Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Kompletní Boxspring BETLER Nova

Výrobce:BETLER
Katalog. číslo:NOVA
Původní cena: 45 108 vč. DPH
Naše speciální cena od: 40 597 Kč vč. DPH
DPH:21%
SLEVA:10%
Dodací lhůta:4-6 týdnů
Záruka:4 roky
Rozměry postele BoxspringsCena vč. DPH
57 996 Kč
57 996 Kč
57 996 Kč
52 803 Kč
69 595 Kč
44 657 Kč
40 597 Kč

Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings


Vyberte si vrchní topper postele Boxsprings


Vyberte si nožky postele Boxsprings
Početks

Nejprodávanější čalouněná postel Boxspring BETLER Nova - SLEVA 10% (časově omezená akce - sleva platí pouze pro rozměry postele 80/90/100/120/140/160/180/200x200 cm).

Čalouněná kompletní postel Boxspring BETLER Nova  - velmi oblíbený jednoduchý styl, vysoký poleh od cca 64 cm a moderně pojatý vzhled.

Postele Boxspring - moderní trend a pohodlnost

Kompletní Boxspring BETLER Nova je stabilní, vzdušná, pružná a bodově přizpůsobivá postel. Jedinečný design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí BETLER dbáme především na kvalitu.

Jedinečný poleh na posteli Boxspring zajišťuje matrace, která má velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích, úžasná bodová elasticita v rozměru matrace 140/160/180/200x200 cm, pružiny jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost matrace.

Pružinová matrace Boxsprings Q

Pružinová matrace Boxsprings Q: Taštičková luxusní matrace je celkově vysoká včetně vestavěného Topperu cca 25 - 26 cm. Matrace má svou specifickou tuhost ložné plochy, která jde mírně upravit zvoleným topperem. Matrace má jádro z taštičkových pružin „MultiPocket“, které mají výbornou bodovou elasticitu. Tuhost ložné plochy matrace Q je 2,5 z 5ti (středně měkká tuhost).

Konstrukce postele BETLER Boxspring - vše dle vašich představ

Pružinová základna postele BETLER Boxspring - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Konstrukce Boxspring představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny je cca 30 cm.

Pružinová matrace - hlavní matraceo celkové výšce cca 25 - 26 cm vysoká včetně Topperu, tvoří vrchní díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace Multi-Pocket (cca 1 000 kusů pružinek) s přijatelnou a oblíbenou tuhostí.

Topper - vrchní součást matrace, který má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla). Vnitřek Topperu je volitelný s výškou cca 4-5 cm.

Čelo postele BETLER Boxspring Nova

U vzhledu postele Boxspring Nova byl kladen důraz na jednoduché a čisté línie. Proto bylo vzhledově zvoleno čelo, které je pravoúhlé, čisté a je vloženo do velmi decentního rámu, právě čisté tvary se v ložnici dobře kombinují s ostatním nábytkem. Celkově postel působí moderně a svěže, každý detail postele dává jasně najevo, že postel patří do moderně pojaté ložnice.

Volitelné vnitřní materiály topperu ZDARMA

Topper je vrchní díl taštičkové matrace Q , který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva dokresluje kvalitu polehu. Na výběr je několik typů vnitřků Topperů o šíři cca 6 cm: Visco - pěna reagující na teplotu těla. Latex - komfotní měkký materiál složený z latexu. HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži.

Volitelné nožičky postele ZDARMA

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte z těchto nožiček u každého typu je uvedená i výška nožičky: N1-Chrom/13cm, N2-Chrom/11cm, N3-Metal/8cm, P1-Metal/10cm, N6-Natur/Černá/13cm a N7-Natur/Ořech/Wenge/8m.

Doprava a montáž postele BETLER Boxspring - ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme, vyneseme a smontujeme.

Volitelná látka a barva čalounění postele Boxspring

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Boxspring, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě.

Na výběr tři typy čalouněných látek:
1. ST - Skandinávský trend, speciální zátěžová látka určená pro postele Boxspring.
2. AN - Vodoodpuzující zátěžová látka s velmi měkkým dotykem a lesklým efektem.
3. NL - Vodoodpuzující zátěžová látka v nejvyšší kvalitě, extra odolná struktura docílena laser technologií, zlatá medaile za kvalitu.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie luxusní postele.

Kamenná prodejna BETLER

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu a širokou paletu barev nebo ve vodoodpuzujících látkách nejvyšší kvality. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce "Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings", všechny uvedené barvy jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Technické informace:
Čalouněné postele Boxsprings si lze prohlédnout v naší prodejně BETLER® v Praze, kde získáte i podrobnější informace
Výška hlavního čela postele: cca 121 cm
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 180 cm a délka postele včetně čela cca 210 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): od cca 64 cm (dle výšky nožiček)
Konstrukce postele: Nožičky + 2x základny Boxspring + 1 velká matrace s Topperem
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + přirážka 20% k čelu postele).

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.