Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Profil společnosti BETLER

Postele BETLER® jsou moderní a pohodlné postele pro náročné.

Základní údaje o společnosti

BETLER CZ, s.r.o., Hornoměcholupská 663/143, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, IČ: 03315878, DIČ: CZ03315878. Zapsán v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 229566. Kontaktní telefon: +420 604 610 605. Na adrese Kurta Konráda 2457/6, 190 00 Praha 9 - Libeň provozujeme i vlastní kamennou prodejnu "Postele BETLER®", která je Vám během otvírací doby plně k dispozici.

Poslání

Postele BETLER® jsou originální postele s vlastní kamennou prodejnou v Praze. Do podvědomí zákazníků se postele BETLER dostaly díky důrazu na kvalitu, design  a praktickou využitelnost postele. Naše čalouněné postele, dřevěné postele nebo postele Boxsprings korespondují se světovými trendy, které určují vzhled ložnic v následující době. Právě zkušenosti ze zahraničních trhů, převážně německého, určují směr a styl výroby našich postelí. Každou postel velmi důkladně řešíme do sebemenšího detailu, aby se k zákazníkovi dostalo pouze to nejlepší v daném segmentu. Ke každé posteli přistupujeme individuálně, protože jen kvalitně odvedená práce nám zajišťuje další zakázky. Jsme zákaznický orientovaná výroba, proto jsme pro zákazníka oporou i při výrobě atypických postelí. Své zákazníky posloucháme, ale zároveň nabízíme reálné řešení jejich požadavků.

Sortiment

Naším hlavním posláním a specializací je výroba a prodej kvalitních postelí a zajištění spánkového komfortu během času stráveného v posteli. Proto nedílnou součásti naší výroby jsou komfortní matrace a kvalitní lamelové rošty prodávané pod registrovanou značkou BETLER®. Naše matrace jsou prvotřídní a jejich kvalita je prokázána oblíbeností a prodejností, která souvisí s dlouhou životností matrací, při zachování vysoké kvality, elastické pružnosti a stálostí materiálu, po celou dobu životností matrací. Lamelové rošty nabízíme v nejširší nabidce snad pro všechny typy zákazníků. Z nabídky si můžete vybrat kvalitní pevné rošty, oblíbené manuálně polohovací lamelové rošty nebo moderní motorově polohovací elektrické rošty a to i s bezdrátovým ovládáním.

Zkušenosti

Náš největší kapitál jsou lidské zdroje, proto se pod hlavičkou společnosti BETLER CZ, s.r.o. skrývají lidé, kteří nám i vám mají co říci v průběhu celého výrobního procesu čalouněné postele. Každý jednotlivý zaměstnanec nebo spolupracovník může vznést konstruktivní připomínku k výrobě postele. Jedině tak dosahujeme nadprůměrných výkonů s velmi přesnou kvalitou. Koloběh výroby postele začíná při prvním kontaktu se zákazníkem, již v tuto chvíli se zákazník setkává s profesionálním chováním a hlavně znalostmi, které při nákupu postele ocení. Každý náš zaměstanec si prochází výrobou, protože jedině tak zajistíme fundované informace, které od nás zákazník žádá a zároveň praktické znalosti prodejců. Každá postel má přidělenou zodpovědnou osobu, která ručí za kvalitu a bezproblémové předání postele. Jednou z nadstandardních služeb je i námi dodávaná montáž postele, kterou zákazník automaticky dostává při koupi čalouněné postele BETLER®.

Kvalita

Kvalitu postele nikdy nepoznáte dle fotky, fotka Vás může nasměrovat, ale nikdy by Vás neměla přesvědčit, proto jsme pro Vás připravili kamennou prodejnu v Praze, kde si lze většinu postelí prohlédnout a zároveň koupit. Právě osobní návštěva a první kontakt s firmou BETLER® je pro nás velmi důležitá, proto tomuto okamžiku věnujeme vysokou pozornost a víme, že i pro Vás to velmi znamená. V naší prodejně se budete cítit velmi dobře, jsme moderní prodejna s příjemným personálem, který se Vám bude maximálně věnovat. Naše odborné znalostí vás mile překvapí. Svěřte se do rukou opravdových odborníků.

Identita

Naším hlavním znakem je logo BETLER®, logo jasně definuje zaměření naší společnosti a jedná se o Ochrannou známku, která je chráněná. Logem označujeme všechny námi vyráběné výrobky. Jedním z dalších podpůrných označení je malý erb s písmenem "B", který používáme pro dokreslení kolekce a s firemním erbem se v budoucnu setkáte velmi často.

Služby

Našim hlavním posláním je výroba kvalitních čalouněných postelí, které plní zákaznické očekávání, ale to v dnešní době nestačí, dnes zákazník vyžaduje služby a jistotu. Jedním ze základních pilířů důvěry je kamenná prodejna, kde si lze zboží pozorně prohlédnout (postele, matrace i lamelové rošty), součásti prodané postele jsou i nadstandardní služby zdarma, konkrétně dovezení postele a následná montáž. Doplňkové, ale neméně důležité jsou potom tyto následující služby: Platba kartou, zboží skladem, poradenství atd. Společnost BETLER CZ, s.r.o. není pouze prodejce, ale také partner a opora pro instalaci vaší nové postele.

Závěrem

Postele BETLER® jsou originální postele, které staví pojem "postel" na jinou než standardní úroveň. Každá postel prochází našima rukama od prodeje, přes výrobu až k následné montáži u Vás doma, za tu dobu si vytvoříte k posteli vztah, který potom předáváte zákazníkovi. Odměnou je zákaznikova spokojenost, jedině tehdy má vše smysl a dává Vám to chuť pokračovat. My máme co nabídnout a budeme se stále zlepšovat, my známe své zákazníky a víme co po nás žádají a je pouze na Vás zda svěříte svůj spánek našim postelím, ti co už na našich postelích BETLER® spí, jsou velmi spokojeni, tak na co čekat. Již dnes můžete změnit svůj spánek k lepšímu a zmodernizovat tak vaší ložnici. Postele BETLER® jsou zárukou kvalitního spánku.

 

 

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.