Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@betler.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Top

AKTUALITY

11.05.2021

Prodejna opět otevřena

Vážení zákazníci,

s radostí oznamujeme, že epidemiologická situace se v ČR zlepšila natolik, že konečně můžeme otevřít i naše malé provozovny. Kamenná prodejna BETLER je otevřena dle standardní otevírací doby. Každopádně si uvědomujeme vážnost situace a prosíme při vstupu do prodejny o nošení roušek a držení minimálně 2 m odstupu od prodejce. Zdraví nás všech je pro nás na prvním místě.

Děkujeme a těšíme se na návštěvu.


06.01.2021

Kamenná prodejna díky nařízení vlády je opět dočasně uzavřena

Vážení zákazníci, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme od 27.12.2020 opět nuceni s okamžitou platností dočastně uzavřít kamennou prodejnu v Praze. Objednávky z e-shopu vyřizujeme a odesíláme naší dopravou nebo pomocí dopravy TOPTRANS. Děkujeme za pochopení BETLER CZ.


03.12.2020

Prodejna otevřena

Vážení zákazníci,

s radostí oznamujeme, že epidemiologická situace se v ČR zlepšila natolik, že konečně můžeme otevřít i naše malé provozovny. Kamenná prodejna BETLER je otevřena dle standardní otevírací doby. Každopádně si uvědomujeme vážnost situace a prosíme při vstupu do prodejny o nošení roušek a držení minimálně 2 m odstupu od prodejce. Zdraví nás všech je pro nás na prvním místě.

Děkujeme a těšíme se na návštěvu.


07.11.2020

Kamenná prodejna díky nařízení vlády je dočasně uzavřena

Vážení zákazníci, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme od 22.10.2020 nuceni s okamžitou platností dočastně uzavřít kamennou prodejnu v Praze. Objednávky z e-shopu vyřizujeme a odesíláme naší dopravou nebo pomocí dopravy TOPTRANS. Děkujeme za pochopení BETLER CZ.


02.10.2020

Boxsprings BETLER Harfa

Vážení zákazníci,

podzim je pro nás prodejce postelí období, kdy přinášíme novinky pro následující sezónu a není tomu ani letos. Postupně Vám představíme nové postele, které jsme pro Vás připravili. První představenou novinkou je Boxsprings Harfa, jedná se o kompletní postel včetně velmi pohodlné matrace v rozměru 180x200cm.

Postel Harfa vychází z již námi prodávané kolekce postelí, ale díky zákaznickým požadavkům jsme navrhli nové velmi moderní čelo postele, které podtrhuje výjimečnost kolekce postelí Boxsprings. Postel Harfa je vystavená v naší prodejně a již nyní se na ní můžete přijít podívat a zároveň si vyzkoušet neodolatelný spánkový komfort.


01.07.2020

Prázdninová otevírací doba prodejny

Vážení zákazníci,

během prázdnin 2020 upravujeme otevírací dobu kamenné prodejny v Praze o další změně Vás budeme informovat.

Prázdninová otevírací doba prodejny je:
Pondělí - Pátek: 10:00 - 18:00 hod
Sobota a Neděle: ZAVŘENO


20.06.2020

Noční stolky No

V naší nabídce nově naleznete moderní noční stolky No z olejovaného dubu. Noční stolky patří mezi velmi oblíbené doplňky postelí a nabídka na trhu je pestrá, proto jsme zařadili do nabídky opravdové skvosty. V základním provedení mají noční stolky No chromované nohy za malý příplatek je lze vyrobit v oblíbeném černém komaxitu. 

Stolky jsou k dispozici v našem e-shopu s dobou dodání cca 5-6 týdnů od objednání, veškeré informace naleznete v popisu produktů nebo navštivte naší prodejnu na Praze 9. Budeme se těšit na Vaší návštěvu.


