Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Kompletní Boxsprings BETLER Creative

Výrobce:BETLER
Katalog. číslo:CREATIVE
Původní cena: 97 860 vč. DPH
Naše speciální cena od: 75 352 Kč vč. DPH
DPH:21%
SLEVA:23%
Dodací lhůta:4-6 týdnů
Záruka:5 let
Rozměry postele BoxspringsCena vč. DPH
107 715 Kč
107 715 Kč
102 409 Kč
90 423 Kč
118 563 Kč
82 887 Kč
75 352 Kč

Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings


Vyberte si vrchní topper postele Boxsprings


Vyberte si tuhost matrace postele BoxspringVyberte si nožky postele Boxsprings
Početks

Luxusní kompletní postel Boxsprings BETLER Creative - SLEVA 29% (časově omezená akce - sleva platí pouze pro standardní rozměry postele 90/100/120/140/160/180/200x200 cm).

Čalouněná postel Boxsprings BETLER Creative - pohodlí, vysoký poleh a noblesní čelo s čalouněnými knoflíky nebo krystaly.

Postele Boxsprings BETLER® - moderní vzhled a neskutečný komfort

Boxsprings BETLER Creative je stabilní, vzdušný, pružný a bodově přizpůsobivý. Jedinečný design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí BETLER dbáme především na kvalitu.

Jedinečný poleh na posteli Boxsprings zajišťuje velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích, úžasná bodová elasticita v rozměru matrace 160/180/200x200 cm, pružinky jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost matrace.

Pružinová matrace Boxsprings

Matrace Boxsprings M26: Taštičkové jádro matrace M26 je vysoké cca 26 cm. Matrace má svou specifickou měkkost ložné plochy, která jde mírně upravit zvoleným topperem. Matrace má jádro z taštičkových pružin „Multi-Pocket“, které mají výbornou bodovou elasticitu. Tuhost ložné plochy matrace M26 si lze vybrat ze dvou typů: H3 (Medium) nebo H2 (Soft).

Originální postel Boxsprings BETLER se vyznačuje očalouněnou matrací do stejné látky jako základní pružinový korpus postele. Díky tomu dosáhneme moderního vzhledu postele, který vytváří vzhledově jednotnou postel. Na kolekci postelí Boxsprings jsme pyšní, neboť se jedná o vydařenou kolekcí postelí do moderních ložnic.

Konstrukce postele BETLER Boxsprings - vše dle vašich představ

Pružinová základna postele BETLER Boxsprings - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Konstrukce Boxsprings představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny cca 22 cm.

Ikonka "Skladem" znamená, že postel je vystavená v naší prodejně BETLER a lze si ji obratem koupit. Vystavená je boxsprings postel Creative (čelo s čalouněnými knoflíky) v elegantní šedé zátěžové látce v rozměru 180x200 cm.

Pružinová matrace - hlavní matrace cca 26 cm vysoká tvoří střední díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace Multi-Pocket 7 zón s přijatelnou tuhostí (M26-H2).

Topper - vrchní matrace, která má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla). Topper je volitelný s výškou cca 6 cm.

Čelo postele BETLER Boxsprings Creative (knoflíky nebo krystaly)

Exkluzivní vysoké hlavní čelo, dominantními prvky čela jsou čalouněné knoflíky (základní verze) nebo na přání čiré blyštivé krystaly (viz. fotogalerie a uvedení požadavku "krystaly" při objednávání do poznámky pro nás), které působí velmi luxusně a výjimečně. Při jemném osvětlení vynikne přirozená bezešvá plasticita čela, která je jemně umocněná neopakovatelnou hrou stínů s jemným dokreslením knoflíků nebo brilantního třpytu krystalů. Postel BETLER Boxsprings Creative celkově působí velmi ladně a vyváženě.

Volitelné vrchní toppery postele ZDARMA

Topper je vrchní díl postele Boxsprings, který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva dokresluje kvalitu měkkého polehu. Na výběr je několik typů topperů o šíři cca 6 cm: Visco - pěna reagující na teplotu těla. Latex - komfotní měkký materiál složený z cca 5 cm latexu. HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži. Každý topper má svůj originální potah.

Volitelné nožičky Boxsprings postele ZDARMA

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte z těchto nožiček u každého typu je uvedená i výška nožičky: N1-Chrom/13cm, N2-Chrom/11cm, N3-Metal/8cm, P1-Metal/10cm, N6-Natur/Černá/13cm a N7-Natur/Ořech/Wenge/8m.

Doprava a montáž postele BETLER Boxsprings - ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme a smontujeme.

Volitelná látka a barva čalounění postele Boxsprings

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Boxsprings, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě.

Na výběr tři typy čalouněných látek:
1. ST - Skandinávský trend, speciální zátěžová látka určená pro postele Boxspring.
2. AN - Vodoodpuzující zátěžová látka s velmi měkkým dotykem a lesklým efektem.
3. NL - Vodoodpuzující zátěžová látka v nejvyšší kvalitě, extra odolná struktura docílena laser technologií, zlatá medaile za kvalitu.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie luxusní postele.

Kamenná prodejna BETLER

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu a širokou paletu barev nebo ve vodoodpuzujících látkách nejvyšší kvality. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce "Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings", všechny uvedené barvy jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Technické informace:
Čalouněné postele Boxspring si lze prohlédnout v naší prodejně BETLER® v Praze, kde získáte i podrobnější informace
Výška hlavního čela postele: cca 150 cm

Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 180 cm a délka postele včetně čela cca 212 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): cca 62 - 73 cm
Konstrukce postele: Nožičky + 2x základny Boxsprings + 1 velká matrace + 1 topper
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + topperu + přirážka 20% k čelu postele).
Čalouněné knoflíky v základní verzi nebo bez příplatku, ale s poznámkou pro nás - blyštivé krystaly nahrazující čalouněné knoflíky.

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.