožek umožňuje udržovat hygienicky čisté prostředí pod postelí. U jednolůžka BETLER je samozřejmostí si vybrat i jiný typ nožiček z nabídky a svou postel si upravit dle vašich představ. Výška nožky ovlivňuje prostor pod postelí a i celkovou výšku postele.
Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní textilní kůže (koženka) vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Textilní kůže je příjemná na dotek. Vzhledem k oblíbeností látek, nabízíme možnost čalounění postele do zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu. Za individuální příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem v prodejně. Výběr barev naleznete u každé postele, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační a je jich jen omezený počet, fyzicky se potom odstíny mohou lišit dle nastavení obrazovky. Kompletní vzorníky (všechny barvy) jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.
Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Čalouněná postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele mezi kvalitní postele.
Součásti dodání čalouněného jednolůžka je čelo postele, čalouněný box s úložným prostorem (ÚP), dno a vzhled ÚP je dle typu (BETLER® PRAKTIK nebo BETLER® DESIGN). Dále vám dovezeme i vámi zakoupené matrace, rošty a doplňky (lůžkoviny, ortopedické polštáře nebo chrániče).
Postele nejsou skladem v žádném rozměru a vyrábí se pouze na základě závazné objednávky s celou platbou před výrobou. Díky výrobě na zakázku (ATYP) postel nelze vrátit, na tuto skutečnost upozorňujeme červeným zvýrazněným označením "Výroba na zakázku" hned na hlavní straně produktu pod logem výrobce. Pro takhle označené zboží platí, že je vyráběné pouze na zakázku (ATYP) a to ve všech rozměrech.
Čalouněné jednolůžko vyrábíme od 6 do 8 týdnů od objednání, v rámci nadstandardního prodejního servisu Vám postel ZDARMA dovezeme a smontujeme přímo u Vás doma, doba montáže včetně vynesení a sestavení trvá cca 1 hodinu.