26.04.2020

Prodejna otevřena

Vážení zákazníci,

od pondělí 27.04.20 od 10:00 - 18:00 hod otevíráme kamennou prodejnu BETLER v Praze. Rádí Vás uvítáme, už jsme se na Vás moc těšili a zároveň prosíme, abyste respektovali tzv. krizový režim otevření. Do prodejny bude vpuštěno vždy max dva zákazníci s rouškou, kteří pokud nebudou k sobě patřit budou muset respektovat odstup 2 metry. Nicméně věříme, že návštěvy proběhnou v klidu a na každého zákazníka se dostane, to slibujeme :-). O všem ostatním se dozvíte přímo na místě. Krásný den a děkujeme za důvěru.

 

 


11.02.2020

Rozkládací postele

Rozkládací postele potří mezi nejprodávanější praktické postele, postele se kupují jak do dětských pokojů, tak obývacích pokojů. Stále oblíbenější jsou postele z dřevěného bukového masivu, proto jsme bukový masiv doplnili o nové zajímavé dekory a to šedá, černá a antracit. Postele v šedé barvě patří mezi hity letošního roku.

A pro zákazníky, kteří hledají opravdu stylovou a pevnou rozkládací postel Tandem, tak nově v nabídce nalezne postele z dubového masivu a to konkrétně z dubu natur, dub palisandr a dub wenge. Věříme, že si postele najdou rychle své nové zákazníky a budou dobře sloužit.

 

Postele můžete objednávat on-line v e-shopunebo v naší prodejně na Praze 9. K posteli si lze doobjednat i zpoplatněnou odbornou montáž postele.


23.12.2019

Vánoční provoz prodejny

Vážení zákazníci,

rok s rokem se opět sešel a nám nezbývá nic jiného, než Vám na konci roku velmi poděkovat za Vaší celoroční přízeň. Rok 2019 byl opět v několika ohledech přelomový, sortiment jsme rozšířili o nové krásné postele, které Vás ještě více oslovili. Stávající kolekci postelí jsme technologicky a konstrukčně opět upravili a rozšířili paletu potahových látek. Nabídli jsme nové typy hotelových postelí neboli také postele do pronájmů a dřevěné pevné typy postelových roštů. Stabilizovali jsme nabídku matrací zaměřenou na pohodlné spaní a v poslední řadě vyškolili a vyzrojili tým montážníků. My jsme připraveni na rok 2020 a věříme, že budeme ještě lepší.

Proto nám dovolte Vám za rok 2019 poděkovat a zároveň Vám popřát mnoho úspěchů i v roce 2020. Budeme velmi rádi, pokud nám zůstanete i v tomto novém roce věrní. Právě s blížícími svátky se pojí i sváteční provozní doba prodejny BETLER:

Od pondělí 23.12.19 až do středy 01.01.20 je prodejna ZAVŘENA, k dispozici bude pouze HOT-LINE na mobilním čísle 604 610 605.

Děkujeme za přízeň BETLER CZ, s.r.o.


21.10.2019

Laťový rošt Buk 17

Pevné lamelové rošty jsou velmi oblíbené u našich zákazníků a jsou také nejprodávanější rošty v nabídce. Zákazníci požadují rošty, které odvětrávají a jejich nosná konstrukce je vyrobená z lamel. Lamely pruží a prodlužují životnost vaší matrace. Nicméně v poslední době zaznamenáváme větší poptávku po roštech opravdu pevných, které toho hodně vydrží a zajistí tzv. "tvrdší" poleh.

Prvně jsme představili laťové rošty Alfa 14, které si okamžitě získaly své zákazníky a nyní uvádíme na trh nejpevnější laťové rošty Buk 17, které jsou jedničkou v tvrdosti na trhu. Použité kvalitní bukové dřevo, šroubovaná konstrukce a perfektní zpracování dělá z roštu jedny z nejodolnějších roštů na trhu. Přesvědčte se sami, rošty máme skladem.

Nové laťové rošty Buk 17 expedujeme do druhého pracovního dne.


