Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Rozkládací postele

Rozkládací postele jsou velmi oblíbené postele, které se hodí do dětských pokojů nebo i menších bytů či garsonek. Oblíbené jsou rozkládací postele s úložným prostorem, kde lze skloubit příjemné spaní a sezení s praktickým využitím postele.

Nejprodávanější
Cenové rozpětí:
Rozkládací postele s ÚP Jora Rozkládací postele s ÚP Tandem Rozkládací dřevěné postele s ÚP Tandem
Rozkládací postele Rozkládací postele s ÚP Jora
Rozkládací postele Rozkládací postele s ÚP Tandem
Rozkládací postele Rozkládací dřevěné postele s ÚP Tandem
Cenově velmi dostupná rozkládací postel s úložným prostorem. Nejoblíbenější rozkládací postel s úložným prostorem. Dřevěné rozkládací postele s úložným prostorem.
od 17 778 Kč vč. DPH
od 20 185 Kč vč. DPH
od 36 512 Kč vč. DPH

Rozkládací postele jsou nejooblíbenější praktické postele na trhu, rozkládací postele jsou určené, jak do dětských pokojů, tak do menších bytů, garsonek, kde bojujete o každý metr volného prostoru. Praktické využití postele je naprosto bezkonkurenční, přes den využívate rozkládací postel v základním stavu k sezení jako na pohovce, večer a v noci potom rozkládací postel může sloužit jako jednolůžko nebo po rozložení jako manželská postel. Výhodou rozložení je stejná výška lůžka pro oba.

Rozkládací postel s úložným prostorem

Některé rozkládací postele v nabídce jsou vybavené velmi praktickým úložným prostorem, který lze využít přednostně pro lůžkoviny, ale také díky tomu, že šuplíky mají zesílenou konstrukci i pro hračky nebo pro lehčí předměty. Úložný prostor je ve formě zásuvek má pojezdový mechanismus pro snadnější manipulaci.

Rozkládací postele Praha

Rozkládací postele si lze jednoduše koupit přes náš e-shop nebo také v naší prodejně v ulici Kurta Konráda 6/2457, na Praze 9 - Libeň, kde Vám personál prodejny vše vysvětlí. U námi prodávaných rozkládacích postelí si lze dokoupit i odbornou montáž postele, součásti montáže je i výnos zboží  a následný úklid (odvoz kartonů a fólií). Zákazník si po montáži pouze užívá radosti z nové, funkční, krásné a praktické rozkládací postele.

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.