Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Kompletní Boxspring BETLER Galaxy

Výrobce:BETLER
Katalog. číslo:GALAXY
Původní cena: 48 910 vč. DPH
Naše speciální cena od: 44 019 Kč vč. DPH
DPH:21%
SLEVA:10%
Dodací lhůta:4-6 týdnů
Záruka:4 roky
Rozměry postele BoxspringsCena vč. DPH
62 883 Kč
62 883 Kč
62 883 Kč
55 024 Kč
75 460 Kč
48 420 Kč
44 019 Kč
44 019 Kč

Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings


Vyberte si vrchní topper postele Boxsprings


Vyberte si nožky postele Boxsprings
Početks

Nejoblíbenější postel Boxspring BETLER Galaxy - SLEVA 10% (časově omezená akce - sleva platí pouze pro rozměry postele 80/90/100/120/140/160/180/200x200 cm).

Čalouněná kompletní postel Boxspring BETLER Galaxy  - nejoblíbenější model s atrakttivním hlavním čelem postele, vysoký poleh od cca 64 cm a moderně pojatý vzhled.

Postele Boxspring - moderní trend a pohodlnost

Kompletní Boxspring BETLER Galaxy je stabilní, vzdušná, pružná a bodově přizpůsobivá postel. Jedinečný design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí BETLER dbáme především na kvalitu.

Jedinečný poleh na posteli Boxspring zajišťuje matrace, která má velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích, úžasná bodová elasticita v rozměru matrace 140/160/180/200x200 cm, pružiny jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost matrace.

Pružinová matrace Boxsprings Q

Pružinová matrace Boxsprings Q: Taštičková luxusní matrace je celkově vysoká včetně vestavěného Topperu cca 25 - 26 cm. Matrace má svou specifickou tuhost ložné plochy, která jde mírně upravit zvoleným topperem. Matrace má jádro z taštičkových pružin „MultiPocket“, které mají výbornou bodovou elasticitu. Tuhost ložné plochy matrace Q je 2,5 z 5ti (středně měkká tuhost).

Konstrukce postele BETLER Boxspring - vše dle vašich představ

Pružinová základna postele BETLER Boxspring - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Konstrukce Boxspring představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny je cca 30 cm.

Pružinová matrace - hlavní matraceo celkové výšce cca 25 - 26 cm vysoká včetně Topperu, tvoří vrchní díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace Multi-Pocket (cca 1 000 kusů pružinek) s přijatelnou a oblíbenou tuhostí.

Topper - vrchní součást matrace, který má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla). Vnitřek Topperu je volitelný s výškou cca 4-5 cm.

Čelo postele BETLER Boxspring Galaxy

U vzhledu postele Boxspring Galaxy byl kladen důraz na časově ověřené tvary a design. Proto bylo zvoleno čelo, které je prošité a vytváří tzv. hvězdnou oblohu, právě tvar a čalouněné vtahy tvoří časově prověřený vzhled postele. Celkově postel působí moderně a útulně, každý detail postele dává jasně najevo, že postel bude krásná a pohodlná po řadu let.

Volitelné vnitřní materiály topperu ZDARMA

Topper je vrchní díl taštičkové matrace Q , který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva dokresluje kvalitu polehu. Na výběr je několik typů vnitřků Topperů o šíři cca 6 cm: Visco - pěna reagující na teplotu těla. Latex - komfotní měkký materiál složený z latexu. HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži.

Volitelné nožičky postele ZDARMA

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte z těchto nožiček u každého typu je uvedená i výška nožičky: N1-Chrom/13cm, N2-Chrom/11cm, N3-Metal/8cm, P1-Metal/10cm, N6-Natur/Černá/13cm a N7-Natur/Ořech/Wenge/8m.

Doprava a montáž postele BETLER Boxspring - ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme a smontujeme.

Volitelná látka a barva čalounění postele Boxspring

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Boxspring, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě.

Na výběr tři typy čalouněných látek:
1. ST - Skandinávský trend, speciální zátěžová látka určená pro postele Boxspring.
2. AN - Vodoodpuzující zátěžová látka s velmi měkkým dotykem a lesklým efektem.
3. NL - Vodoodpuzující zátěžová látka v nejvyšší kvalitě, extra odolná struktura docílena laser technologií, zlatá medaile za kvalitu.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie luxusní postele.

Kamenná prodejna BETLER

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu a širokou paletu barev nebo ve vodoodpuzujících látkách nejvyšší kvality. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce "Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings", všechny uvedené barvy jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Technické informace:
Čalouněné postele Boxsprings si lze prohlédnout v naší prodejně BETLER® v Praze, kde získáte i podrobnější informace
Výška hlavního čela postele: cca 122 cm
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 180 cm a délka postele včetně čela cca 214 cm

Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): od cca 64 cm (dle výšky nožiček)
Konstrukce postele: Nožičky + 2x základny Boxspring + 1 velká matrace s Topperem
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + přirážka 20% k čelu postele).

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.