26.09.2019

Postele do podnájmu a pronájmu

Pronajímáte pokoj, byt a hledáte vhodnou postel, která Vaše nájemníky uspokojí. Pohodlnu postel, která se běžně používá v hotelech nebo penzionech, která vydrží a zároveň nabídne zdravé spaní. Tak zde je postel právě pro Vás. I Vy si můžete koupit Hotelové postele Boxsprings Holiday, která splní všechny Vaše požadavky a zároveň Vám zaručí dobré hodnocení na různých sociálních webech.

Hotelové postele nabízíme v provedení, které Vám bude maximálně vyhovovat. Postele lze použít jako samostatné jednolůžka nebo dvě postele k sobě připojit a vytvořit tzv. manželskou postel. Přijďte se k nám do prodejny přesvědčit.

 


10.09.2019

Větší rozměry postele

Častým dotazem při nákupu čalouněné postele je, zda se vyrábí i postele v rozměru 200x200cm nebo 210x200cm. Ano vyrábí, jako například může posloužit tato postel Ola v rozměru 210x200cm. Doba výroby cca 4-5 týdnů, ale na výsledek se vyplatí počkat.

Větší rozměry postelí umíme vyrobit i u postelí Boxsprings a kontinentálních postelí, právě větší ložná plocha si v poslední době získává u zákazníků stále větší oblibu. V kombinaci s výškou se jedná o dokonalou postel pro zdravé spaní.


30.03.2019

Boxsprings BETLER Vision

Postele Boxspring stále patří mezi oblíbené postele a spousta zákazníků se již přesvědčila o tom, že spát na tomto typu postelí má své ojedinělé výhody. Převážně se jedná o měkčí, ale velmi komfortní spánek, který zajišťují tisíce mikropružinek reagujících na sebemenší pohyb v posteli. 

Kompletní Boxsprings BETLER Vision patří mezi nejprodávanější postele z nabídky a to díky oblíbené výšce polehu, postel patří do tzv. kategorie "Vysoké postele" a zároveň líbivému hlavnímu čelu postele. Celkově potom postel působí velmi moderně. Třešničkou je potom mimořádně komfortní topper, který je např. z latexu.

Boxspringové postele si přijďte vyzkoušet do naší prodejny na Praze 9 - Libni, kde Vám postel představíme a zároveň si můžete vybrat typ postele, čalounění v barvě, kterou preferujete a nožičky, které vždy dodají posteli šarm a výsledný vzhled.


10.12.2018

Vánoční provoz prodejny

Vážení zákazníci,

rok s rokem se opět sešel a nám nezbývá nic jiného, než Vám na konci roku velmi poděkovat za Vaší celoroční přízeň. Rok 2018 byl v několika ohledech přelomový, sortiment jsme rozšířili o nové krásné postele, které Vás oslovili. Stávající kolekci postelí jsme technologicky a konstrukčně upravili. Nabídli jsme nové typy postelových roštů a také zavedli nové typy služeb. V druhé polovině roku jsme potom přestěhovali kamennou prodejnu na Prahu 9 - Libeň, kde jsme velmi spokojeni.

Proto nám dovolte Vám za rok 2018 poděkovat a zároveň Vám popřát mnoho úspěchů i v roce 2019. Budeme velmi rádi, pokud nám zůstanete i v tomto novém roce věrní. Právě s blížícími svátky se pojí i sváteční provozní doba prodejny BETLER:

Od pondělí 24.12.18 až do úterý 01.01.19 je prodejna ZAVŘENA, k dispozici bude pouze HOT-LINE na mobilním čísle 604 610 605.

Děkujeme za přízeň BETLER CZ, s.r.o.


