Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Postele RUF Betten

Luxusní čalouněné postele RUF Betten německé výroby, patří mezi to nejlepší na trhu v oblasti komfortu, designu a kvality. Každá postel je precizně řešena v každém detailu, který ve výsledku dělá z postele neopakovatelný kus nadčasového nábytku.

Vybrané oddělení Postele RUF Betten neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Luxusní postele RUF Betten

Německé postele RUF Betten nejsou pouze místem pro spánek, je to místo, kde se cítíte dobře, kde odpočíváte a Vaše tělo a mysl se může regenerovat a získat sílu na každý nový den. Postele RUF Betten mají ojedinělý design, jsou precizně zpracované a funkční.

Společnost RUF Betten patří mezi nejznámější německé výrobce nábytku se specializací na moderní čalouněné postele. Samozřejmostí značky RUF Betten je německá kvalita, precizní ruční práce, nejnovější technologie a čistý design. Nákupem čalouněné postele značky RUF Betten si můžete být jisti, že kupujete produkt nejvyšší kvality.

Kožené postele RUF Betten mají výjimečný design vytvořený renomovanými světovými designéry, velký důraz je kladen na funkčnost všech detailů. Čalouněná postel RUF Betten znamená chytrou kombinaci designu a pohodlí, která Vám poskytne odpočinek důležitý pro tělo i duši.

Manželské postele RUF Betten se vyrábí v Německu. Čalouněné postele RUF Betten jsou vyráběny ručně s použitím nejnovějších technologií a strojů s důrazem na ten nejmenší detail. Na výrobu postelí se používají pouze nejkvalitnější materiály, které jsou před výrobou a během výroby kontrolovány stroji i školenými zaměstnanci. Výsledkem jsou čalouněné postele té nejvyšší kvality.

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.