ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Lamino postel Karlo

Moderní design postele Karlo splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým postelovým nábytkem české výroby. Postel Karlo má zvýšenou lehací plochu, která umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Lamino je moderní materiál

Základem lamina je laminotřísková deska, jež je vyrobena z roztřískovaného dřeva slisováním s příměsí lepicí složky. Výsledná deska je potažená fólií, na níž se pak natiskne textura imitující různé dřeviny a jejich odstíny.

Lamino je oblíbený a cenově dostupný materiál.

Mezi kladné vlastnosti patří fakt, že se nekroutí a nemění své rozměry vlivem teploty. Povrch lamina je barevně stálý a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

Design do každého interiéru

Postel Karlo je propracována do nejmenšího detailu. Rovné linie postele vytváří pocit harmonie a vzdušného provedení, které krásně doplní libovolný interiér domova. Lamino postel Karlo také nabízí možnost volit ze dvou typů čel. Jedno provedení zcela rovné a druhé má zaoblené rohy předního i zadního čela (pro větší bezpečí vašeho domova). Podle svého uvážení a s ohledem na barevné sladění ložnice, můžete lůžko vybírat až ve více barevných dekorech.

Odolné hrany a vysoce kvalitní dřevotříska

Postel je vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, která má tloušťku 32 mm a dodává lůžku stabilní a pevnou konstrukci. Hrany materiálu jsou navíc opatřeny ABS hranou odolnou proti mechanickému poškození, a proto si povrch zachová stálý vzhled po desítky let.

Různé rozměry postele

Rozměry postele Karlo je možné si vybírat z nabídky, která je oceněna. Bez problémů si tedy vyberou i uživatelé vyššího vzrůstu, kteří ocení pohodlné a nerušené spaní na dostatečně dlouhém lůžku. Postel Karlo nabízíme i jako jednolůžkovou postel.

« zpět na seznam článků