24.09.2018

Nové dekory lamina

Vážení zákazníci, vážíme si vaší důvěry a opět reagujeme na zvyšující se poptávku na lamino postele. Lamino postele jsou díky ceně velmi dostupné a jsou velmi oblíbené zejména u mladých lidí, kteří tyto lamino postele dobře kombinují ke své lamino skříni nebo lamino podlaze. Jednoduše řečeno lamino nábytek frčí a proto jsme do naší nabídky zařadili nové barevné dekory, konkrétně nově naleznete u každé lamino postele dva nové vzory: Dub Denver a Jilm Tossini.

Věříme, že nové dekory se opět zařadí na přední místa v žebříčku oblíbených dekorů. Nové dekory jsou již skladem, takže postele z nich již vyrábíme. Takže na nic nečekejte a objednávat, protože vánoce se blíží a blíží se hlavně období, kdy v posteli budete trávit více času než v létě. Děkujeme za zájem, hezký den.


03.08.2018

Kontinentální postele

Kontinentální postele jsou čím dále tím oblíbenější, proto této kategorii věnujeme patřičnou pozornost. V naší nabídce najdete zmodernizované kontinentální postele Cube, City a Hills. Prvně co zaujme jsou nové palety látek, protože na vzhledu postele opravdu záleží. Komfort postele je ověřený časem, takže tam došlo pouze k drobným úpravám vně konstrukce matrace. A další viditelnou novinkou jsou nové nožky postele, nově naleznete výšku nožek 15 cm a také moření wenge.

Všechny změny jsou ve prospěch kontinentální postele a věříme, že povedou k ještě větší oblibě, neboť kvalita spánku je v dnešní době pracovního vytížení ta nejdůležitější regenerace pro tělo. Navíc tento měsíc nabízíme při koupi kontinentální postele dopravu a montáž postele ZDARMA a to se už opravdu už vyplatí.

Navštivte naší kamennou prodejnu, kde si můžete vše vybrat a vše prokonzultovat s naším odborným prodejcem.


30.05.2018

Výprodej skladových zásob

Hledáte kvalitní hezkou postel a zároveň ji potřebujete mít co nejdříve doma, tak neváhejte a navštivte prodejnu BETLER v Korunní ulici od 30.5.18 do vyprodání zásob, platí 

VYSOKÉ SLEVY % na vystavené zboží!!!!

Zásoby jsou omezené, tak neváhejte, kdo dříve příjde nejlépe nakupuje! Výprodejové ceny se vztahují pouze na zboží v prodejně BETLER v Korunní ulici.


28.03.2018

Velikonoční otvírací doba

Pátek 30.03. - ZAVŘENO státní svátek
Sobota 31.03. - OTEVŘENO 10:00 - 14:00 hod
Neděle 01.04. - ZAVŘENO
Pondělí 02.04. - ZAVŘENO státní svátek


Přejeme Vám krásné Velikonoce.


19.02.2018

Kompletní postel Boxsprings Vision

Postele Boxsprings jsou stále velmi žádané postele, díky svému futuristickému vzhledu a komfortnímu polehu. Proto jsme na začátek letošního roku připravili úpravu stávajícího modelu postele Vision do nového moderního designu. Viditelná změna se týká hlavního čela, které jsme podrobili náročnější čalounické práci a výsledkem je  nové plastické čelo, které nově vystupuje z rámu a působí příjemně a podtrhuje eleganci postele.

Celkově nyní postel Boxsprings Vision působí atraktivně a uceleně, právě ostré tvary otupuje a zpříjemňuje plastický vzhled hlavního čela. Kombinace líbivého čela a komfortního polehu nám dává novou postel, která bude dobře během noci  a nejen během ní, sloužit Vašemu odpočinku. Čalouněné postele Boxsprings máme vystavené v naší prodejně v Praze, takže Vás rádi pozveme k nám.

Čalouněné postele vyrábíme s maximálním zaměřením na kvalitu zpracování a komfortu polehu, postele BETLER patří mezi nejkvalitnější postele v daném segmentu a svým vzhledem jsou zaměřené na moderní pojetí ložnice. Každá postel je originál a ke každé posteli přístupujeme individuálně.

