Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Čalouněné postele BETLER®

Čalouněné postele s úložným prostorem.

Čalouněné postele jsou velmi trendy postele a patří mezi standard moderní ložnice. Pokud uvažujete o modernizaci své ložnice je na čase, aby volba padla pro čalouněné postele. Čalouněná postel vždy přinese do interiéru moderní prvky a pohodu. Hlavní výhodou čalouněných postelí je právě čalounění postele, které vždy při kontaktu s lidským tělem působí příjemně a nevzniká žádný bolestivý kontakt. V dnešní době se používá několik materiálu pro čalounění postele, postele BETLER® používají zátěžovou textilní látku, textilní kůži nebo pravou hovězí kůži vysoké kvality.

Čalouněné postele a jejich design

Při výběru čalouněné postele první co zákazníky zaujme je vzhled čalouněné postele, proto na design postele klademe velký důraz a spolupracujeme pouze s ověřenými designéry, kteří znají naše požadavky pro estetiku a funkčnost čalouněné postele. Každá čalouněná postel je ručně čalouněná a je koncipována pro konkrétního zákazníka, proto jsou naše čalouněné postele zákazníky velmi příjemně vnímány, každý zákazník má možnost si vybrat svou originální ručně čalouněnou postel. Každá čalouněná postel je originál, ať už to je manželská postel nebo jednolůžková postel. Čalouněné postele BETLER v kombinaci se zdravotními matracemi BETLER, tvoří esteticky dokonalou kombinaci. Právě matrace BETLER ještě více přispívají ke spokojenému a pohodlnému spánku.

Čalouněné postele a jejich funkčnost a praktičnost

Čalouněné postele jsou nejenom hezké, ale také praktické. Čalouněné postele BETLER nabízí vždy něco navíc, proto většina čalouněných postelí je vybavena již ve standardu velmi pohodlným lamelovým roštem vysoké kvality, který umožňuje jednoduchý přístup do úložného větratelného prostoru postele. Lamelové rošty prokazatelně prodlužují životnost matrace, proto klademe důraz na kvalitu lamelových roštů.

Kožené postele BETLER®

Kožené postele jsou samostatné, moderní a velmi oblíbené čalouněné postele, které vyrábíme z pravé hovězí kůže. Luxusní kožené postele mají své osobité kouzlo, které podtrhuje kvalitní čalounění z výběrové pravé kůže. Pravá kůže je nenahraditelná, neexistuje žádný podobný materiál, který dokáže pravou kůži nahradit. Každá kožená postel je unikátní originál, který působí jako šperk v ložnici. Kožené postele díky kvalitě doporučujeme do každé náročné ložnice.

Čalouněné postele doprava a montáž

Čalouněné postele jsou většinou složené ze dvou samostatných boxů, které mohou obsahovat i úložné prostory a lamelové rošty a čelo postele. Proto také někdy čalouněné postele nazýváme jako čalouněné postele s úložným prostorem. Čalouněné postele jsou náročné na dopravu a následnou montáž, je třeba dva zdatné jedince, kteří postel doručí bezpečně na místo (např. Váš domov) a provedou následnou montáž postele. Naše služby jsou velmi nadstandardní, proto postele BETLER ZDARMA dovezeme a ZDARMA smontujeme, což jistě při nákupu uvítáte.

Čalouněné postele Praha

V naší prodejně (obchodu) si můžete prohlédnout vystavené čalouněné postele. Náš obchod se nachází v ulici Kurta Konráda 6/2457 na Praze 9 - Libeň (vedle OC Harfa). Veškeré kontaktní údaje naleznete v kontaktech. Navštivte nás a uvidíte, že se máte na co těšit.

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.