ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Luxusní postel BMB Adriana Lux

Vážení zákazníci,

nově v nabídce e-shopu naleznete opravdu výjimečnou postel od českého výrobce BMB a to nádhernou luxusní postel Adriana Lux. Tato postel Vás okamžitě zaujme vzhledem, který je velmi noblesní, čístý a hlavně robustní. Každý detail postele je propracovaný do posledního detailu, třešničkou na dortu je potom možnost, před výrobou, si určit výšku hlavního čela.

Luxusní postel Adriana Lux nabízíme jak v buku, tak v dubu. Ve standardní nabídce je masiv ve variantě cink, postel lze obbjednat i v průbběžném provedení, ale tohle děláme jen v prodejně nebo dle individuálního požadavku zákazníka. Vzorky dřeva i varianty dekóru jsou k dispozici v kamenné prodejně.

Postel je opravdu nádherná a bude ozdobou každé stylové ložnice, postel lze doplnit nočními stolky, polici, úložnými prostory nebo dokonce lavici. Právě díky estetickým doplňkům jste schopni si zařídit velmi útulnou ložnici, kterou proměníte v oázu pohody, klidu, relaxu a kvalitního spánku.

Potřebujete nákup postele osobně prokonzultovat? Navštivte naší prodejnu, dle aktuální otevírací doby u nás na Praze 9 - Libni, kde se Vám bude věnovat proškolený a znalý personál. Krásný den Vám přeje prodejce postelí BETLER.

« zpět na seznam článků