 


19.12.2017

Masážní motorové polohovací rošty

Jako první na trhu jsme se zaměřili na maximální využití motorových roštů v posteli. Zákazníci vyžadují stále nové zboží, úpravy a modernizaci stávajících produktů. Proto jsme se rozhodli pro zásadní krok v nabídce motorových roštů a to vystoupit na pomyslný vrchol relaxace a nabídnout revoluční motorové rošty s masážní vibrační funkcí.

Nově v nabídce naleznete ploché masážní motorové rošty Hit 28 MOT RADIO, Lux 28 MOT RADIO a luxusní Top 42 MOT RADIO.

Jedná se o špičkové polohovací motorové rošty ploché konstrukce, které ovládá jeden bezdrátový ovladač. Ano, jeden ovladač ovládá jednoduše polohování roštu a masážní jednotky. Jedině tak docílíte maximálního komfortu a nově můžete svou stávající postel používat jako relaxační lůžko. Každý z nabídnutých roštů je propracován do posledního detailu u výroby roštů jsme zhodnotili letité zkušenosti v oblasti spánkového komfortu.

Děkujeme zároveň za důvěru, kterou jste nám v letošním roce poskytli, neboť jsme se stali opět lídrem na trhu v prodeji lamelových roštů.

Motorové masážní rošty máme v základním rozměru 90x200 cm většinou skladem, ale samozřejmě záleží na rychlosti objednávky. Motorové masážní rošty pokud nejsou skladem, v jiném rozměru nebo na zakázku vyrábíme od dvou do čtyř týdnů od objednání. Motororové masážní rošty jsou správná volba pro Váš relax.


22.10.2017

Nové postele Polstrin®

Nové čalouněné postele od renovovaného výrobce Polstrin patří vzhledově mezi moderní postele, které určitě zaujmou. Čalouněné postele Polstrin jsou řešeny do každého detailu a lze si je i ozdobit pohledovou dřevěnou lištou v barvě podnoží (nožiček).

Čalouněnou postel Ola jsme vystavili v naší prodejně v Praze, jedině tak Vás přesvědčíme, že se jedná o opravdu zajímavou a vzhledově atraktivní postel. Nové čalouněné postele lze různě kombinovat a díky tomu si můžete dovolit mít v ložnici opravdový originál, který Vás oddělí od ostatních. Čalouněné postele splňují i vysoké nároky na vyšší lehací plochu a pevná konstrukce zajistí vysokou stabilitu a bezhlučnost.

Přesvědčte se sami, jak může vypadat opravdu stylová postel:
 

Nové čalouněné postele si můžete koupit i přes e-shop, ale doporučujeme si postele koupit u nás na prodejně, kde máme k dispozici i vzorníky látek a hlavně vystavenou postel. Náš odborný personál Vám vše vysvětlí a ukáže u nás si lze objednat i odbornou montáž postele. Firma BETLER CZ, s.r.o. prodává pouze kvalitní produkty a nabízí nadstandardní služby.


06.10.2017

Postel Boxspring Orion

Máte rádi postele Boxspring a zajímají Vás novinky v oblasti zdravého spánku? Připravili jsme pro Vás moderní kompletní postel Boxspring Orion, jedná se o velmi kvalitní a hezkou postel. Základ postele tvoří boxy z dřevěného zpevněného rámu s pružinami, čalouněné do velmi oblíbených zátěžových látek. Samostatnou třešničkou postele je luxusní taštičková matrace s vestavěným topperem.

Kompletní postel Boxspring Orion má jednoduchý, ale o to více líbivý nadčasový design, který se musí vidět. Z pozitivních reakcí zákazníků, kteří již měli možnost si u nás v prodejně postel prohlédnout a vyzkoušet se jedná o opravdu povedenou postel. Postel je dokonalá v každém detailu a ten kdo hledá, jednoduchou, ale o to více líbivou postel se může přijít k nám přesvědčit, jak má vypadat a fungovat pořádná postel.

