ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Profil společnosti BETLER®

Základní údaje o společnosti

BETLER CZ, s.r.o., Hornoměcholupská 663/143, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, IČ: 03315878, DIČ: CZ03315878. Zapsán v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 229566. Kontaktní telefon: +420 604 610 605. Kamenná prodejna "Postele BETLER®" je v ulici Kurta Konráda 2457/6, 190 00 Praha 9 - Libeň, tato provozovna je Vám během otevírací doby plně k dispozici.

Poslání

Postele BETLER® jsou originální postele s vlastní kamennou prodejnou v Praze. Do podvědomí zákazníků se postele BETLER dostaly díky důrazu na kvalitu, design  a praktickou využitelnost postele. Naše čalouněné postele, dřevěné postele nebo postele Boxsprings korespondují se světovými trendy, které určují vzhled ložnic v následující době. Právě zkušenosti ze zahraničních trhů, převážně německého, určují směr a styl výroby našich postelí. Každou postel velmi důkladně řešíme do sebemenšího detailu, aby se k zákazníkovi dostalo pouze to nejlepší v daném segmentu. Ke každé posteli přistupujeme individuálně, protože jen kvalitně odvedená práce nám zajišťuje další zakázky. Jsme zákaznický orientovaná výroba, proto jsme pro zákazníka oporou i při výrobě atypických postelí. Své zákazníky posloucháme, ale zároveň nabízíme reálné řešení jejich požadavků.

Sortiment

Naším hlavním posláním a specializací je výroba a prodej kvalitních postelí a zajištění spánkového komfortu během času stráveného v posteli. Proto nedílnou součásti naší výroby jsou komfortní matrace, kvalitní lamelové a laťové rošty prodávané pod registrovanou značkou BETLER® nebo pod značkou našich obchodních partnerů. Naše matrace jsou prvotřídní a jejich kvalita je prokázána oblíbeností a prodejností, která souvisí s dlouhou životností matrací, při zachování vysoké kvality, elastické pružnosti a stálostí materiálu, po celou dobu životností matrací. Lamelové a laťové rošty nabízíme v nejširší nabidce snad pro všechny typy zákazníků. Z nabídky si můžete vybrat kvalitní pevné rošty, oblíbené manuálně polohovací lamelové rošty nebo moderní motorově polohovací elektrické rošty a to i s bezdrátovým ovládáním.

Zkušenosti

Náš největší kapitál jsou lidské zdroje pracující pro značku BETLER®, lidi kteří pro Vás produkty vymýšlejí, vyrábějí nebo v poslední fázi prodávají. Každý jednotlivý kolega může vznést konstruktivní připomínku k produktu a daný produkt ještě vylepšit. Jedině tak dosahujeme nadprůměrných výkonů s velmi přesnou kvalitou a zacílením. Koloběh výroby jakéhokoliv výrobků začíná při prvním kontaktu se zákazníkem, již v tuto chvíli se zákazník setkává s profesionálním chováním a hlavně znalostmi, které při nákupu našeho zboží ocení. Každý náš kolega prochází výrobou, jedině tak zajistíme odborné zkušenosti a fundované informace směrem k zákazníkovi. Každý náš produkt má svůj příběh a svého budoucího zákazníka. Naše produkty jsou odrazem naší společnosti.

Kvalita

Kvalitu postele, roštu nebo matrace nikdy nepoznáte dle fotky, fotka Vás může nasměrovat, ale nikdy by Vás neměla přesvědčit, proto jsme pro Vás připravili kamennou prodejnu v Praze, kde si lze většinu postelí prohlédnout a zároveň koupit. Právě osobní návštěva a první kontakt s firmou BETLER® je pro nás velmi důležitá, proto tomuto okamžiku věnujeme vysokou pozornost a víme, že i pro Vás to velmi znamená. V naší prodejně se budete cítit velmi dobře, jsme moderní prodejna s příjemným personálem, který se Vám bude maximálně věnovat. Naše odborné znalostí vás mile překvapí. Svěřte se do rukou opravdových odborníků.

Identita

Naším hlavním znakem je logo BETLER®, logo jasně definuje zaměření naší společnosti a jedná se o Ochrannou známku, která je chráněná. Logem označujeme všechny námi vyráběné výrobky. Jedním z dalších podpůrných označení je malý erb s písmenem "B", který používáme pro dokreslení kolekce a s firemním erbem se v budoucnu setkáte velmi často.

Služby

Našim hlavním posláním je výroba kvalitních čalouněných postelí, které plní zákaznické očekávání, ale to v dnešní době nestačí, dnes zákazník vyžaduje služby a jistotu. Jedním ze základních pilířů důvěry je kamenná prodejna, kde si lze zboží pozorně prohlédnout (postele, matrace i lamelové rošty), součásti prodané postele jsou i nadstandardní služby zdarma, konkrétně dovezení postele a třeba i následná montáž. Doplňkové, ale neméně důležité jsou potom tyto následující služby: Platba kartou, zboží skladem (matrace, rošty), poradenství atd. Společnost BETLER CZ, s.r.o. není pouze prodejce, ale také partner a opora pro instalaci vaší nové postele.

Závěrem

Postele BETLER® jsou originální postele, které staví pojem "postel" na jinou než standardní úroveň. Každá postel prochází našima rukama od prodeje, přes výrobu až k následné montáži u Vás doma, za tu dobu si vytvoříte k posteli vztah, který potom předáváte zákazníkovi. Odměnou je zákaznikova spokojenost, jedině tehdy má vše smysl a dává Vám to chuť pokračovat. My máme co nabídnout a budeme se stále zlepšovat, my známe své zákazníky a víme co po nás žádají a je pouze na Vás zda svěříte svůj spánek našim postelím, ti co už na našich postelích spí, jsou velmi spokojeni, tak na co čekat. Již dnes můžete změnit svůj spánek k lepšímu a zmodernizovat tak vaší ložnici. Postele BETLER® jsou zárukou kvalitního spánku.

« zpět na seznam článků