Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Kompletní Boxspring BETLER Orion

Výrobce:BETLER
Katalog. číslo:ORION
Naše cena od: 48 902 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dodací lhůta:4-6 týdnů
Záruka:4 roky
Rozměry postele BoxspringsCena vč. DPH
69 860 Kč
69 860 Kč
69 860 Kč
62 874 Kč
83 832 Kč
53 792 Kč
48 902 Kč

Vyberte si barvu postele Boxsprings

Vyberte si vrchní topper postele Boxsprings


Vyberte si nožky postele Boxsprings
Početks

Čalouněná kompletní postel Boxspring BETLER Orion  - oblíbený styl, vysoký poleh od cca 64 cm a moderně pojatý vzhled.

Postele Boxspring - moderní trend a pohodlnost

Kompletní Boxspring BETLER Orion je stabilní, vzdušná, pružná a bodově přizpůsobivá postel. Jedinečný design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí BETLER dbáme především na kvalitu.

Jedinečný poleh na posteli Boxspring zajišťuje matrace, která má velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích, úžasná bodová elasticita v rozměru matrace 140/160/180/200x200 cm, pružiny jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost matrace.

Pružinová matrace Boxsprings Q

Pružinová matrace Boxsprings Q: Taštičková luxusní matrace je celkově vysoká včetně vestavěného Topperu cca 25 - 26 cm. Matrace má svou specifickou tuhost ložné plochy, která jde mírně upravit zvoleným topperem. Matrace má jádro z taštičkových pružin „MultiPocket“, které mají výbornou bodovou elasticitu. Tuhost ložné plochy matrace Q je 2,5 z 5ti (středně měkká tuhost).

Konstrukce postele BETLER Boxspring - vše dle vašich představ

Pružinová základna postele BETLER Boxspring - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Konstrukce Boxspring představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny je cca 30 cm.

Pružinová matrace - hlavní matraceo celkové výšce cca 25 - 26 cm vysoká včetně Topperu, tvoří vrchní díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace Multi-Pocket (cca 1 000 kusů pružinek) s přijatelnou a oblíbenou tuhostí.

Topper - vrchní součást matrace, který má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla). Vnitřek Topperu je volitelný s výškou cca 4-5 cm.

Čelo postele BETLER Boxspring Orion

U vzhledu postele Boxspring Orion byl kladen důraz na jednoduchost a líbivost. Proto bylo vzhledově zvoleno čelo, které jednoduše a přirozeně přechází do oblého tvaru, právě oblý tvar oku evokuje únavu a odpočinek. Celkově postel působí moderně a každý detail postele dává jasně najevo, že postel bude hrát hlavní roli v smyslně pojaté ložnici.

Volitelné vnitřní materiály topperu ZDARMA

Topper je vrchní díl taštičkové matrace Q , který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva dokresluje kvalitu polehu. Na výběr je několik typů vnitřků Topperů o šíři cca 6 cm: Visco - pěna reagující na teplotu těla. Latex - komfotní měkký materiál složený z latexu. HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži.

Volitelné nožičky postele ZDARMA

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte z těchto nožiček u každého typu je uvedená i výška nožičky: N1-Chrom/13cm, N2-Chrom/11cm, N3-Metal/8cm, P1-Metal/10cm, N6-Natur/Černá/13cm a N7-Natur/Ořech/Wenge/8m.

Doprava a montáž postele BETLER Boxspring - ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme a smontujeme.

Volitelná látka a barva čalounění postele Boxspring

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Boxspring, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě.

Postele čalouníme do odolné zátěžové látky ML, která je pokryta speciální ochrannou vrstvou vytvářející hydrofóbní povlak, chránící před rychlým vsakováním tekutin. Látka zabraňuje rychlé absorbci tekutin a způsobí kondenzaci tekutiny na povrchu tkaniny. Díky tomu získáme nezbytný čas na utření pomocí měkkého hadříku, popř. papírového ubrousku.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie luxusní postele.

Kamenná prodejna BETLER

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu a širokou paletu barev nebo ve vodoodpuzujících látkách nejvyšší kvality. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce "Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings", všechny uvedené barvy jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Technické informace:
Čalouněné postele Boxsprings si lze prohlédnout v naší prodejně BETLER® v Praze, kde získáte i podrobnější informace
Výška hlavního čela postele: cca 124 cm
(v nejvyšším bodě oblouku)
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 180 cm a délka postele včetně čela cca 210 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): od cca 64 cm (dle výšky nožiček)
Konstrukce postele: Nožičky + 2x základny Boxspring + 1 velká matrace s Topperem
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + přirážka 20% k čelu postele).

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.