U postele Boxspring Orion je samozřejmostí si vybrat vnější čalounění a to jak barvu, tak materiál z nabídnutých vzorníků, dále si zákazník může zvolit nožičky postele a vrchní materiál topperu, díky tomu si postel upravíte přesně podle Vašich požadavků, tak aby Vám dobře sloužila spoustu let.

Rádi Vás pozveme do naší prodejny v Korunní ulici na Praze 10, kde Vám postel představíme a kde si hlavně můžete postel vyzkoušet a koupit. Těšíme se na Vaší návštěvu, tak neváhejte u nás jste vítáni :-).


04.07.2017

Čalouněná postel s úložným prostorem BETLER Panorama

Luxusní čalouněná postel s úložným prostorem BETLER Panorama je novinkou v nabídce kvalitních postelí BETLER®, jedná se o velmi praktickou postel zaměřenou na pohodlí a líbivý design. Prvně co Vás na posteli zaujme je velmi noblesní plastické obloukovité čelo, které zařazuje postel mezi neokoukané luxusní zboží. Standardem čalouněné postele BETLER Panorama je vyšší lehací plocha a praktické úložné prostory s pevným dnem ve stylu "BETLER® DESIGN"

Součásti ceny postele jsou i luxusní lamelové rošty Elastic 42 ÚP/H, které patří k tomu nejlepšímu na trhu. Lamelové rošty umožňují jednoduchý přístup do úložného prostoru postele od nohou, zároveň vám nabídnou možnost polohování hlavy a slouží jako velmi pohodný podklad pro vámi zvolenou matraci.

Čalouněné postele BETLER doporučujeme díky nadčasovému designu, maximálnímu pohodlí a paktičností, který ocení snad každý prostorově šetřící spáč. Postele BETLER patří k tomu nejlepšímu na trhu, přijďte se přesvědčit k nám do prodejny na Praze 10 v Korunní ulici 2569/108c. Těšíme se na návštěvu.

Čalouněné postele patří mezi nejoblíbenější postele na trhu, zákazníci oceňují měkkost povrchu postele, volbu čalounění postele, vysoké pohodlí, díky úložným prostorům praktičnost, vyšší lehací plochu postele a hlavně služby, neboť postele BETLER vám zdarma dovezeme a zároveň smontujeme. Volba postele BETLER® je správná cesta ke zdravému spaní, spokojenost začíná u nás.


18.05.2017

Postele Polstrin®

Čalouněné postele Polstrin® patří mezi tradiční české výrobce nábytku. Spousta lidí zná výrobky společnosti Polstrin v souvislosti se sedacím nábytkem, jejich sedací soupravy a rozkládací sedací soustavy patří k tomu nejlepšímu na trhu.

V naší nabídce naleznete čalouněné postele, které pro rok 2017 přošly určitou modernizaci. Některé modely skončily, ale nahradily je nové modely např. čalouněná postel Kora, která si ihned našla své zákazníky. Korpus postele patří mezi ty nejpevnější, takže v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem a matraci docílíte opravdu vysokého spánkového efektu.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě čalouněné postele Polstrin k nám do prodejny v Korunní ulici 2569/108c. V naší prodejně si můžete postele prohlédnout a zároveň koupit. Těšíme se na návštěvu.


15.05.2017

Vysoká čalouněná postel BETLER Romance

Novinkou roku 2017 je inovace vysoké čalouněné postele BETLER Romance. Postel nyní vypadá ještě atraktivněji a jistě zaujme zákazníky, kteří hledají opravdu krásnou a funkční postel s pohodlným prohlým čelem. Veškeré objednávky od 01.05.17 již budou ve vzhledu postele pro rok 2017, všichni zákazníci dostali tuto informaci a na novou postel se již velmi těší.

