Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Čalouněné postele s úložným prostorem

Kvalita a praktičnost v moderním pojetí má jméno BETLER®.

Čalouněné postele s úložným prostorem BETLER® patří mezi nejkrásnější a nejmodernější postele do ložnice. Již řadu let zákazníci oceňují měkkost čalounění, moderní tvary, praktičnost a vysokou kvalitu postele. Kvalita námi nabízených čalouněných postelí je velmi nadstandardní, používáme pro výrobu postele pouze kvalitní materiály, postele ručně čalouníme, pro čalounění používáme pouze kvalitní měkkou textilní kůži, zátěžovou textilní látku nebo pravou výběrovou hovězí kůži v různých barevných variantách. Stabilitu postele zajišťují kovové nebo dřevěné nožky, které podtrhují kvalitu a výjimečnost našich čalouněných postelí. Každá čalouněná postel obsahuje i větratelný úložný prostor, který je nedílnou součásti postele. Právě přístup do úložného prostoru umožňují velmi kvalitní lamelové rošty, které jsou vybavené lakovými písty pro jednodušší manipulaci a zjednodušený přístup do úložného prostoru postele.

Čalouněné postele s úložným prostorem BETLER® jsou nejkrásnější postele na trhu. Každá postel je originální neopakovatelná, jedná se o čalouněné postele, které se vymykají standardní produkci čalouněných postelí na trhu. Přímý kontakt s čalouněnou postelí BETLER vyvolává potřebu spánku, neboť představa ulehnutí na srdcem vyrobené posteli BETLER evokuje tělo k odpočinku, pohodě, klidu a touze po spánku. A my Vám Vaši touhu splníme, přijďte si vyzkoušet svou kvalitní praktickou čalouněnou postel přímo k nám do našich prodejen v Praze.

Filozofie BETLER je jednoduše čistá, žádné okázalosti a nesmyslné nafouknuté argumenty, ale naopak jednoduchost, opravdovost, liniová čistota, prostě jenom to co má postel vytvořit v ložnici, skloubení elegance, pohodlí a kvality. Kvality, která Vás bude každým dnem hýčkat, která Vás bude inspirovat, která Vás bude každým dnem doprovázet do říše snů.  Čalouněné postele patří do moderní ložnice a BETLER® je značka kvality, designu a praktičnosti.

 

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.