Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Rošt s přístupem do úložného prostoru Elastic 42 ÚP/HN

Výrobce:BETLER
Katalog. číslo:ELASTIC-42-ÚP-HN
Naše cena od: 8 290 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dodací lhůta:3-5 týdnů
Záruka:4 roky
Rozměry roštuCena vč. DPH
8 290 Kč
8 290 Kč
9 119 Kč
11 606 Kč
13 264 Kč
9 119 Kč
Početks

Luxusní polohovací lamelový rošt Elastic 42 ÚP/HN s jednoduchým manuálním přístupem do úložného prostoru (ÚP) postele v oblasti nohou a s manuálním samostatným polohováním hlavy i nohou.  Pro snadnou manipulaci s roštem, jsou na delších stranách roštu umístěné dvě plynové vzpěry, které pomáhají při zvednutí nožní části roštu. Polohování se provádí pomocí delší textilní pásky, která je pevně umístěná na středu rámu určeného k polohování (u hlavy i nohou).

Ojedinělý luxusní rošt s přístupem do úložného prostoru

Polohovací luxusní rošt Elastic 42 ÚP/HN je exkluzivní volba velmi kvalitního roštu s přístupem do úložného prostoru postele s maximálním pohodlím. Další vybavení roštu je samostatné polohování hlavy a nohou, komfortní ramenní kolébky a konstrukce roštu upravená do antibakteriální verze. Zákazníci u roštu Elastic 42 ÚP/HN velmi oceňují jednoduchý přístup do ÚP postele, delší manuální polohování hlavy a možnost polohování i nohou. Delší polohování hlavy oceníte při čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli.

Praktické jednoduché manuální polohování roštu

Kování neboli polohování lamelového roštu Elastic 42 ÚP/HN je nastaveno tak, aby mělo dostatek poloh v oblasti hlavy celkem 13 poloh a 5 poloh v oblasti nohou. Polohování provádíte pomocí delší textilní pásky, která je pevně umístěná na středu rámu určeného k polohování (u hlavy i nohou).

Kompletní antibakteriální úprava - vhodná i pro alergiky

Lamelový rošt je složený z pevného rámu a 42 jakostních přírodních pevných tenkých lamel potaženými dekorativní fólií (šíře lamel cca 2,5 cm). Fólie slouží k udržení čistoty a brání usazení prachu, jedná se o lamelový rošt s kompletní antibakteriální úpravou (rám i lamely). Funkce výkyvu pružných lamel je díky kvalitním elastickým kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí přes rám roštu. Elastické kaučukové pouzdra prodlužují životnost lamelového roštu a zajišťuji komfort během spánku. Kvalitní pevné lamely a kaučukové pouzdra přesahující rám lamelového roštu, zajišťují bezhlučné pružení během změny polohy těla při spánku.

Ojedinělé ramenní pružné kolébky FLEXDRIVE

Při spánku na boku oceníte tenké lamely a pružné kolébky FLEXDRIVE (4 pružné moduly) v oblasti zad, které se velmi dobře přizpůsobují ramenům při spaní na boku a zajišťují správnou oporu páteři. Matrace u lamelového roštu Elastic 42 je plně využitá a flexibilně podepřena po celé ploše, což prodlužuje životnost matrace. Vnější pevný rám roštu je z vrstveného dřeva, což zajišťuje pevnost a odolnost lamelového roštu, navíc je rám potažený dekorativní fólií. Lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace v posteli a přispívají k zlepšení ortopedických vlastností matrací.

Konstrukce lamelového roštu bez kompromisu

Vzhled lamelového polohovacího roštu Elastic 42 ÚP/HN je velmi moderní a zároveň funkční, rošt obsahuje nejmodernější trendy v oblasti zdravého spaní. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (9x2 ks jezdců), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou pružné lamely (6 ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií s ramenní kolébkou FLEXDRIVE, ostatní lamely jsou potaženy šedou metal - optik fólií. Pro snadnou manipulaci s roštem jsou na bukových bočnicích umístěné písty, které pomáhají při zvednutí nožní části roštu a tudíž zpřístupnit úložný prostor postele. Konstrukce lamelového roštu je stabilní a pevná, jedná se o kvalitní značkový rošt české výroby. Polohovací rošty Elastic 42 ÚP/H jsou konstrukčně zdařilé lamelové rošty.

Plocha roštu je rozdělena tenkými lamelami, které reagují na odlišnou zátěž jednotlivých částí matrace. Lamelový rošt rovnoměrně rozloží váhu těla na plochu matrace, takže dochází k uvolnění páteře a kloubů.

Středová regulace tvrdosti plochy roštu. Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců (9x2 ks jezdců) nastavit (měkčí až tvrdší zóna).

Přídavné lišty v horní a spodní části roštu zabraňují deformaci okrajů matrace.

Záruční i pozáruční servis

Na lamelové rošty Elastic nabízíme standardně záruku 4 roky a i po záruce jsme schopni určitou dobu zajistit náhradní díly.

Rošty Elastic 42 - různé rozměry a ucelená typová řada na trhu

Standardní rozměry lamelového roštu jsou: 90x200, 80x200 a 100x200 cm u všech ostatních rozměrů budeme požadovat zálohu nebo platbu před výrobou.

Technické údaje

Doporučená nosnost: 130 kg
Výška roštu: výška rámu cca 5 cm, výška rámu včetně pouzder cca 8 cm
Počet lamel: 42
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění)
Komfortní ramenní kolébka: 4 pružné moduly
Skutečná velikost lamelového roštu je o 1 cm užší a 5 cm kratší než je standardně uvedený rozměr
, tzn. že např. rošt 90x200 cm má skutečné rozměry 89x195 cm, jedině tak rošt správně vložíte do postele.

Výroba na zakázku (atypická výroba)

Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10% oproti standardní ceně (bez slev)
U prodloužené délky 210 a 220 cm se cena navyšuje u rozměru 210 cm o 10% a u rozměru 220 cm o 20% oproti standardní ceně (bez slev)
Maximální šířka u tohoto typu roštu je 140 cm

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.