Čalouněné postele BETLER patří mezi ojedinělé postele na trhu, protože jsme zaměření na kvalitu, design, komfort a praktické využití postele. Právě čalouněná postel BETLER Romance je důkazem, že postele vyrábíme správně, neboť v tuto chvíli se jedná o jednu z nejprodávanějších postelí za rok 2017.


V naší kamenné prodejně si můžete prohlédnout postele BETLER velmi detailně a současně si postel vyzkoušet, neboť k dispozici jsou i různé typy matrace, které dodají posteli výsledný spánkový komfort. Těšíme se na Vaší návštěvu.


12.05.2017

Potah BETLER 2017

Vážení zákazníci, od 12.05.17 již budeme prodávat matrace BETLER v novém typu potahu s vyobrazeným logem firmy BETLER. Potah bude nově prošitý do čtvercového tvaru s odvětratelnou 3D mřížkou. Potah je opět velmi příjemný na omak a zachoval si i pratelnost na 40°C.

 


07.05.2017

Zdravotní anatomické polštáře

Zdravotní anatomické polštáře jsou standardním doplňkem ke klasickým polštářům. Lidé mají na trhu výběr z různých typů a druhů, ale existují anatomické zdravotní polštáře, které jsou opravdu funkční a pro krční páteř příjemné a přínosné? Ano, v naší nabídce naleznete polštáře, které splní tyto Vaše požadavky.

Konkrétně anatomické polštáře Dream Memory, Dream Memory Profil, Dream Bio Memory a zdravotní "klasický" polštář Tencel. Přesně tohle jsou polštáře, které díky speciálních paměťových pěn mající optimální tuhost (vláčnost), vytváří velmi kvalitní oporu krční páteře. Krční páteř je díky takovému polštáři v optimální úlevové poloze. Všechny zmíněné polštáře máme většinou skladem, takže si je můžete přijít obratem k nám do kamenné prodejny koupit nebo vyzkoušet.

Součásti našich stránek je i jednoduchý e-shop, kde si můžete zdravotní polštáře koupit z pohodlí Vašeho domova. Zboží, většinou expedujeme, vždy druhý pracovní den po objednávce.


21.03.2017

Jarní návštěva prodejny BETLER

S prvním jarním dnem přichází nejkrásnější období roku - jaro. Vše kolem nás se změní jako mávnutím kouzelného proutku. Příroda se probouzí, objevují se pupeny a následně vše rozkvete. S jarem je spojována jarní únava, ale právě to je ta doba, kdy spánek potřebuje oporu, kdy je čas na nákup nové postele. V jarním období se potřebuje tělo nabít po "vysilující" zimě. Nepodceňujte toto období, pokud potřebujete novou postel nebo zlepšit spánek nákupem nové matrace, popř. koupit nové lamelové rošty, tak neváhejte, teď je ta správná doba pro nákup.

V naší nabídce naleznete již nové kolekce zboží pro rok 2017 a opravdu se máte na co těšit, postele jsme připravili v novém provedení, rozšířili jsme nabídku kvalitních matrací, nově naleznete saténové povlečení v úžasných barvách, pohodlné a lehké lůžkoviny nebo velmi pohodlné ortopedické polštáře. Je toho opravdu hodně a vše si můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší prodejně v Praze.

Pokud máte rádi hezké zboží, tak se určitě uvidíme, protože u nás nakoupíte zboží, které Vám bude dělat radost a dobře sloužit řadu let. Těšíme na Vaší návštěvu.


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Provozovatel
 • BETLER CZ, s.r.o.
  Kurta Konráda 6, 190 00 Praha 9
 • IČO: 03315878
  DIČ: CZ03315878
 • Tel.: +420 604 610 605, +420 212 236 000
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Číslo účtu RB:90807050/5500
  Variabilní číslo: číslo objednávky
  🏪Prodejna: Postele BETLER🏪
  Kurta Konráda 6/2457
  190 00 Praha 9 - Libeň

  Otevírací doba:
  PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
  SO: 10:00-14:00 hod
  Neděle a státní svátky zavřeno.