Noční stolky Polstrin No

Vážení zákazníci,

možná jste se sami přesvědčili, že sehnat stylový moderní noční stolek, kde se skloubí kvalita a přírodní materiály, je složitější než jste si mysleli. Víme, že na trhu je spousta nočních stolků, ale přece jen najít něco, co bude ve vaší ložnici reprezentovat, účelově sloužit a navíc bude vypadat hezky je složité. Zkusíme vám s rozhodnutím pomoci. V naší nabídce nově naleznete noční stolky No českého výrobce firmy Polstrin.

Konkrétně noční stolek Polstrin No hranatý a noční stolek Polstrin No kulatý. Ke každé čalouněné posteli nebo ke křeslu se hodí tento designově čistý hranatý nebo kulatý noční stolek, který je vyrobený z olejovaného dubu. Noční stolek je velmi dobře řemeslně zpracován a k čalouněné posteli nebo křeslu se vyloženě hodí. V základním provedení má noční stolek nohy v chromovém provedení, za příplatek lze nohy nalakovat do černého  komaxitu.

Noční stolky jsou příjemnou součásti postele, prostě ten pocit, že si můžete odložit knížku, brýle, léčivo nebo dálkový ovladač je k nezaplacení a pokud noční stolky ještě dobře vypadají, tak člověk může být spokojený a opět doplnit spokojenou mozaiku pro své pohodové a klidné spaní.

« zpět na seznam článků