Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Relaxační plochý polohovací rošt HIT 28 MOT RADIO

Výrobce:BETLER
Katalog. číslo:HIT-28-MOT
Naše cena od: 29 990 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dodací lhůta:2-3 týdny
Záruka:4 roky
Rozměry roštuCena vč. DPH
29 990 Kč
29 990 Kč
32 989 Kč
41 986 Kč
47 984 Kč
32 989 Kč
Početks

Nejprodávanější motorový relaxační rošt Hit 28 MOT RADIO vyniká svým unikátním systémem, který díky jednomu dálkovému ovladači spojuje motorové polohování hlavy i nohou s masážní vibrační relaxací. V dnešní době stoupá poptávka po využití postele jako relaxačního lůžka, protože mnoho lidí trpí nejrůznějšími zdravotními komplikaceni zad způsobenými obzvláště dlouhodobým sedavým zaměstnáním při práci s PC, notebookem nebo tabletem, či delším časem tráveným za volantem vozu. Tyto relaxační motorové polohovací rošty byly speciálně vyvinuty za účelem nápomoci odstranění těchto problémů, ale také pro regeneraci po sportovních aktivitách. Jako jediní na trhu představujeme motorové masážní rošty s jedním bezdrátovým dálkovým ovladačem.

RELAXAČNÍ ROŠT JEDNODUŠE MOTOROVĚ POLOHUJE TĚLO V LEŽÍCÍM STAVU POMOCÍ DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ A VIBRAČNÍ MASÁŽ SE ZAPÍNÁ SAMOSTATNĚ (rošt lze polohovat i bez vibrací).

Masírujte si jednoduše tělo a při tom relaxujte

Relaxační motorové rošty jsou vybaveny dvěma masážními jednotkami, které jsou pevně připevněny zespod lamelového roštu pomocí kovové destičky a přijímačem pro rádiový příjem bezdrátového ovladače, který propojuje bezdrátové ovládání s roštem, tato krabička musí být na viditelném místě. První masážní jednotka je umístěná v oblasti bederní, druhá v oblasti nohou. Speciální paralelní propojení jednotek umožňuje tzv. vlnový masážní vibrační efekt, jenž spočívá v sinusoidním zapínání první a následném vypínání druhé jednotky. Jakmile je masážní jednotka zapnutá, rozpoznáte jemné vibrace po celé ploše matrace, se simulaci vlnového efektu od šíje, přes záda až po oblast končetin. Taková masážní terapie úspěšně zmírňuje bolestivé napětí svalstva, redukuje otoky nohou a přispívá k celkovému uvolnění těla.

Intenzitu síly masáže můžete regulovat za pomocí pohodlného bezdrátového dálkového ovládání, které je vybaveno infra přenosem. Dále si můžete vybrat z několika intenzit masáže. V nabídce jsou k dispozici 3 rozdílné vlnové masážní programy u nichž můžete kontrolovat intenzitu. Časový bezpečnostní spínač vypne masáž automaticky po 10ti minutách.

Moderní vzhled a kvalitní konstrukce roštu

Vibrační rošt Hit 28 MOT RÁDIO je extra plochý 10 cm vysoký jedinečný pěti zónový motorový rošt, plynule polohovatelný pomocí dvou motorů. Rošt tvoří pevný rám a 28 lamel. Vysoký počet úzkých lamel detailně kopíruje zakřivení těla, rozdělení roštu do 5ti anatomických zón zajišťuje optimální podporu hlavy, ramen, pánve, stehen a chodidel.

Funkce výkyvu lamel je díky kvalitním kaučukovým duo kapsám využita až do okrajových částí rámu roštu. Pouzdra uložená nad bočnicí roštu podporují pružné uchycení lamel, které se natáčejí a přizpůsobují poloze těla. Kvalitní pružné lamely a kaučukové duo pouzdra zajišťují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Vnější rám roštu je z vrstveného dřeva, potažený dokorativní fólií, tato fólie chrání rošt proti oděru, což zajišťuje pevnost a odolnost motorového roštu.

Vzhled motorového roštu je velmi futuristický, moderní a zároveň velmi funkční. Tyto vlastnosti dělají z motorového roštu opravdovou jedničku na trhu.

Futuristický plochý design, který funguje vhodný i pro alergiky

Extra plochý design s motory uloženými v bočnici roštu umožňuje za určitých podmínek (vyvedení kabelů pro napájení motoru a masážní jednotky a současně pro kabely přijímače rádiového ovládání) vložení roštu i do postelí např. s úložným prostorem. V bederní oblasti jsou nastavitelné lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou vyfrézované ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií. Celý motorový rošt je v antibakteriálním (přírodní vzhled) provedení, proto je rošt vhodný i pro alergiky, na foliovaném povrchu lamel i konstrukce ulpívá méně prachu a lépe se otírá.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, navíc se jedná o značkový motorový rošt, takže použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Motorový rošt je plně vybavený a konstrukčně zdařilý komfortní motorový rošt.

Konstrukční dokonalost

Přídavné lišty, které jsou umístěné v horní a spodní části motorových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace a kovové držák zase zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka. 

Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (5ks) v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). Středový textilní popruh zvyšuje stabilitu a nosnost masážního roštu a drží lamely ve správné poloze při polohování roštu.

Bezdrátové jednoduché ovládání polohy a masáží

Polohování roštu zajišťují výkonné bezúdržbové dva motory (Made in Germany) schované v pouzdře umístěném v bočnici roštu. Motorové rošty nabízí polohování pomocí nového moderního systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Ovládání roštu je velmi intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy nebo obě části najednou) a zvládne to úplně každý, bezdrátový ovladač dobře padne do ruky.

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěné přímo u motoru). Navíc v době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní.

Motorové relaxační rošty Hit 28 MOT RADIO jsou nejmodernější velmi pohodlné lamelové rošty a jsou určeny pro všechny věkové generace a navíc lze motorové rošty vložit dle rozměrů snad do každé postele.

Záruční i pozáruční servis

Na ploché motorové masážní rošty Hit 28 MOT RADIO nabízíme standardně záruku 4 roky a i po záruce jsme schopni určitou dobu zajistit náhradní díly a opravu.

Masážní polohovací rošty Hit 28 RADIO - exkluzivita na trhu

Standardní rozměry lamelového roštu jsou: 90x200, 80x200 u všech ostatních rozměrů budeme požadovat zálohu nebo platbu před výrobou.

Technické údaje

Doporučená nosnost: 130 kg
Součásti motorového roštu je bezdrátové speciální dálkové ovládání se světlem (ovládá polohování i masáže)
Součásti roštu jsou dvě samostatné masážní jednotky
Výška roštu: výška rámu cca 7 cm, výška rámu včetně pouzder cca 10 cm, celková výška roštu včetně motoru cca 10 cm
Počet lamel: 28
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění)
Skutečná velikost lamelového roštu je o 1 cm užší a 5 cm kratší než je standardně uvedený rozměr
, tzn. že např. rošt 90x200 cm má skutečné rozměry 89x195 cm, jedině tak rošt správně vložíte do postele.

Výroba na zakázku (atypická výroba)

U prodloužené délky 210 se cena navyšuje o 10% oproti standardní ceně (bez slev)
Maximální šířka u tohoto typu roštu je 140 cm a maximální délka je 210 cm.

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.