ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Lamino rozkládací postele

Rozkládací postele se stali fenoménem doby, díky stále menším bytům či domům, jsou stále větší nároky na skloubení spaní a sezení. Málo který zákazník si chce odepřít pohodlí a proto hledá kombinaci kvalitního sezení a pohodlného dennodenního spaní. Naštěstí jsou u nás firmy, které se na takové produkty zaměřují a na trh uvádí stále nové a nové produkty.

Lamino rozkládací postele

Patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější, hlavním důvodem je cena produktů a velká barevná škála, proto lze postel velmi jednoduše implementovat do interiéru. Nízká cena je daná použitým lamino materiálem, který má své výhody a také menší nevýhody. Pojďme k těm výhodám, prvně barevná pestrost, materiálová stálost, minimální péče, slušná odolnost a v neposlední řadě samozřejmě cena. Mezi nevýhody potom patří, že se jedná o "umělý" materiál, kdo má rád dřevo, těžko si pořídí lamino. 

Proč rozkládací postel

Hlavním důvodem je že šetřím prostorem nebo další prostor nemám, popř. jezdí k nám návštěva a na zemi už je nebaví spát. Námi nabízené lamino rozkládací postele umožňují sezení a pokud si pořídíte matrace 1+1 půlená, tak máte příjemné sezení a zároveň se můžete pohodlně opřít. Tyto matrace do rozkládací postele potom použijete po rozložení postele jako podklad pro spaní. V případě čalouněných matrací doporučujeme tyto matrace velmi chránit, aby nedošlo k ušpinění potahu, přece jen doporučujeme tyto čalouněné potahy prát co nejméně.

Další výhodou jsou úložné prostory postele a to jak ve formě šuplíků nebo jednoho šuplete. Úložné prostory jsou velký bonus a využívá se maximálně prostor co postel zabírá. V případě šuplíků u postele TANDEM JORA nebo TANDEM KLASIK jsou šuplíky zespodu zpevněné, aby se dali vkládat i "těžší" věci, ale prosíme o opatrnost a zvážení co opravdu v šuplíku potřebujete mít. Šuplíky jsou v rozkládacím modulu, který je na kolečkách, takže se jednoduše postel rozkládá a skládá.

To jsou asi tak všechny informace k rozkládacím postelím, víme že budete mít určitě více dotazů, proto se na nás obraťte v pracovní době kamenné prodejny, kde vám fundovaně poradíme. Rozkládací postele i montujeme, takže máme opravdu přehled a tyto postele známe jako málokdo.

« zpět na seznam článků