Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Motorově polohovatelná postel Senator Adaptix - AKCE

Výrobce:SPIRIT
Katalog. číslo:A-SENATOR-AKCE
Běžná cena v obchodech: 359 900 vč. DPH
Naše cena od: 299 900 Kč vč. DPH
DPH:21%
Ušetříte: 60 000 Kč
Dodací lhůta:4-6 týdnů
Záruka:5/25 let
Rozměry kontinentální posteleCena vč. DPH
299 900 Kč
299 900 Kč
299 900 Kč

Kontinentální barvy SPIRIT
Vyberte si čelo kontinentální postele SPIRIT


Vyberte si výšku čela kontinentální postele SPIRIT
Vyberte si topper kontinentální postele SPIRIT
Vyberte si tuhost matrace kontinentální postele SPIRIT


Nožičky SPIRIT
Početks

Luxusní kontinentální postel Senator Adaptix v polohovatelné variantě. Propracovaný zónový systém samostatně reagujících pružin v každé vrstvě pro precizní ortopedické vlastnosti, který je spojený s moderní polohovací jednotkou. Impozantní design a komfort, který Vás bude maximálně hýčkat.

AKČNÍ MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA (časově omezená akce)

Počet pružin uveden pro rozměr lůžka 180x200 cm je až 2 331 pružin ve 2 vrstách a 7 zónách, to je zárukou dokonalé podpory těla a nevídaného pohodlí. Polohovací mechanismus pozvedá odpočinek na nadpozemský zážitek. Všechny vrstvy Vás jemně obejmou s jistotou, pevností a s dokonalou podporou těla.

Matrace využívá technologii taškových pružin Multi-Pocket (velké množství reagujících bodů pro vyšší komfort). Na výběr ze 3 tuhostí.

Konstrukce kontinentální postele Adaptix - zaměřená na pohodlí

Základna postele - je složená ze 4 segmentů. Vrchní část základny tvoří pružinová matrace Mini-Pocket, která je k základně přičalouněná. Díky použití extrémně pružných a odolných pěn je polohování snadné, životnost nejdelší možná a přenos křivek těla dokonalý. Výška základny cca 28 cm.

Matrace - hlavní matrace tvoří střední díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace využívá technologii taškových pružin Multi-Pocket (velké množství reagujících bodů pro ještě vyšší komfort). Matrace Multi - Pocket 7 zón s volitelnou tuhostí (tužší, střední a měkčí). Výška matrace cca 20 cm.

Konstrukce Adaptixu - Základny a hlavní matrace jsou dodávany vždy jako 2 jednolůžkové provedení, spojená v jeden celek dvojlůžkové postele. Provedení Adaptix má ve všech rozměrech od 120 cm včetně konstrukce 2 základny a 2 matrace. 

Topper - vrchní matrace, která má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla). Topper je volitelný s výškou cca 8 cm.

Volitelné čela kontinentální postele

Čelo zásadním způsobem ovlivní vzhled postele. Nabízí rám z masivního dřeva, dokonalé zpracování a vzhled. Má stavitelné nožičky pro jemné doladění výšky (dle výšky nožiček u postele).
Připravili jsme pro Vás 3 varianty s volitelnou čalounickou látkou a výškou čela: 120 / 130 / 140 / 150 / 160 cm.

Volitelné vrchní toppery postele

Topper je vrchní díl kontinentální postele, který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva hraje významnou roli při výběru Vaší nové kontinentální postele. Na výběr je několik typů topperů: Latex Soft, Latex Medium, Visco Soft, Visco Medium a Ocean Blue topper.

Volitelné nožičky postele

Dřevěné nožičky - pro milovníky dubové nebo bukové klasiky v základní ceně. Rozměry jsou uvedeny u jednotlivých noh. Standardně 8 kusů nožiček na celé dvojlůžko, případně 4 kusy na jednolůžko.
Nožičky z hutního skla - ručně vyráběné nožičky vysoké umělecké i užitné hodnoty vznikají ve sklářském studiu v Jizerských horách (za příplatek od 15 250,- Kč do 21 060,- Kč dle typu  - výběr pouze v prodejně). Standardně 4 kusy nožiček.
Kované nožičky - v žáru výhně se mění chladný kov v živoucí prvek (za příplatek 8 720,- Kč - výběr pouze v prodejně). Standardně 4 kusy nožiček.

Doprava a montáž kontinentální postele - ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme a smontujeme.

Volitelná barva potahové látky kontinentální postele

Potahová látka čalounění je tváří Vaší kontinentální postele Spirit, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě.

Vybírat můžete z jedinečných potahových látek, u kterých je kladen důraze na praktičnost v podobě snadné údržby.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie luxusní postele.

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní zátěžové látky, která má opět jednoduchou údržbu a širokou paletu barev. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce "Vyberte si barvu kontinentální postele SPIRIT", všechny uvedené barvy jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Exkluzivní záruční doba na kontinentální postele

Plná záruka 25 let na dřevěné rámy nebo pružiny a plná záruka 5 let na celou postel.

Technické informace:
Čalouněné kontinentální postele si lze prohlédnout v naší prodejně BETLER® v Praze, kde získáte i podrobnější informace
Skutečné vnější rozměry postele jsou: uvedené rozměru + tloušťka vybraného čela cca +13 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): cca 64 - 74 cm
Konstrukce postele: Do šíře 120 cm se dodává jako 1 základna + 1 matrace, ostatní rozměry dodáváme jako 2 základny + 2 matrace
Polohování postele zajišťují bezdrátové dálkové ovládače
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + topperu + přirážka 20% k čelu postele)
Postel lze ozdobit za příplatek i jiným typem kovaných a skleněných nožiček z nabídky.

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.