Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Ploché 4 motorové rošty Panther 45 MOT RADIO

Výrobce:BETLER
Katalog. číslo:PANTHER-42-MOT
Naše cena od: 39 860 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dodací lhůta:2-3 týdny
Záruka:4 roky
Rozměry roštuCena vč. DPH
39 860 Kč
43 846 Kč
39 860 Kč
43 846 Kč
43 846 Kč
48 230 Kč
Početks

Exkluzivní extra plochý čtyřmotorový rošt Panther 45 MOT RADIO (bezdrátové ovládání)  je nejmodernější elektrický cca 10 cm vysoký, plynule polohovatelný lamelový rošt do postele na trhu. Jeho estetické provedení pramení z noblesního barevného pojetí v neokoukané černé barvě, doplněné lávově červenou barvou. Rošt využívá nejmodernější komponenty: Speciální rám roštu, kde konstrukce polohování je poháněna čtyřmi motory, speciální zádová vlna (WAVE SYSTEM) pro ergonomější uložení páteře, tenké velmi pružné lamely, antialergickou fóliovanou úpravu a perfektní zpracování do nejmenšího detailu v kombinaci s maximálním pohodlím. Polohovací plochý čtyřmotorový lamelový rošt je šelma mezi lamelovými rošty na trhu. Zákazníci u motorového roštu Panther 45 MOT RADIO velmi oceňují plochou konstrukci roštu, pod úroveň bočnic roštu nic nezasahuje, motory i kování jsou schované v prostoru mezi spodní části bočnice a vrchní ložnou plochou roštu, proto lze rošt využit i např. do postele s úložným prostorem a ergonomické uložení zad díky systému WAVE, které oceníte při čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli. Jedná se o velmi exkluzivní výrobek, který splňuje vysoké nároky pro zdravé spaní.

Kompletní antibakteriální úprava - vhodná i pro alergiky

Čtyřmotorový rošt je složený z pevného speciálního rámu a 45 jakostních přírodních pevných tenkých lamel potaženými noblesní dekorativní fólií (šíře lamel cca 2,5 cm). Fólie slouží k udržení čistoty a brání usazení prachu, jedná se o lamelový rošt s kompletní antibakteriální úpravou (rám i lamely). Funkce výkyvu pružných lamel je díky kvalitním elastickým kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí přes rám roštu. Elastické kaučukové pouzdra prodlužují životnost lamelového roštu a zajišťuji komfort během spánku. Kvalitní pevné lamely a kaučukové pouzdra přesahující rám lamelového roštu, zajišťují bezhlučné pružení během změny polohy těla při spánku.

Maximální využití ortopedických zón matrace

Při spánku na boku oceníte tenké lamely po celé ložné ploše motorového roštu, které slouží k ještě lepšímu odvětrávání a ortopedickému využití matrace. Tenké lamely se velmi dobře přizpůsobují ramenům při změně polohy těla během spánku a zajišťují správnou oporu páteři. Matrace u lamelového čtyřmotorového roštu Panther 45 MOT RADIO je plně využitá a flexibilně podepřena po celé ploše, navíc v oblasti zad je speciální zvlnění roštu (tzv. WAVE SYSTEM), který slouží k ergonomickému přirozenému uložení páteře během polohování roštu. Motorový rošt Panther 45 MOT RADIO maximálně využívá ortopedické zóny matrace a znatelně prodlužuje životnost matrace. Vnější pevný rám roštu je z vrstveného dřeva, což zajišťuje pevnost a odolnost lamelového roštu, navíc je rám potažený noblesní dekorativní černou fólií. Lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace v posteli a přispívají k zlepšení ortopedických vlastností matrací.

Funkční plochý čtyřmotorový rošt s velmi moderním vzhledem

Exkluzivní vzhled lamelového čtyřmotorového roštu Panther 45 MOT RADIO je nadčasový, velmi moderní a zároveň funkční, rošt obsahuje nejmodernější trendy v oblasti zdravého spaní. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (9x2 ks jezdců), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou pružné lamely (6 ks) potaženy moderní dekorativní lávově červenou metal – optik fólií, ostatní lamely jsou potaženy černou metal - optik fólií. Konstrukce lamelového čtyřmotorového roštu je stabilní a pevná, jedná se o kvalitní značkový plochý motorový rošt české výroby s komponenty "Made in Germany". Polohovací elektrické rošty Panther 45 MOT RADIO jsou konstrukčně zdařilé lamelové rošty.

Nastavení tvrdosti roštu a kovový držák matrace ZDARMA

Středová regulace tvrdosti plochy roštu. Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem červených jezdců (9x2 ks jezdců) nastavit (měkčí až tvrdší zóna). Posunu matrace na ploše roštu zabraňuje kovové madlo, které dostanete ZDARMA. Madlo lze jednoduše nastavit díky šroubovanému uchycení (takže madlo lze použít i u postele s vyšším čelem u nohou).

Plochý čtyřmotor s jednoduchým bezdrátovým dálkovým ovládáním

Polohování roštu zajišťují výkonné ploché bezúdržbové čtyři motory schované v konstrukci pod roštem, motory nijak nezasahují pod konstrukci roštu - proto se jedná o rošt s plochou konstrukcí. Motorový plochý čtyřmotorový rošt Panther 45 MOT RADIO nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. Záda se ovládají dvěma motory, které samostatně polohují horní a spodní část polohování zad. Polohování zad má speciální zvlnění (tzv. WAVE SYSTEM), který zlepšuje polohu páteře na roštu. U polohování nohou, nový systém umožňuje samostatné polohování lýtkové a stehenní části. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Motory ovládá uživatelsky jednoduchý tenký bezdrátový ovládač, který dobře padne do ruky a obsahuje i kabelový držák ovladače pro umístění na noční stolek. Součásti ovládání je i světelná kabelová LED diodová konzole, která se vkládá pod postel a světlo reaguje na pohyb. Pohybem nohou zapnete ve tmě světlo na dobu určitou (světlo lze vypnout vložením bezdrátového ovládače do kabelového držáku, který je součásti roštu). Bezdrátové ovládání má dvě paměti pro předem stanovenou polohu.  Ovládání roštu je intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy).

Záruční i pozáruční servis

Na ploché motorové rošty Panther 45 MOT RADIO nabízíme standardně záruku 4 roky a i po záruce jsme schopni určitou dobu zajistit náhradní díly a opravu.

Rošty Panther 45 - různé rozměry a ucelená typová řada na trhu

Standardní rozměry lamelového roštu jsou: 90x200, 80x200 a 100x200 cm u všech ostatních rozměrů budeme požadovat zálohu nebo platbu před výrobou.

Technické údaje

Doporučená nosnost: 135 kg
Součásti motorového roštu je bezdrátové speciální dálkové ovládání, kabelová základna pro ovladač (umístěná např. na nočním stolku) a kabelová světelná konzole, která se vloží pod postel s přívodním kabelem do sítě
Výška roštu: výška rámu cca 7 cm, výška rámu včetně pouzder cca 10 cm, celková výška roštu včetně motoru cca 10 cm
Počet lamel: 45
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění)
Skutečná velikost lamelového roštu je o 1 cm užší a 5 cm kratší než je standardně uvedený rozměr
, tzn. že např. rošt 90x200 cm má skutečné rozměry 89x195 cm, jedině tak rošt správně vložíte do postele.

Výroba na zakázku (atypická výroba)

U prodloužené délky 210 se cena navyšuje o 10% oproti standardní ceně (bez slev)
Maximální šířka u tohoto typu roštu je 100 cm a maximální délka je 210 cm.

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.